Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

hee azcık fenayımdırrrr :KK52::KK52: tabii canımmm niye yıkayacakmışsın alala yaaa boşuna mı öptü çocuk hisset ayaklarının bağı çözülsün aklını başından alsın die öptü :KK1::KK1::KK1: sanırım başardı da :KK9::KK9:

tatlım haklısın bizi bizi daha iyi anlarız,aynı kafadayız çünkü,evlilik illa ki olgunlaştırıo insanı,biz bekar bekar daha iyi uyuyoruz birbirimize. ama ablalarımızdanda öğreneceğimiz şeler vardır mutlaka,tecrübe konuşur onlarda da bacım.ama sen bana anlat herşeyi ona göre,uçarım yoksa burdan sana :KK4: :KK1::KK1: çok güzel tatlım ya,iyi olduğunu biliosun,gördün bu zamana kadar davranışlarını.oy ikinize dualarda etmiş. yaa sevdim ben bu enişteyiii çok çok çokkkk mutlu ol emiiii inşallah :KK19:

inşallah bacım hiç anlatmaz olurmuyum iyiki varsın bidenem benim inşallah mutluluğumuz daim olur şimdi karşılıklı çay içiyoruz ikram edeyim sana bacımmmm :nazar::nazar:

hakkında hayırlısı olsun en onemlısı bu. ınsaallah.

zorluk dedıgın ne kı, ısyerınde senı kıskandırmaya calısan bır tıp. hıc sallama, kendıne guvenın tam olsun, hatta vurdumduymaz davran kı ona karsı, bundan sıkılıp yakanızdan duser, ekmegıne yag surme o kızın, emır ıle asla uluorta tartısma, emıre kızdın dıyelım ısyerınde emır hakkında soylenme. kırgınsan bıle sadece emır ıle konusarak coz meselenı, sen kzıarsın mesela emıre, salak ya dersın yanındakı arkadas baskasıyla konusur ve bu kelıme anı kızgınlık ıle cıkmıs bırsey gıbı gorunmez, emıre hakaret etmıs gıbı olursun taaaa kulagına kadar gıder. aynı ısyerındesınız, cok olgun davranmak zorundasın onu da kendını kucuk dusurmemek ıcın.
ablam bitane valla gülkemim kesinlikle haklısın kulağıma küpe olsun asla yapmam o kadar sinsi oluyo ki insanlar derler ya kadının en büyük düşmanı yine kadın ayşe benim için bir fareden farkı yok 2 kelime bir araya getirip konuşmayız bubdan sonrada hayatımızda yeri yok emir çokkkkkkkkk çokkkk iyi rahatsızlığım geçiyo gibi olsa bile hep var olduğunu hissedieiyo mesela otururken rahatsız oluyorum yavaş oturuyorum mesaj atıyo iyimisin diye molada çay kahve getiriyo ne bileyim alışık olmadığım şeyler çok hoşuma gidiyo şirkette bu hareketlerine alıştı öncesinde aaaaaaaaa oluyorlardı dün eve bırakırken nerede ise çantamı hep o taşıdı valla ben utandım adamların kadınların önünden geçerrken
inşallah heppppppppp böyle mutlu oluruz :nazar::nazar::nazar:

Boyum 170
kilom 71
1 yıl önce 59 kiloydum ve hiç 60 bile olmamıştım
hiç birşeyim olmuyor
hiç dikkat de edemiyorum
spor vs hiç yok yapamıyorum,diyet deseniz öyle
:KK43: napıcam ben...
Ve aldığım kilonun hepsini bel ve karından almışım
yüzde basende hiç bişey yok
:KK43: yardım edin kızlar yaaaaa

ablam bitane valla gülkemim kesinlikle haklısın kulağıma küpe olsun asla yapmam o kadar sinsi oluyo ki insanlar derler ya kadının en büyük düşmanı yine kadın ayşe benim için bir fareden farkı yok 2 kelime bir araya getirip konuşmayız bubdan sonrada hayatımızda yeri yok emir çokkkkkkkkk çokkkk iyi rahatsızlığım geçiyo gibi olsa bile hep var olduğunu hissedieiyo mesela otururken rahatsız oluyorum yavaş oturuyorum mesaj atıyo iyimisin diye molada çay kahve getiriyo ne bileyim alışık olmadığım şeyler çok hoşuma gidiyo şirkette bu hareketlerine alıştı öncesinde aaaaaaaaa oluyorlardı dün eve bırakırken nerede ise çantamı hep o taşıdı valla ben utandım adamların kadınların önünden geçerrken
inşallah heppppppppp böyle mutlu oluruz :nazar::nazar::nazar:

inşallah bitanem inşallah. ama çok anlatma bunları,yani nasıl iyi davrandığını falan,ne bileyim nazardan korkarım ben ya. kimsenin kötü niyetinden dolayı deil ama insanın kendi kendine bile nazarı gözü değer. bozulmasın hiç mutluluğun bacım. dua et bunları düşündüğünde yada konuştuğunda. hiç yoktan Allahım nazardan esirgesin de,salavat getir

