Sadece cinsellik mi istedi..

Zeka yaşıni merak ettim doğrusu.

18 yaşındayken bir çocukla tanışmıştım ben de ilk buluşmada böyle biraz yakınlaşmıştık akşam da arkadaşıma yazacaktım o zamanlar SMS vardı kızın adı çocuğun adına çok benziyordu işte hiç cinsellikten bahsetmedi falan garip yazmışım çocuğa gitti mesaj o günden sonra cinsellik diye taktı iki ay ve başka türlü olamayacağını bir daha beni öyle göremeyeceğini benim de çok isteyeceğini falan söyledi Ben tabii yapmadım bitirdim zor da olsa ilk sevgilimdi zaten sonra üniversitede benden para falan istemişti arkadaşlarını aratıp dalga geçiyordu yani hiçbir zaman sevmemiş ben geçmişe bakınca gülerek hatırlıyorum biraz da acıyla tabi tecrübesizliğimin.
Kısacası evet Sadece cinsellik istedi ama ruh hastası bir tip ama dürüst yani söylüyor bir daha aramayacağım diye hani sizi seviyorum diye kandırmaya da gerek görmüyor cinsellik için o kadar kötü ama ben sizi anlıyorum ben de bunları yaşadım kendini hiçbir şeye değer görmüyorsun o yüzden onlar ne derse iyi geliyor acı çekmek belki babanla ilişkin kötüdür bu sana normal geliyor yetersiz hissediyorsun kimse seni sevmeyecek gibi ve hep seni aslında sevdiğine inanıyorsun

Abla sence cinsellikten başka bir şey istemiş mi? Bi bunu sor kendine.

Ben gerçekten ne okudum böyle. Aldatıldığın için eşinden direk boşandığını söylediğin kısma kadar takdir edip helal olsun demiştim. Keşke boşanmasaydın sen bu akılla daha beterlerine denk gelirsin. Yazdığın yazıyı birde sen oku ne kadar alçaldığını kendin görüp yorum yap. Bizi bulaştırma bence.

Gece gece sinirim bozuldu. Yok sana körkütük aşık, hata etmişsin. Hala soruyor şaka gibi… alnına dövme mi yaptırsın tek derdim sevişmek diye? Neyse, banlanmaya gerek yok şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…