Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınizin Çabuk Uzaması İçin Çinko Kullanin

arkadaşlar bence şu witaminlerin etkisi kişiden kişiye göre deişio bende hem o a day hem de zinco kullandım ama kesinlikle kilo aldırmadı hala 50 kiloyum((

arkadaşlar bence şu witaminlerin etkisi kişiden kişiye göre deişio bende hem o a day hem de zinco kullandım ama kesinlikle kilo aldırmadı hala 50 kiloyum((

peki canım saçında ne gibi değişiklik oldu uzama vs. bende saç uzaması çoğalması ile ilgili herşeye atlıyorum araştırıyorum aklıma yatarsa deniyorum şimdide eczanede aşağıdaki ürünü tavsiye ettiler bu bakım yağları saça iyi geldiği gibi ne kadar yıkansada saç gözeneklerini tıkadığını ve uzamasının yavaşladığını döküldüğünü belirttiler bu ürünün içindeki saç uyarıcı olanın iiçinde menhol olduğundan her gün saç derisine sürülebiliyomuş ve yıkanmıyormuş ferahlık verip saç gözeneklerini açıyormuş uzaması hızlanıyormuş tabi saç derisini uyardığından bilmem aklıma yattı şampuan saç uyarıcı birde durulanan saç bakımı var içindekilerde doğal ürünler %100 doğal diyorlar zaten sizce nasıl aranızda kullanan varmı?

http://www.herbalglo.com.tr/
http://www.sacinizdokulmesin.com/sss.asp

ayyy bugun doktor yazdı bana sabahtan aldım actımda 2 lokma yememiştim işe gelene kadar öldüm bittim ter bosaldı üstümden kustum simdi yaaa aaaa fenalık bastı bu ilaç boleyse bidaha agzıma sürmem tok dediler ac içtim bendeki salaklık tabi o da iyyy üff tiksinc herkes de aynı sey oluomu /COLOR]

efet kıslar şampuan hakkında yorumlarınız yok muuu ??

evet şampuanların hepsi hemen hemen aynı görevdedir saçı temizlemek bazı kimyasallar işi değiştiriyor saçımız daha yumuşak oluyorsa demek ki silikon yad a bir bitki özlü kimyasal içeriyordur demek o bitki özlerinin bakım özelliği yok o kimyasallığın yanında çünkü az miktarda ve işlenmiş o yuzden şampuanın çok kimyasal içerikli olmayanını tercih etmek daha mantıklı çünkü pek çok soruna yol açabilir

Ben üç haftadır çinko vitamini kullanıyorum şuan bir değişiklik yok saçlarımda dökülme devam ediyor.

kansılık ıcn kecı boynuuzu pelmezi kulan..bn kulandım cokfaydası oldu..demırım 22di 25guun sora tekrra bektrdm 67oldu 3kat artıı..yarım kavanoz pkemzle normal sevıyey dondu..hıc ilaç falanda kulanamdım..sadece gnde bi tatalı kasıgı pekemzz:içelim:

Arkadaşlar ben hem çinko hemde biotin hapi içiyorum ayni zamanda b12 vede forbiolda kullaniyorum düzenli yakalaşik 2ay oldu bu haplari kullanali dahada zayifladim kilo almak için belki iyi gelir dedim hem saçimida besler ama nafile bende kilo yapmadi ilaçlar yanliz çinko iyi bu yaz dönemlerimde saçim dökülmedi forbiolda yarar sağladi biotin hapi ise bende bağirsaklarimin hizli çaliştirdiğini farkettim:d

az önce tavsiyenden dolayı keçi boynuzu pekmezi içtim bir tatlı kaşığı ama iğrençmiş yaww içim kalktı ama yeterki saçlarımın dökülmesi dursun herşeyi yerim:)))

canım peki senin saç dökülmen anidan kesildi mi önerin içinde saol bende başladım petmeze.:içelim:

kendi başına mı kullandın canım b12 vitaminin ismi nedir?

Ben Cinkoicerikli Biramayatabletleri kullaniyordum ama sanirim Cinko Kabizligada yol aciyor bende öle olmustu.Simdi sadece Sampuanima katiyorum TAbletleri eritip.Cokda memmunum o sekilde.Sacdökülmem azaldi bide saclarimin daha cabuk uzuyor.

ben solgar v2000 kullanıyorum,içinde herşey ,çinko,demir vb. var,2 hafta oldu,dökülme azaldı,uzama oldu,tavsiye ederim..herşey içerden bitiyo sanırım,takviyesiz olmaz.

Canım bunları doktor kontrolündemi alıyosunuz ?Bende duymuştum çünkü çinko falan danışmıştım bir doktor akrabamıza.Önce test yaptırmalısın vücudunda az ise kullanmalısın dedi yoksa kötü sonuçlar doğurabiliyomuşş ee ne demişler her şeyin fazlası zarar..Ayrıca canım kilo almak istiyosan yatmadan önce bisküvi meyve suyu tüketmeni tavsiye edebilirim bi arkadaşım bu şekilde kilo aldı kaydirigubbakcemile2

saç dökülmesine çinko duymamıştım ama saçı çoğaltması için duymuştum..benim oğlumun saçları çok seyrek dr.çinkosunun düşük olduğunu söyledi.birde ekmeğe ve makarna türü karbonhidrat içeren gıdaların saç seyrekliğine sebep oluyormuş

yaaaa bu vitaminleri içince çok kilo aldırıo kızlar..
ben bunları kıırp şampuana koysam işe yarar mı sizce..

bn zinco die bi şurup kullanıorm saçıma bi etkisi oldu mu hiç dikkat etmedm fisfisfis ama insanı zinde tuttuu kesin şakkıdı

ben de bugün zinco kullanmaya başladım. bu başlığa kullanmaya başladığını söyleyenler acaba aldıkları sonuçları da yazabilirler mi?

ben de dün zinco die kırmızı kapsüllü çinko hapından aldım. benm de saçlarm çok dökülüo. günde 1 tane yutuyorum. ama yemek yerken arada onu da yutuveriyorumç yoksa mide bulantısı yapıo. saçlarmda uzama felan olrsa yazarm byyyyyyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…