...Sadece Ceza Verilen Mesajlar ...1...

37 Sayfa yazılanları özetlemek gerekirse işe yarayanlar ve yaramayanlar hemen hemen eşit durumda. %50 başarı kozmetik bir ürün için başarılı denebilir bence..İkinci bir ipucu vereceğim. Ürünün TV'de reklamını yayınlayan Callsell firması Almanya merkezli bir firma olduğundan ürünü ulaştırma süresi zaman zaman 4-5 haftayı bulabilmekte. Oysa Rejene'in Türkiye'de de resmi ithalatçısı mevcut. Firma ismi site kurallarına aykırı sanıyorum fakat telefon numarasını vermemin hepimizin menfaati için olacağını düşündüğümden vermekte sakınca görmüyorum. Zira 1 günde adrese teslim ediyorlar Fiyatında ve kampanyada herhangi bir fark yok. Bir alana bir bedava 149 YTL imiş, ayrıca peşin fiyatına 6 taksit mevcut sanırım. Tel: 0212 221 02 02

ne alaka anlayamadım:sm_confused::sm_confused:

anlasan şaşardım. :) sevgili arkadaşım, yukarıda da bir arkadasım soruna cevap vermiş erkekler neden agrı ceker diye güzel güzel anlatmış hala seni tatmin etmeyen nedir anlamış değilim. masturbasyonda ayıp haram günah die bişi yoktur kadın erkek ayrımı da yoktur. ergenlik dönemine girmiş her kız ve erkek bunu yapar, yapmalıdır, yapmazsa sorun vardır. ahh işte okullarımızda cinsellik eğitimi verilicekti bi ara güya eğitimm eğitimmm çok üzülüyorumm bunlara ben ya. sana ne desek bildigini okıcan en iyisi sen o muhtesem arastırma şevkinle bikaç kitap daha araştır bak elinni altında internet var google a masturbasyon yaz o da yetmezse bi jinekologunla konuş (tabi varsa) madem ilim ilim diye yanıyosun seni en iyi o tatmin eder ne de olsa ilimli bilimli okumuş koskoca jinekolog olmuş dimi :)) evli misin çocugun var mı bilmiyorum bakmadım profiline ama varsa da yoksa da sen bu ilme bir an önce ersen iyi olucak yoksa oğluna yazık günah valla..

ya arkadaş cewap vermiş evet teşekkür ederim bu yüzden de benim o arkadaşa sölediğim bişi yok ne alaka nie bunu dedin anlamadım.beni o konu da tatmin etmeyen bişi yok ben onunla alaka lı bi söz sölemedim neyin tartışmasını yapıyosun. ya madem bu kadar biliosun araştır o zaman sen bana diyene kadar.. sen çok biliosun ilim ni merakedip araştırmadım tesadüfen başka şeylere bakarken gördüm ve burada söyledim. ilim e bu kadar karşı çıkmanın bi anlamı yok. işin tibbi ilmi vardır dini ilmi vardır ilim çeşitlidir. atrıca ben demiyorum ki oğlum kesinlikle yapmasın tabi ki yaşı gelince ihtiyaç duyacak.. oğlum a yazık günah falan değil. ne demek istediğimi ii anlamamış olduğundan sölediklerimi başka tarafa çekiyorsun. madem araştır diyorsun bana sen de araştır öyleyse...bi de sen jinekolog musun bu kadar emin konuşuyorsun.. belki tıbbi açıdan da zararlıdır ne biliyorsun ?? şimdi burada ben konuşurum sen konuşursun uzar gider.. sen araştır benim söylediğimi çürüt susayım bende.ama adetliyken namaz a kuran okunmasına olur diyen kişiler den değil sağlam olarak araştır. bu kadar karşı çıkıp laf sölemesini biliyosun madem bunu da yap o zaman da söylediklerinin delilini sun konuşmakla olmuyor bu işler..

yahu ama hala dini hüküm diyor ..............nasıl bir inatmış..