Boyum 170
kilom 71
hiç birşeyim olmuyor
hiç dikkat de edemiyorum

yaa, hiç telaş yapmaaa :KK14: bence çok etkili bi diyet bu,sık sık yiyosun, metabolizman sürekli çalışır durumda ve üstelik de yaktıkların hep yağ :KK66: biraz da spor yaptın mı tamamdır işte :KK66:

Boyum 170
kilom 71
hiç birşeyim olmuyor
hiç dikkat de edemiyorum

hoşgeldin canım. öncelikle kesinlikle umutsuzluğa kapılma,burda herkes kilo vermek için bir arada ve herkes vereceğine inanmış durumda. ve inanki vermeyende yok nerdeyse. 90 dan 60lara 70 lere inio herkez. sen nie 10 kilo veremeyesin. önce buna inan. ve bu listeler gerçekten diyet gibi deil,sadece miktarları azaltıosun ve bazı şeleri değiştirosun mesela çikolata yerine kayısı :KK1: gerçekten aç kalmıosun ve aslında diyet yapmıosunda doğru beslenmeyi öğreniosun. beraberinde zumba die bi spor yapıoruz. aslında spor denemez tamamen eğlence gibi bişe,müzikle beraber döktürüosun :KK8: inanılmaz ter tıosun,bel karın heryer çalışıo. tüm listeler 25 günlük. ilk listeyle bi başla,zaten dierlerinide yapmak isteyeceksindir kiloları verdikçe tatlım.uymayan şeyler olursa el birliğiyle değiştirioruz.sen yeterki kiloları vermek iste,ama gerçekten iste. tabiki hepimiz birebir uyamayabilşoruz bazen listeye,arada kaçamak yapıoruz,değiştirioruz ama önemli olan kaçamak yaptım deyip bırakmamak,onun yerine telafi edioruz dier öğünde,ve devam edioruz diyetimize. hep beraber verecez bu kiloları hiç merk etmeee

Son düzenleme:
inşallah bitanem inşallah. ama çok anlatma bunları,yani nasıl iyi davrandığını falan,ne bileyim nazardan korkarım ben ya. kimsenin kötü niyetinden dolayı deil ama insanın kendi kendine bile nazarı gözü değer. bozulmasın hiç mutluluğun bacım. dua et bunları düşündüğünde yada konuştuğunda. hiç yoktan Allahım nazardan esirgesin de,salavat getir

haklısın bacım kesinlike eeeeeeee niye kimse yok neyde herkes bacım ignis ,selin ,karanfil nerelerdeler :KK50:

yaa, hiç telaş yapmaaa :KK14: Bence çok etkili bi diyet bu,sık sık yiyosun, metabolizman sürekli çalışır durumda ve üstelik de yaktıkların hep yağ :KK66: biraz da spor yaptın mı tamamdır işte :KK66:

ahh keşke uya bilsem en fazla 2 gün :KK43: spor hiç yapamıyorum anlamıyorum çok kötü hissediyorum kendimi :KK43:((
korsede aldım hiç fayda yok :KK43: geçen hafta kendiliğimden kilo vermişim o da yüzden :KK43: karın ve bel bölgesi öyle duruyor

