Sadakatsiz sevgili konusunda yardima ihtiyacim var

22 Yasındakı aklı basındakı ınsanın yapmayacagı seylerı 35 yasındakı koca ınsan yapıyor. Acilen ayrıl en acilinden..
Ben bile kuzenim dedikten sonra hesap actim takip atmak icin ona. Normal seyler izlese no problem ama boylesi. Birde inkar ediyor kuzenim yazmis diye. Kendince kanit bile yolladi

Ben bile kuzenim dedikten sonra hesap actim takip atmak icin ona. Normal seyler izlese no problem ama boylesi. Birde inkar ediyor kuzenim yazmis diye. Kendince kanit bile yolladi
Çocuk kandırırsın sen de ona. Bır sekılde ayrıl net soyluyorum sadece bu konu ıcın degıl yas aralıgınız cok fazla gerıye donup baktıgında bu yaslarda bırcok konuda eksık kalmıs hıssedeceksın.Emınım kı senden cok cok olgunluk bekleyen hareketlerıne kulp takan bırıdır bu ınsan

Tiktok kadar itici bir uygulama yok. Bir de insan tanımadığı etmediği kadınları yorum yazacak niye takip eder anlamıyorum ya. Hadi ünlü olur bilgi veren paylaşımları vs. olur anlarımda... :KK34:

Çocuk kandırırsın sen de ona. Bır sekılde ayrıl net soyluyorum sadece bu konu ıcın degıl yas aralıgınız cok fazla gerıye donup baktıgında bu yaslarda bırcok konuda eksık kalmıs hıssedeceksın.Emınım kı senden cok cok olgunluk bekleyen hareketlerıne kulp takan bırıdır bu ınsan
Ayrildim zaten. Dun sinirliydim konusamadim, buraya yazdim. Bugun konustum ve bitti. Durust olsaydi keske. Tesekkur ederim

Selam. 2yila yakin suren iliskim var. Ben 22, o 35 yasinda.
Sosyal medya pek kullanmayan biri, yani ben oyle sandim hep. Gecenlerde tiktok hesabini gordum ve istek attim. Ona bunu soyledim tamam kabul ederim dedi. Aslinda o yasta birinin tiktok hesabini anlamsiz bulmustum, cunku takip etdiyi bazi kadinlar da var. Dun biraz tartistik neden hala takip istegimi kabul etmiyor diye. O da boyle israr etdigin icin, biliyorsun israri sevmem gibi seyler soyledi. Ha birde bana niyetin benim kimleri takip ettigimi gormek diye bana soylendi. Neyse dun minnetle kabul etti. Takip etdiyi kadinlarin hesabina bakarken yorumlarini gordum. Toplam 4 yorum yapmis: biri 20 yasinda kiz. Ona soyledigi sarkinin ismini sorup, sesinin amotor birine gore muazzam oldugunu yazmis. Kizda cevap vermis c.perri sarkisi, bu da himm buldum,tsk gibi seyler yazmis. Sonra dun 8de falan kizin yukledigi son videoya Perri kimden yasak yedin diye yazmis.
Digeri daha olgun kadindi, guya ogretmen ama acik giyiniyor dersde ve vucuduyla gundem olmaya calisiyor tiktokda. Onun spor videosuna anlamsiz soru sormus siyasi gorusle ilgili, digerinde ise munaziralarin vazgecilmez cocuklarindandim, o yuzden filan okulu sectim gibi bir sey yazmis. Sizce bunlar bos verilecek bir seyler mi? Sorsan yemin eder sadakatiyla ilgili ama artik o kadar sogudum ki. Konduramiyorum, cunku iliskimiz boyunca hic kotu izlenim birakmamisti bende. Lutfen akil fikir verin.
22 yaş ne 35 yas ne? Ben 37 yaşındayım eşim 35 yaşında.
Yaani bana 35 yaşında dediğinde artık bir oturmuslugi olması gereken adam gibi geliyor.
22 yaş deyince de kendi adima en çılgın dönemim. Kimsenin kahrını çekmeme donemi be nce:) tabi bana göre 37 yasta öyle de. :))

Tiktok kullananlar hep itici gelmiştir. Kadın erkek farketmiyor.
Hele ki 35 yaşında bir adam böyle boş işlerle uğraşıyorsa ondan sana koca olmaz.

ayrıl ayrıl valla ayrıl çok çıtır adamlar var :) bu adamı omzuna yük edip adamdan sayma, hem yaşını yaşamak çok güzel dertsiz sıkıntısız yaşam varken elin adamının sadakatini sorgulama onları zamanı gelince yaparsın boşverr

Tamam demek sizin cocugunuzun ogretmeni sizden habersiz sizin ve cocugunuzun sesinizi paylassa dalga gecer gibi ve cocugunuza memesi acik ders dese hosunuza gider. Zevkler, dusunceler farklidir ama is etigi degismez. Bir arastirin kamu sektorunde is etigini, giyim etigini. Merak etmeyin artik sevgilim degil. Iyi gunler
o bulunduğu kurumun meselesi. milleti bi rahat bırakın

Bi kafayı yemiş kız daha.
Sadakatsiz sevgili konusunda yardım isteği nedir ya. Yapman gereken sadece defetmek onu. Açıkça aldatıyor seni işte başka kızlarla konuşuyor anlaman icin napmalı daha. 13 yaş büyükmüş senden. Aklınız kuş olup uçuyor hayret ediyorum

Bi kafayı yemiş kız daha.
Sadakatsiz sevgili konusunda yardım isteği nedir ya. Yapman gereken sadece defetmek onu. Açıkça aldatıyor seni işte başka kızlarla konuşuyor anlaman icin napmalı daha. 13 yaş büyükmüş senden. Aklınız kuş olup uçuyor hayret ediyorum
Demek ki gercekten sorun var da yaziyorum. Ne siz benim psikolojimi, ne de yasadiklarimi bile bilirsiniz. Lutfen kucuk gormekdense fikir verin. Bunu yazdigimda daha onla konusmamisdim, zaten ayrildim.

Ya nasil dogru konusuyorsunuz. Allah razi olsun. Utandigim icin kimseyle dertlesemedim. Tesekkur ederim. Demek ki bazilari 35inde bile olsa o yasin olgunluguna erisemiyor.

ayrıl ayrıl valla ayrıl çok çıtır adamlar var :) bu adamı omzuna yük edip adamdan sayma, hem yaşını yaşamak çok güzel dertsiz sıkıntısız yaşam varken elin adamının sadakatini sorgulama onları zamanı gelince yaparsın boşverr
Haklisiniz. Zaten bir kac aya yeni hayata baslicam. Unuturum elbet. Biliyor musunuz, benim etrafimda yakisikli, benle yasit ve zeki olanlari varken ben ona ihanet etmedim asla. Ne cevap yazdim ne de baktim. Hic kimsenin yakisikli diyemeyecegi tip kendisi, kuzen-arkadaslarim bu adam sana yakismiyor derken kiziyordum sevdigim icin yakisikli derdim. Neyse, her isde hayir var.

X