şakkıdı Allahım bekar bayanları erkekleri kötü kötü rüya görüp rüyasında istem dışı masturbasyon yapmaktan koru yarabbim...mastürbasyon yapanlarıda affet....aminnn...kızlar sizde amin deyin ...evlenmeden önce başımıza isteyerek ya da istemeyerek öyle bişi gelmişse günahlarımızdan temizlenelim...:lepi:kaydirigubbakcemile3:icecream:

merhaba,
takım öncüleriyle satış temsilcilerini,
satış temsilcileriyle müşterileri buluşturan;
her kampanya güncel,
neler indirimde, hangi ürün harikalar yaratıyor,
kim hangi kampanyadan ne aldı...
dahası ve fazlası avoncafe'de...

yeni açılan grubumuza herkesi bekliyoruz...

http://www.facebook.com/group.php?gi...4935533&ref=nf

Hatırlatma .

kim müslüman yaa haha, herkees muslıman mı bu sıtede??? olmayan olamaz mı
yapıp pısman olmayan olamaz mı karayagızım ben pısmanım demıs yapmasaydı ozaman kendı hatasının bedelını odesın.. kıme ne ne nası karısabılır kı bı baskasına. anca kendı derdıne yansın, sız de yanın yaptıysanız bı hata dınınızce de gunahmıss zaten kaydirigubbakcemile2

evet ben pişmanım diyorum teselli bekliyorum buradaki MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMDEN.....kimsenin derdine yandığı yok eskilerden bahsediyoruz burada ve pişmanlıklardan MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZLE BARABER evet dinimizcede günah başlalarınınkini bilemem

entele otu bulamayanlar bana ulaşsınlar ben teminedebilirim..emine_memine@hotmail.com adresime mail atabilirsiniz.....

..............................

sen benim neyi bilip neyi bilmedigi nerden biliyorsun olayın islami açısı yoksa başka ne için nikahı yaptırıyoruz?
senın gibilerinin zihniyetınde kadın bir mal,bir meta 2.sınıf vatandaş ,erkek haşa haşa benden üstün varlık niye o istiyince ben reddemiyormuşum hayırdır bu nerden çıktı?Kur'an- Kerim'in hiçbiryerinde bu yer almamaktadır ilk fıkıh kitabı 885yılında dogdugunda kız çocugunu topraga gömen bir arap erkek tarafından yazılmıştır
neyse tatlım sen evlenınce kocanı reddetmemek adına altında ruhsuzca kollarını bacaklarını açar et yıgını olarak yatarsın

onun bunun çocugu oldugunu soylerım kızı mesaj atarım bır yere çağrırım.kızı bır temız döverım sonrada sevgılımın ağzına sıçar ayrılırım.ama cesaret bıle edemez boyle bırseye hemde dusunemez: )

herkes kendince yorum yapiyor
herkes fikrini söylemekte özgür
biz yargilamiyoruz buraya konu acmis fikrimizi söylüyoruz ama bazi bayanlar sanirim kendileride ayni hataya düstükleri icin bu dogrulari kabullenmeyip direk satasma durumuna gecmis
hanimlar hepimiz yasca sanirim bu bekarlardan daha büyüküz ve bizim fikirlerimize onlar cikipta terbiyesizlik etmeyin iste yargilamayin demiyorlar ama baska hanimlar cikip bize bunlari söyleyebiliyorar
bakiyorumda cogu konu bu üyeler arasinda tartismalardan ötürü kilitlenmis
yorum yapacaksan sadece kendine ayit yorumu yap ve gerisine karismayin derim

Aynı hataya düşmüşler sanırım, derken kimlerden bahsediyorsun sen ??
bunu açıkladıktan sonra cevap vermek istiyorum sana..
Kimler aynı hataya düşmüş??

Son düzenleme:
akşam yediğin hurmalar
sabah gelir poponu tırmalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…