Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Değil mi ya komşu olunca hep yaparız birbirimize en güzelinden diyet yemekler. Bursa'da bir sürü alış veriş merkezi var zaten harika olur. Arada bir de İstanbul'a kaçarız.

çok güzel düşündün berişim sana da bir tane bulalım bursa'dan gel ortamıza sen de. Ay ne güzel olurdu değil mi.

kesinlikle hiç bensiz olurmu ben kısır yapar çağırırım tulunba tatlısı da alırırım Ohhhhhhh

Selin aldıkların harika valla makyaj masanı düşünemiyorum

kesinlikle hiç bensiz olurmu ben kısır yapar çağırırım tulunba tatlısı da alırırım Ohhhhhhh

Selin aldıkların harika valla makyaj masanı düşünemiyorum

En az 30 tane rujum vardır. Parfümlerim,pudralarım. Ama benim eniştem eczacı o da çok getiriyor bir şeyler. Onca şeye rağmen far paletim yoktu o da oldu,mutluyum. Çok teşekkür ederim Berişim. Sen kısır yaparsın ben pasta yaparım size Gülüm sen ne yaparsın?

İnşallah canım ya hakkında hayırlısı neyse o olsun. Her şey gönlünce olsun. Eylüle kadar biz dal gibi oluruz kız.

ayy evetya eylüle kadar incecik oluruz zaten inşaallah yani:18: ben geçen yaz da iyi vermiştim evde olunca ama işte yurtta cidden sıkıntı ya ama temmuzda gitcem nasılsa eve oruç falan da derken gider yağlar pisliklerrr

Gider gider. Sen dengeleyerek yersen sonra geri de almazsın. Ooooh mis.

ayyyyyyyyy harika valla sonrada zumba yaparız egleniriz yürüyüşe çıkarız rabbim gönlümüze göre versin canım ya

hihiiiiii bi ben bu kadar alıyorum sanardım sende bendende beter mişsin o gün saydım tam 43 ojem var düşün artık kuruyanları attığım halde

Bak bir ortak noktamız daha çıktı. Benim de bir sürü ojem var 43 yoktur da 30 vardır herhalde. Ama artık sıkıldım çoğundan. Artık kırmızı,siyah,açık pembe,rakı beyazı,bordo ve altın sarısı takılıyorum. Bu böyle devam edeceğe benziyor. Mavi turuncu pembe falan hiç istemiyor canım artık. :44: Amin canım amin gönlümüze göre versin Allah. Sen de Bursalı birini bulursan hemen yapış yakasına bırakma.

Son düzenleme:

tamam ama bulamazsam siz bulursunuz ona göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…