hoşgeldin canım. öncelikle kesinlikle umutsuzluğa kapılma,burda herkes kilo vermek için bir arada ve herkes vereceğine inanmış durumda. Ve inanki vermeyende yok nerdeyse. 90 dan 60lara 70 lere inio herkez. Sen nie 10 kilo veremeyesin. önce buna inan. Ve bu listeler gerçekten diyet gibi deil,sadece miktarları azaltıosun ve bazı şeleri değiştirosun mesela çikolata yerine kayısı :KK1: Gerçekten aç kalmıosun ve aslında diyet yapmıosunda doğru beslenmeyi öğreniosun. Beraberinde zumba die bi spor yapıoruz. Aslında spor denemez tamamen eğlence gibi bişe,müzikle beraber döktürüosun :KK8: Inanılmaz ter tıosun,bel karın heryer çalışıo. Tüm listeler 25 günlük. Ilk listeyle bi başla,zaten dierlerinide yapmak isteyeceksindir kiloları verdikçe tatlım.uymayan şeyler olursa el birliğiyle değiştirioruz.sen yeterki kiloları vermek iste,ama gerçekten iste. Tabiki hepimiz birebir uyamayabilşoruz bazen listeye,arada kaçamak yapıoruz,değiştirioruz ama önemli olan kaçamak yaptım deyip bırakmamak,onun yerine telafi edioruz dier öğünde,ve devam edioruz diyetimize. Hep beraber verecez bu kiloları hiç merk etmeee

çok saolun yaaa şimdiden iyi geldi bu konuşmalar...:KK43:
diyet neydi ben bulamadım?
Kusura bakmayın yeniyim bu forumda pek anlamıyorum...

ahh keşke uya bilsem en fazla 2 gün :KK43: spor hiç yapamıyorum anlamıyorum çok kötü hissediyorum kendimi :KK43:((
korsede aldım hiç fayda yok :KK43: geçen hafta kendiliğimden kilo vermişim o da yüzden :KK43: karın ve bel bölgesi öyle duruyor

ahh :KK70: aynı benden bahsetmişin :)) o yüzden foruma yazdım ben de,motive olmak için :KK66:

özellikle bel için bildiğniz bişey varmı?
Mesela korse aldım
içine streç sar vs diyenler oldu...
Yada bitkisel yağlar filan
yağı yakan türden?
Lütfen bilgilerinizi benimle paylaşırmısınız

çok saolun yaaa şimdiden iyi geldi bu konuşmalar...:KK43:
diyet neydi ben bulamadım?
Kusura bakmayın yeniyim bu forumda pek anlamıyorum...

tatlım ilk sayfamıza bak,orda listelerin tamamı var.sen ilk listeden başlıcan. öneriler uyarılar falanda var. bizim konumuzdaki son sayfada

haklısın bacım kesinlike eeeeeeee niye kimse yok neyde herkes bacım ignis ,selin ,karanfil nerelerdeler :KK50:

meleğimizi unutma kafamızı kırar yoksa :KK4: :KK9::KK9: bende bilmiorum yaa,seloşumla 2 gündür yazışamadık. igins kaç gündür yok. karanfil akşamları açardı o da açmadı dün bugün. bacılar nerdesinizzzz özledik yahuuu :KK12:

berivan bacı, sen ne zamandır yapıyosun bu diyeti ve durumlar nasıl ? merakımı mazur gör lütfen ama çoook heyecanlıyııım :KK70:

:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

ben 2. listenin son haftasına girecegim canım toplamda 5,5 kilo kaybettim 1,5 ayda bulmaya da hiç niyetim yok çizelgemdede gördüğün gibi canım uzun bir diyt serüvenim oldu az gidiyo ama gidiyo kilocuklar takıldığın herşeyi sor bacımmmm bu bizim kardeşliğimiz bu fazlalıkları hep beraber vereceğiz :KK34:

meleğimizi unutma kafamızı kırar yoksa :KK4: :KK9::KK9: bende bilmiorum yaa,seloşumla 2 gündür yazışamadık. igins kaç gündür yok. karanfil akşamları açardı o da açmadı dün bugün. bacılar nerdesinizzzz özledik yahuuu :KK12:

yokkkkkk melegi unuturmuyum bacım dün girmediler a ondan onları yazdım sınıf da yok :KK50: gelin kızlar gülkemimmmmmmmmmle bekliyoruz sizi :KK19::KK19::KK19:

ÇOK SAOLUN ARKADAŞLAR DİYET LİSTESİNİN ŞİMDİ ÇIKTISINI ALIP 1.SİNİ BUZ DOLABIMIN ÜZERİNE ASTIM :) HEMEN YARIN BAŞLIYORUM...:)AYYYY İYİKİ ÜYE OLMUŞUM YAAAAA
İYİ Kİ VARSINIZ,ARTIK HERGÜN BAŞINIZI ŞİŞİRİRİM :)
HER HAFTA VERDİĞİM KİLOYU SİZİNLE PAYLAŞICAAAAAM YUPPİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ :KK70:
tabi verebilirsem

X