Saf mıyım

eski sevgilimle ayrılmak istedim
asla izin vermedi hemen yanıma geldi, işteydim, konuşamadık anında çiçek gönderdi

1 hafta sonra beni hikayelerinden engellediğini farkettim
ama ben engelleyeli 2 hafta olmuş.
hemen bana hikaye arşivini at dedim. attı. 30 adamla paintball'a gitmiş , o gün buluşalım yanına geleyim demiştim mesaideyim dedi diye bunu yapmış

sonra biz ayrıldık
12 gün sonra nişanlandı.
demem o ki inanmayın

yalan değil benim eşim de öyle paylaşmaz çünkü takipçilerinde o bu var meslekten dolayı bunu yadırgamadım

ama sizden gizli paylaştığı hikaye nedir ne tuhaf?
yanında birgün telefonunu karıştırın bakalım tepkilerin ölçün

Kısa zaman önce evlilik teklifi aldım instagramda hikaye paylaşımı yaptık ben paylaştım önce sonra erkek arkadaşım paylaştı. Buluştuğumuzda rastgele hikaye arşivine bakarken en son paylaştığı evlilik teklf fotosuna denk geldik sadece 20 kişi görmüş takipcisi 390 kişi ve çoğu kişiye gizlemiş 85 kişiye açık yapmış güya açıklaması da kötü insanlar varmış anonim hesapmış çoğu konuşmadığım insanlar özelimi neden bilsin diyor vs bu konuda öyle manipüle oldum ki ben ondan özür diledim en sonunda ve + olarak da haziran ayında bir hikaye oaylaşmış ve o hikayeyi bana gizlemiş çünkü ben görmedim hikaye içerği hayatından bazı insanları çıkarın ki değeriniz bilinsin vs ne yapacağımı şaşırdım kızlar siz ne yapardınız

Bu saflıktanda öte.
Güvenmezdim asla böyle şeylerden sonra.

Kısa zaman önce evlilik teklifi aldım instagramda hikaye paylaşımı yaptık ben paylaştım önce sonra erkek arkadaşım paylaştı. Buluştuğumuzda rastgele hikaye arşivine bakarken en son paylaştığı evlilik teklf fotosuna denk geldik sadece 20 kişi görmüş takipcisi 390 kişi ve çoğu kişiye gizlemiş 85 kişiye açık yapmış güya açıklaması da kötü insanlar varmış anonim hesapmış çoğu konuşmadığım insanlar özelimi neden bilsin diyor vs bu konuda öyle manipüle oldum ki ben ondan özür diledim en sonunda ve + olarak da haziran ayında bir hikaye oaylaşmış ve o hikayeyi bana gizlemiş çünkü ben görmedim hikaye içerği hayatından bazı insanları çıkarın ki değeriniz bilinsin vs ne yapacağımı şaşırdım kızlar siz ne yapardınız
Bunları yaşadıkça deneyimledikçe gözün açılacak

X