...Sadece Ceza Verilen Mesajlar ...1...

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.989
30.291
60
Adi üstünde ceza verdigimiz üyelerin mesajlarini buraya ekliyelim.
Bir önceki kazaya kurban gitmis yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar merhaba,
benimde ayakkabım vuruyordu sonra topuk arkası silikon aldım 9 liraya ayakkabının arkasına yapıştırıyorsunuz ve artık vurmuyor ayrıca silikonlar falan var topuklular için falan rahat oluyor bi deneyin isterseniz.. satın aldığım arkadaşın irtibat bilgilerini verebilirim size yada msn'i var ordan ihtiyacınıza göre size cevap verebiliyor... :) erol_ic_ve_dis_tic@hotmail.com

uzmana görünmen şart tabi ama şizofreniye benziyo.ilaçlar bu sesleri surturuyo yada kontrol altına alıyo
diye biliyorum.yakın bi akrabamda takip edildiğini,kötü insanların peşinde olduğunu,abisini öldüreceklerini
falan sanıyodu,neyse şizofreni teşhisi konuldu ve ilaçlarla falan düzeldi..

Ya siz kimsiniz ve ne sıfatla şizofreni falan teşhisi koyuyorsunuz ? Size mi kaldı hastalığın analizi ? Bu ne düşüncesizlik, özensizliktir anlamak mümkün değil...

Sıradan biriyseniz sıradan yaşayacaksınız, öyle boyunuzu aşan işlere dikkatsiz, edepsiz bulaşmayacaksınız...

Senin diğer laf kalabalığını görmezden geliyorum... Amacım sıradan insanlarla polemik değil, sorununu buralara kadar aktarmış bir hemcinsime elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışmak...

yazdıklarınızı kınıyorum... siz,nasıl olur da bir arkadaşımıza edepsiz diyebiliyorsunuz...bulaşma ne demek.....ne bulaşır,bunu çok iyi biliyoruz.. bence bu arkadaşımızdan özür dilemeniz gerekir. o size böyle hakaret etmemiş....

.....................................................................

Arkadaşlar camlarımı silmek istiyorum. Ama eşim salon camını tek parça gibi birşey yapmış ve çok ama çok büyük ve 4. kattayım ben kasaya falan çıkamam korkarım, bana yardımcı olabilecek fikirleriniz varmı acaba. Sopayla falan ama ortalara zar zor ulaşıyorum nasıl silerim???

bende 8. katta oturuyorum siliyorum ama daha pratik neler olabilir diye araştırdım bulduğum linki sana atıyım ama kullanmadım yada henüz almadım sadece fikir olsun diye atıyorum. pratik cam temizleyicisi diye bişey tv de görmüştüm bende lütfen bunu kulanan varsa bize görüşlerini belirtebilir mi

http://herevelazim.com.tr/2017/Pratik_Cam_Temizleyici_(Çift_Cam)

kapanacaksanız adam gibi kapanın böyle şatafatlı bağlamalarla dikkat çekici giysilerle açık kadınların yapmadığı ağırlıkta makyajla olay amacından uzaklaşıyor sadece komik duruma düşüyorsunuz insanlar size gülüyor bilmem farkında mısınız?:1closedeyes:

bir kaç kapalı öyle dikkat çekici giyinebilir ama bütün kapalıları bunun içine sokamayız
şahsen ben açığım ama onlarda insaan yani
kapalılar diye süslü olmucaklarmı
onlarda bir bayan
bunu unutmamak lazım

kapalı diyince aklınıza hemen dikkat çekmeyen kara çarşafmı geliyor?

Ablam 33 yaşında,inşaat mühendisi ve nişanlı.Önümüzdeki kış evlenicek..Buruşuk falan değil:kızgın:

Laflarınızı biraz tartın !!!

27 yaşındasınız 3 yılınız kalmış o zaman işinizin bitmesine,yazık..adınıza
üzüldüm-tatlicadiarzu-

Yüürüu beeee, ne lafimi tartacam. Gördügümü söylüyorum ben. Agrinami gitti? Ablan krem kullanirdir eminim :roflol:ben evlendigimde yüzüm kirisik degildi en azindan. :teytey:

kızlar ilgilenenlere bi kaç satılık ve kiralık daire önereceğim ilgilenen olursa benimle irtibata geçerlerse sevinirim
Ankara kazanda dairemiz var 55 milyar 3+1 135 m²

Ankara kurtuluşta 100m² 3+1 salon odalar laminat parke ıslak zemin seramik,duşa kabin çelik kapı full yapılı manzaralı pencereler pvc 2 balkon 133.000 ytl

Ankara küçükesatta 100 m² 3+1 salon odalar parke,çelikkapı,doğalgazlı,3 kat,camlar pvc,3 kat 134.000 ytl

Ankara çankaya da 110 m² 3+1 salon parke odalar halıfleks,çelikkapı,merkezi doğalgaz ısıtma sistemi kiralık 700 ytl

Ayrıca emlak arayanlara yazamadığım bi çok ankara gaziosmanpaşa,kızılay,küçükesat,A Ayrancı,kurtuluşta daireler önerebilirim

sen madem acıksın ıstedıgını yap.(artık ne demek oluyorsa!!)yapmayanada karısma.senın iq un yetmez islamiyetin hosgorulugunu anlamaya.aklının ermedıgı topıclere mesaj yazma canım.

