Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınizin Çabuk Uzaması İçin Çinko Kullanin

kızlar bugün dördüncü gün. yani şimdiye kadar 3 tane çinko hapı yuttum. saçlarım tutam tutam dökülürdü. dökülürdü diyorum çünkü 1 saat önce banyodan çıktım ve saçımı taradığımda inanamadım şutarafagitti. eskisinin yarısı kadar bile dökülmedi. çok sevindim. bence çinko hapından kaynaklanıyo. kesinlikle abartmıyorum. sahurda dördüncü hapımı da yutcam. yani çinkoya tam gaz devam kaydirigubbakcemile3 sengözlerimebaksanab alkisalkisalkis

bende başlamayı düşünüyorum çinkoya kilo yapmaz dimi kızlar

fiyatı ne kadar kızlar şampuanında hapında

ben hapını kullanıyorum sgk ücretsiz karşılıyo. şampuanını bilemiyorum ama.

peki hap kilo aldırıyomu ? kızlar zayıflayalım çatlaklardan kurtulalım derken iyice batmayalımda :teytey:

benimde saçlarım uzamıyo diye doktora gittiğimde doktor zinconun hapını vermişti içmemiştim duruo hemen başlıyorummmmmmmmmmmmm

Arkadaşlar ben pek bir şey anlamadım. bir haptan bir şampuandan bahsetmişsinizz :gitme: Şimdi tek tek anlatabilir misiniz rica etsemm. Saça uygulanacak olanları bir de , hap olarak içilecek olanları anlatabilir msiiniz zemuszemus

kızlar şu an bioblas kullanıyorum sizce bitince şu bahsettiğiniz çinkolu sampuandan mı alıyım yoksa devam mı ediyim bioblasa? şimdiden teşekkürler

bir buçuk ayda 10 cm başlıklı topiği hala görmediniz sanırım bu yeni değil ki...:roflol:

kafam karisti iyice valla..
cinko haplari saclari uzatiyor mu uzatmiyor mu ??
sadece cinko hapi kullanarak saclarini daha hizli uzatan var mi ??
cinko'lu sampuan bulamam burdan ama zinko diye cinko haplari var, eger saclari normalinden daha hizli uzatiyorsa almak istiyorum..
cinko haplarini kullanipta faydasini gören varsa yardimci olsun bana bu konuda lütfen..

benimde saçlarım uzamıyo diye doktora gittiğimde doktor zinconun hapını vermişti içmemiştim duruo hemen başlıyorummmmmmmmmmmmm

peki daha hizli uzamaya basladimi canim saclarin ?
gerci daha erken bunu söyleyebilmen icin ama ne biliyim almaya cesaret edemiyorum faydali oldugunu duymadan..
zaten saclarim uzasin diye bir cok sey yapiyorum.. (biotin, b-combin, multivitamin, b5 vitamini, vitaminli sampuan, mayali süt..)
saclarima harcadigim parayi hic birseye harcamiyorum valla :gitme:
sarimsakli sampuani da denedim saclarimi felaket döktü, o bana yaramadi

ya sorma aynı sorun bende de var saçlarıma harcadığım parayla başka neler alırdım neleeeerrr şakkıdı vitaminler sonuçta uygun fiyatlı gibi görünse de birkaç tane bir arada alınca baya tutuyor akannehir e şampuandı maskeydi yok durulanmayan kırık uç onarıcıydı bilmem ne,aman bilindik marka olsun yok yok bitkisel olsun derken... yasakkelime neyse sonuç itibariyle benim kullandığım formula snh ta da çinko var.bence mutlaka etkisi oluyordur arkadaşlar.. :1rolleyes:

benim iştahım çok açıldı ama çinkodan mı b vitaminlerinden midir bilemem,bazen gözüm dönüyorrr cokacimcoook ama kendimi tutuyorum ne yapayımmmm sositososito

benim iştahım çok açıldı ama çinkodan mı b vitaminlerinden midir bilemem,bazen gözüm dönüyorrr cokacimcoook ama kendimi tutuyorum ne yapayımmmm sositososito

offf yaa
benim istahim zaten acik kiloluyum da.. ins cinko dahada fazla acmaz istahimii benneyaptımki

offf yaa
benim istahim zaten acik kiloluyum da.. ins cinko dahada fazla acmaz istahimii benneyaptımki

mesela sen biotin de kullanıyorsun,o da iştah açar..ama ben eczacıya sorduğumda bana tok karnına alırsanız birşey olmaz demişti..çinko için de aynı şey geçerli olabilir...bi tok karnına dene bakalım ne olucak..CADIARZU

canim ben zaten vitaminleri yemekten sonra alirim.. tok karnina alindiginda daha cok etki yapiyormus..

canim ben zaten vitaminleri yemekten sonra alirim.. tok karnina alindiginda daha cok etki yapiyormus..

öyle miiii bak bunu da ilk defa duyuyorummm :sm_confused: daha neler öğrenicez burda bakalımmmm vereliniortak

kızlar çinkonun yanında e vitaminide alın
ayrıca çinko yu gece yatarken içerseniz iştah açmaz

kızlar çinkonun yanında e vitaminide alın
ayrıca çinko yu gece yatarken içerseniz iştah açmaz

e vitamininin cilde faydali oldugunu bende duydum hatta alacaktimda ama eczaciyla konustuktan sonra vaz gectim..
vücutta depolaniyormus e vitamini.. ve sadece yag da cözülüyormus..
biotin, b-kompleks yada cinko gibi vücuda fazla gelen idrarla atilmiyormus.. sakaya gelmez ciddi sorunlar cikabilir cünki idrarla atilmadigi icin vücut her hapi depoluyor, dedi.., kan tahlili yaptiripta kanda e vitamini eksik cikarsa ancak o zaman doktor kontrolu altinda alinmali e vitamini dedi eczaci..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…