...Sadece Ceza Verilen Mesajlar ...1...

Arkadaşlar merhaba,

internet üzerinden mücevhrat özellikle pırlanta satışı amaçlı www.diamoniapirlanta.com isimli eticaret sitesini kurdum.

Hem sizleri siteye davet etmek, hem de internetten değerli takı alınıp alınmayacağı ile ilgili anket yapmak istedim.

Sevgilerle
Suzan

412a74c18fa1c1d67bc53eezy1.jpg

...........................................................................

şimdide sonnnnnnnnnnnn olarak sizinle en çok olmak istediğim fotorafımı koyacağım.................
bakın bakalım meleyinize anneliği yakıştıracakmısın bennnn bu fotoğrafa baktıkça ağlıyorum bunun aslını 3-4 ay sonra görebilmek için dua ediyorum...............
bakalım beğenecekmidiniz

ce9a1e98d58301b9eefc30crm7.jpg

arkadaslar merhaba..aslında bu konuyu acmaı istemzdim ama mecburum asagıdaki özel mesajlarımı zar zor kopyaladım umarım olmuştur..arkadasımız sandıgım biri yeni bir üye konu acmıştı bi doktordan hoşlanıordu ve adam akrabalarıydı akıl verdik hepimiz çünkü bu kızcagızın hiç sevgilisi olmamaıştı henüz..ikisi de doktor olunca inş.olur dedik....bize abimi desem diye masumca sordu hayır öyle hitap etme sakın dedik...derken bana özel bi mesaj attı ve tüm masumietini sildi benden ...burda kopyaladıgım onun mesajları işte...ben de dayanamadım insanları kandırmasına ve onla cinsel şeyler konuşmak istemedim...ayrıca erkek sandım onu çünkü bu garip mesajları sizde göreceksiniz..kimsenin özeli beni ilgilendirmez dedim ama bugün yine bi konu acmış beni sucluordu masum seyler yazmış bana sizce bu mesajlar masum mu normal mi arkadaslar...insanları kandıran sahsın kendisidir resmen ve bana bi de beddua etmiş ki muhtemelen kendisine dönecektir...bi de durmadan üksek lisans yapmıştı ona güvendim demiş ya ona diyorum ki sen de doktora yapmışsın ama hala insanalrı aldatmanın yanlış oldugunu anlamamışsın..okumakla adam olunmuyor.........son olarak cok kınıorum kendisini cidden cok masumca bi konuydu ve şok edici mesajlarla asıl niyetini belli etti..benden buk adar artık rahat uyurum kimse kimseyi salak yerine koymamalı burda...İYİ GECELER:enbuyukkk:inanın ki bunları kopyalamazdım ama arkadas deli bir taş attı kuyuya diye bi başlık açmış ben mi deliyim iftira mı attım sizce mesajlar ortada...

Kadınlar Kulübü > Kullanıcı Kontrol Paneli > Özel Mesajlar > Özel Mesaj Kutusu
Cevap: ............
Hoş Geldiniz, üvercinka1981.

Özel Mesaj: Cevap: ............
16-10-2008, 00:44
ctct

üvercinka1981 .!.:
ctct .!.:
cok samımı bısey solıcem kahve falan hıkaye. adamı eve atmak ıstıyorum ben. basbasa kalmak ve yakınlasmak
iyi de canım sen evlenmek istemiyor musun ?ayrıca senin ilk sevgilin olucak sanıyorum tabi senin özelin bu sen bilirsin ama akraban bu adam onu da düşün derim..
ilk sevgilim olucakta bakireyimde demedim. Ya ne bılıyım belkı de fazla ozel oldu. Ama ınsan bunlarıda konusmak ıstıyo.
Adamla cıddı bısey ıstıyosam tabıkı yapmamalıyım ama ne bılıyım azdım galıba bu aralar. Yanı dıyelım bulustuk, opusmek falan yetmez bana sankı. Bu seferde arsız falan derler. üfff

ctct
Kullanıcının Profilini Göster
ctct kullanıcısına özel mesaj gönder
ctct kullanıcısına ait bütün mesajları ara
İrtibat listesine ctct üyesini ekle