Ben bayanların neden kapandığını anlamıyorum. Sadece eşleri için süslenebilirlermiş,başkalarının ilgisini çekmemelilermiş vs. Makyaj yapıp,güzel elbiseler giyip,saçına fön çekip dışarı çıkmanın nesi kötü? Ya da dışarıdakilerin bakmasının? Sadece yüz,el ve ayaklar görünebilecekse,bu vücuda sahip olmanın ne anlamı var?? Sırf bu 5 parçaya sahip olarak doğsaydık o zaman... Mantıksız geliyor bana;ama tabii ki herkesin görüşüne saygılıyım dayatma olmadığı sürece...

Video için de teşekkürler. En yakın arkadaşım kapalı,ona gösteririm =))

Ben bayanların neden kapandığını anlamıyorum. Sadece eşleri için süslenebilirlermiş,başkalarının ilgisini çekmemelilermiş vs. Makyaj yapıp,güzel elbiseler giyip,saçına fön çekip dışarı çıkmanın nesi kötü? Ya da dışarıdakilerin bakmasının? Sadece yüz,el ve ayaklar görünebilecekse,bu vücuda sahip olmanın ne anlamı var?? Sırf bu 5 parçaya sahip olarak doğsaydık o zaman... Mantıksız geliyor bana;ama tabii ki herkesin görüşüne saygılıyım dayatma olmadığı sürece...

cok uzuldum bu anlayıs seklıne yaa hala soktayım ınanamıyorum ama demekkı tam anlatılamamış .kadın vucudu degerlıdır arkadasım bu yuzden kıyafet gıyerız degılmı acıkta kalmasın korunsun dıye ıslam dınıde kadını bı cıcek gıbı korumayı hedefler onu kotu nazarlardan sakındırmak ıcın ortunmeyı emreder konu farklı bı yere geldı ama yazılan yanlış seylerı duzeltmeye calışmak gorevımızdır .dısardakılerın bakmasının nesı kotu demıssın nesı ıyı pekı sana ıcınden bınbur turlu sey gecerek bakan bı erkek sana da mı cazıp gelıor yanı .. ah kardesıme bak ne tatlı olmuş mu der sence bu dusunceyle kadını meta gıbı gorenlerın dusuncesını hatrlattı bana bı adım otesı baska seylere gıder dıkkatlı olun lutfen bıraz arasıtırın ..:1closedeyes:

Pardon ya siz gerçek misiniz? Peki o zaman Allah bize bu vücudu verdi, neden koruyalım ki, dilediğimizi yapalım... Ya da önümüze yaprak takıp yaşayalım. Hayret bir şey ya...
Başı açık bir bayan olarak sizin bu sözlerinizin cahillikle söylenmiş olduğunu düşünüyor ve sizi kınıyorum!

mrb.bende oriflame danışmanıyım çok kişiye sattım hepside çok menunlar.hatta avon temsilciliği yapanada sattım avon fiyatlarını düşürdüğü gibi kalitesinide düşürdü.sizde oriflame danışmanı olmak isterseniz benimle irtibata geçebilirsiniz

KIZLAR ORİFLAME ÜRÜNLERİNİ KULLANAN VARMI:emir_bebek:

merhaba arkadaşım ben oriflame danışmanlıgı yapıyorum 5 ay oldu.öncelikle kayıt olmamın nedeni satş deyil ihtiyaçlarımı ucuza almaktı ama ürünlerden çok memnun kalınca eş dost arkadaşlarada satmaya başladım onlarda memnun kaldı.şimdi çiddi anlamda bu işi yapmaya karar verdim.kısacası ben memnun kaldıktan sonra satışa geçtim bu yüzden herkze tavsiye ederim eşim ve kendim için gerekli herşeyi alıyorum ikimizde memnınuz.
kosmetik ürünlerini düzenl kullanan kalitesine önem veren kişilere tavsiye etmekle birlikte üye olmalarını ve satış yapmalarını tavsiye ederim inannın kazancınızın yanında aldıklarınızda size bedava gelmiş oluyor.hem para kazanıyorsunuz hemde ihtiyaçlarını aradan çıkartıyorsunuz .ben bu sayede ihtiyaçlarımı almaya başladım.
0/0 30karı var .üye olup satış yapmak isteyen olursa yardımcı olurum benimle irtibata geçmeniz yeterli .isterseniz meil adresimi veririm site tarafından sakıncası yoksa.
ilgilenener bu mesaj üzerinden yazsınlar meil adresimi gönderirim .

X