Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

mavişcim herkesin saçlarını hep yapılı haliyle gördük malum önemli olan dogal hali ben diyorum ki buyrun saçımızın dogal resmini koyalım masa ve fön değmemiş halini iddaalar nasıl olacak çok merak ediyorum kimse yanlış anlamasın lütfen ama özellikle asi melek ten resim bekliyorum bende evde yalnız oldugum için suan eve ilk gelene saçlarımı çektirip dogal hali ile buraya resim ekleyecegim :)

Son düzenleme:
ben koyarım valla :) hatta koymuştum bi yere buray da koyarımm... hiç bişey ypmıyorum nerdeyse haftada 1 arada düzleştiririm oınun haricinde kendi haline bırakıyorum saçlarımı...

kk'nın cesur hatunları resimlerinizi bekliyorum sabırsızlıkla =) benim saçlarım berbat pek güvenemiyorum bu konuda kendime =( bonus gibiyim hatta şuanda =)

bunlar hafif dalgalı sadece yıkanıp taranmış... haftada 1 kez de bakım yapıp yediklerime dikkat ederim.. elimden geldiğinde iyi bakmaya çalışıyorum. bi ara düzleştiriciden çok yıpranıp az kalmıştı 3 sene önce kadar ama artık yine eski halie döndülerr.şuan bu halinden daha uzun bunu önceden çekmiştimm

Son düzenleyen: Moderatör:
bu da kuruturken elimle mıncıkladığım saçlarım.. :) o zamanda bu şekli alıyoo.yani alet kullanmamaya özen gösteriyorum saçı berbat ediyo berbattt...

görüntü flash ve ışık bide çekime göre değişiyo tabii :)

ve siyah renk her zaman en güzel parlayan renk bana göree

çok dolgun gözüküyo bayıldım.. havalı olmuş =) özellikle son fotoğraf çok güzel

teşekkür ederim cnnmmm :)))

bu da yapılı halleri.tabi bi başka oluyo yapılı saç ama saçı çook yıpratıyo en iyisi arada bir yapmak..

hatta burdan tavsiyem benden ufak arkadaşlarım varsa diyorum ki ellemeyin saçınızı ne boya ne alet kullanmayın arada bi kullanın..her gün yapardım ben saçım mahfolmuştu.toparlandı çok şükür ama her şeyin bi ayarı olmalı..mısır püskülü gibi oluyo saçlar sonra kestirmek zorunda kalıyo insan normal haliyle bile salamıyosn çünkü şekil vermeden bişeye benzemez hale geliyo.. (( eski haline dönsün diye çok uğraştım nihayet oldu .. ama bi sürü zamanımı çaldı ve moral bozukluğu da en kötüsü..

arkadaşlarım iddia dediğin bu şekilde olur ikinizin saçlarınada maaşallah pek güzel dogal haliylede iki maşa yapan iki düzleştiren saçlarım süper diye ortaya çıkıyor bende koyacagım da benim saçlar çok uzun ben çekince kadraja sıgmıyor o yüzden eşimi bekliyorum akşam ona çektirip koyacagım

yapılı halleride güzel hem dalgalı hem düz yakışmış arkadaşım.

düzleştirici ayda yılda bir kullanırım.
saçıma hiçbir bakım yapmam..
yıka çık...herkes ne yaptığımı sorar saçlarıma.
yapılı gibi ve çok canlıdır..
düzleştiriciler mahvediyor saçları.
bunları kullanmadıkça bakımada gerek kalmıyor
hergün kullananları anlamıyorum valla...
en güzeli doğal hali bence

sahi kızlar herşeyin yarışması yapılıyor burda.göz dudak el falan.neden saç yarışması yok yada varda benmi görmedim acaba?doğal saç yarışması yapsanıza:)bizimde gözümüz gönlümüz açılsın:)belki şevk gelirde bakım yapar uzatırız bizde:)

su perisi sende koyda görelim canım:)valla benimkiler kötü ya sizinkilerle avunayım:))

benim avatarımdaki gibi saçlarım ama ben siyaha boyatmak istiyorum cesaret edemıyorum daha dogrusu kararsızım fikri olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…