Canım Artı sağlık hizmetleri ürünü getiriyor. Orda Ali Bey var KK üyesi olduğunu söylersen indirim de yapıyolar.
Tel: 216 565 24 27 - 565 24 48

darılmak yok ama sen daha güzelsın onu beğenmedım boşa onu ben sana da ıyısnı bulurum :roflol:
gözlerı neyım fıldır fıldr onun :1shok: baksana ordan bana nasıl bakıyo öle :roflol:

ben yanındayım ya ondan ole fırılfırıl goslerı hahh :KK70:laelaelaelaelae
darılmam cnm ama benım fdunya yakusuklum oo

o senın datluluğun gözelım gel senı evıme ayy yanı topıcıme davet edeyım geyık bölumunu bılıyon ıns orda düğünum var bıde kkda dostluk böle olur orasıda benım mekan bulamzsan de lınk atım anacım Şeniz

link at canim cay icmeye gelmek istiyorum evine :dance:

sultan madem herseyı hemen anlıyon sana bı soru
LEB... gerıısnı getrde görem :dilcikar:

:roflol: :roflol:
dur hemen bulacam
hemen bilecem eeehmmm :1shok:
kemm kümmmm
ehmm neydi giz dur biliyom ben dilmin ucunda
leb lüb
demi giz bildim :1shok: -tatlicadiarzu- :roflol:

tskler kızlar. ben arkadaşa cevap yazmayacağım :nazar:

yırım senın havanı zatı kendısıde yok hem benım aklımda onun bıze özur borcu var nan bıde kız kactımı benden ne bana hıc cvp vermedı okadr şey yazdım CADIARZU yarın yakalarım onu benn askımın resmını koydum yorum yapmadı

Buyrun hanimlar yokmu isteyennnnnnnfiatlar düşttüüüüüüüüüüüü
begendiklerinizi siralayin

kızlar sizce bir insani en çok ne değiştirir?çevrenizde parayla,mallla mülkle vs...değişen insanlar var mı?

ya evet bu site bi tuhaf olmaya başladi saçma sapan konuşardan ceza aliyorum ilk benim açtiğim konuyu başkasi açiyor ve benim konum kapatiliyor noluyo ya beceremiyosaniz olmayin moderatör falan

Evet doğru anlamışım..
Çok yanlış yoldasınız çooook:nazar:

nasıl dogru anlamıssın sen yalakalık mı yapıyrsun kı ustune alınıyosun ben acık ve net bı skeılde yalakalar dıye soledım bahsettım yazımda userıne alınama da dedım hala dogru anladım dıyosun saygı duyarım kım uzerıne alınırsa yalaka lafını ....................:eek:klava:

BEN ADET DÖNEMİNİ ÇOK ŞİDDETLİ GEÇİYORDUM.ARTIK KURTULDUM.EŞİM MEDİKAL FİRMA SAHİBİ OLDUĞU İÇİN ARAŞTIRDI.BİZİMLE İLGİLİ YANİ BU SORUNU YAŞAYAN KADINLARLA İLGİLİ BİR ÜRÜN BULDU VE GETİRTTİ.BU ÜRÜNÜ BEN VE ÇEVREMDEKİ YAKIN ARKADAŞLARIM KULLANDI VE SONUÇ MÜKEMMEL.BU ÜRÜNÜ HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.EĞER RAHAT BİR ADET DÖNEMİ GEÇİRMEK İSTİYORSANIZ BU ÜRÜNÜ KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM.HİÇ BİR ZARARI YA DA YAN ETKİSİ YOKTUR.AKSİNE RAHAT BİR ADET DÖNEMİ GEÇİRECEKSİNİZ.ÜRÜN " MENSTRUASYON FLASTERİ " .HATTA BU ÜRÜNLE DUŞ ALABİLİR,DENİZE GİREBİLİRSİNİZ.ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN .. hihoyyyt

İRTİBAT İÇİN: FARUK ŞENTÜRK: 0506 674 97 44
ŞENTÜRK MEDİKAL/ ZONGULDAK
İŞ TELEFON : 0372 252 05 01

MAİL:senturkmedikal@hotmail.com

X