Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
hatırladım canım görmüştüm güzel saçların var gerçekten

Son düzenleyen: Moderatör:

asi melek saclarin gercekten cok guzel..
tum parani yatirdigina deyiyo yani

bende duzlestiriciyle mahvettim saclarimi simdi
her hafta maske yapiyorum
ve duzlestiriciden uzak duruyorum

İkinize de çok teşekkür ediyorum..

evet cnm yaa düzleştirici de bir süre sonra bağımlılık yapıyor sanki bişi yapmdn dışarı çıkamazsın gbi geliyor neyseki son bi kaç aydır.Yapmadan da kullanablyrum saçlarımı.:) alıştırdım kendimi :)

Son düzenleme:

Ve keşke koymasaydın fotoğrafları dedim şimdi herkes bi tavır almış konuşmalarıma..Oluyormuş demek ki cümlesiyle cevaplamıştım bi ablamın mesajını bunu bile farklı anlayanlar var :/

Hava da atmıyorum saçlarımla iddaada da bulunmadım en güzel benim saçım onu kullanıyorum bunu kullanıyorum diye.Kullandığım ürünlerin en pahalısı 10 tldir..Soranlar oldu ve bende cevapladım hepsi bu..
Herkes saçımı görünce bakım yapıyor cevabıma da takılmışsnz.. Kötü bi anlamda mı söledim ciddi olsam sonuna farklı bir işaret koyardım değil mi?:/ Benim de saçlarım böle değildi ki arkadaşlarımdan göre göre başladım bende sadece uzun olduğu için beğeniliyor işte..

Tabi ki saç tipinden nie dalga geçiosunuz acaba?? Bu cümleyi sölerken hava atmadım !!!! Her saç tipi farklıdır dimii kiminin saçı maşa tutmaz 2 saat sonra bozulur bunu kastediyorum bazılarının saçı çok düzdür. Lütfen biraz anlamaya çalışın nedense saçı uzun olanlar anlıyor bitek beni.!

Hak verin biraz da size de 28 mesaj gelse ve hepsi senin saçınmı bunlar peruk mu ve buraya bikaç yorum yazılmıştı tabiki sinirlenirim ve böyle konuşurum silmiş mesajını da hemen..Özelden gelen mesajlar doluu ne kullanıyosun fotomontaj mı vs. siz olsanız sizde sinirlenirdinz.

aynen düzenleyebilen varsa bu yarışmayı dogal hali ile olsun cnm.

asi melek senin de saçının doğal resimlerini merak ediyorum bakalım nasıl koyarmısın acep :)

aynen düzenleyebilen varsa bu yarışmayı dogal hali ile olsun cnm.

asi melek senin de saçının doğal resimlerini merak ediyorum bakalım nasıl koyarmısın acep :)

Tabiki bigün yıkadıktan sonra saçlarımı kurudğu gibi çekip koyarım !

çok güldüm canım bu mesajına
beni anlatmışsında ondan güldüm yanlış anlaşılmasın..

saç,bakmayla kendine geliyor mavis.. uzun süre oynamayıp bakım yapınca emin ol saç 2 katına çıkıyor..sonra 3 -4 -5

yok yok gerçekten de bakınca bi müddet sonra saçlar kendine geliyo fazlalaşıyo..alnımdan fışkırıyo resmen

mrvsss sen şu bir buçuk ayda 10 cm başlığını açan arkadaş değilmsn resimlerden hatırladım..galiba bir tartışma olmuştu o topikte..

saçların çok gür görünüyor bu arada.. zeytinyağı ve sinemakiye hala devam ediyorsun anlaşılan..

Son düzenleme:
ebru wooooooowwwwwwww diyorum başka bişey demiyorum yaaaa canım şunların 10 da 1ini bana versen bari ya:78:

ben sende kırık var demedim cnm sinirlenme sadece katlı saçın avantajlarından bahsettim beni anlayan anlamıştır zaten

harbiden güzel saçların ebrucum saçların kökten uca parlıyor hiç yıpranmamış herhalde fön maşa filan kullanmıyorsun :)koyma kız resimlerini nazar deycek valla

sağol cnm maşa düğün,nişan tarzı özel organizasyonlarda yapıyorum cnm fön haftada bir defa en fazla ama bayramda hergün yaptım

waaaooww saçlara bak hamile olmanında katkısı var mı cnm yoksa normalde de mi böyle parlak ve gürdü

hep öyle cnm hamilelikten değil dahada gürdü de malum dogum yapınca insanın saçları dökülüyor bende 2 yıl önce kızımı dogum yaptım ondan sonra bayagı bir döküldü bu kadar kaldı inş. bu dogumda kel kalmam

Eki Görüntüle 111904 Eki Görüntüle 111905 Eki Görüntüle 111902 Eki Görüntüle 111903 hamileyim 7.5 aylık kilolarımı görmezden gelin kızlar dogal saçlarım işte.

arkadaşımın saçları gibi onun bundan biraz daha uzun ama bu şekilde..Sizde saçlarınızı V şeklinde veya katlı kestirseniz çok güzel olur ama hepsi aynı boyda olunca çok şekilsiz geliyor bana..Benim düşüncem tabi..Doğumdan sonra düşünürsünüz artık :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…