Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Vayy sürmeli, çok uzun olmasada ipek gibi pırıl pırıl ve sanıyorum doğal renk, tebrikler çok iyi bakmışsın, saçlar konuştu tartışma bitti. Ebrutanis senin saclar icin söylicek söz bulamıyorum zaten harkulade, dogal halini ekleme fikrin cok guzeldi. Bu arada, cicek dalında guzel tabikide ama eger kestirmek isteyip satma niyetinde olan olursa yegenim peruk işiyle ugraşıyo, özelden mesaj atabilirsiniz.

Herkesin çok begendigi saçlarim

evet saçların rengi hoş ve dolgun güzel saçlar maaşallah

sağol cnm kestirmeyi düşünmüyorum düşünürsem ve de cevremde düşünen olursa seninle irtibata geçerim geçen sene arkadaş satacaktı ama kısmet olmadı.

Tanıdığım insanların 5'te yarısının beğendiği saçlarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
gi.em Seninkiler de cok güzel canim Masallah diyelim Saclarinin uclarini kuaförde mi incelttin ve sacinin kendi rengi mi boya mi?

Saçlarımın uçlarını kendim kestim,ve saçımın önüde öyle.2008den beri saçlarımı kuaföre kestirmiyorum hep lanet ettiriyolar.Saçlarımda boyalı,aslında kızıl siyah ama fotolarda pek belli olmuyor.Ve teşekkür ederim :) Aslında saçlarım gür ama uçlarının öyle gözükmesini sevmiyorum.

a nasil kestin ki ?

ben de merak ettim nasıl?

masallah ne güzel saclarin var. saclarin dogal olarak düz mü yoksa az dalgali mi ? ben masa yaptigimda 1-2 saate yok oluyor bukleler yavas yavas.. bana bi önerin varmi ? ve sinameki nedir ?

SURMELİ npysn saçlarına anlat bakiim çok hoşlar..

Gİ.EM saçlarının 2.fotodaki şekli güzel ama diğerlerinde uçlarındaki incelik hoşuma gitmedi gür olsa daha iyi görünür sanki uçları ama zevk meselesi tabii..

Masallah cok güzeller Rengi de cok tatliymis :107:

Te$ekkürler kizlar.. Saclarima özel bir$ey uygulamiyorum. Dogal hali

Kızlar bildiğiniz jiletle kestim saçlarımı,en son 2 sene önce uçlarını kesmiştim.O sıralar emoların saçlarını çok beğeniyordum (şu anda hiç sevmem) jileti alıyordum saçlarımı uçlarından ince ince tutamlara ayırıp uçlarını ok gibi kesiyordum.Sonra hoşuma gitmedi benimde uçlarıAyShE GüLuçları benimde hiç hoşuma gitmiyor.Uzun zaman önce düzelttirmek istiyordum sonra biraz daha uzasınlar öyle diye diye erteledim,sonra bu kadar uzun oluncada artık kesmeye kıyamıyorum.Bende sevmiyorum aslında saçlarım gür ama uçlarından dolayı soluk gibi gözüküyor.Şu sıralar kendim mi kessem yoksa köföremi gitsem diye düşünüyorum :26:

buda benim saçlarım kızlar

kendimi bildim bileli platinden asla vazgeçmem

kuaförlerde hic acimiyo berbat ediyo :S

harakiri saclairn cok güzel görünüyorlar. yakismis !

bu arada sarisin arkadaslara bi soru: asil sac renginiz nedir ? benim saclarim koyu kahve, bicok sey deneedim ama bu platin sarilari veya farkli acik sarilar yakisir mi acaba diye merak ediyorum, her ne kadar dogal sacimdan yana olsam da, ya yakisirsa diye aklima takiliyo.

aygirl tşk ederim cnm

benim kendi saçlarım açık kahve cildimde beyaz kaşım kipriğim siyah değil açık kahve yani bu yüzden başka renkler bana gitmiyor seneler önce çok renk denedim ama benim rengimin platin sarı olduğuna kanaat getirdim ... ve hep sarıyım ...

şimdi sana yakışıp yakışmamasıda ten rengine,kaş ve kiprik rengine bağlı ... bazıları sarıya uydurmak için kaşları falanda boyatıyorlar ama doğal durmuyor işte ...

aynaya baktığında sarı sana gidip gitmediğini kendin anlayabilirsin aslında ha çok istiyorsan seyrek bir rofle ile deneyebilirsin o sana az çok fikir verir ... olmadı beğenmedin geri kendi rengine dönebilirsin ... :81:

ben daha cok esmere yakinim, kaslarim da kahverengi. aslinda dahaönce röfle yaptirdim istemdisi biraz sari olmustu ama sicak bir tondu, bide cnm ben Almanyadayim buradaki alman kuaförler sadece sarisinllarin sacini aciyorlar mesela bizim türk kizlari falan yaptirdiginda Türkiyedeki gibi güzel sarilar cikmiyor, servis daha az burada ve kuaför daha pahali ayrica. bi sac kesimine yaklasik 60 lira vermis oluyorum düzgünde yapamiyolar, cok basit kesimleri biliyorlar ancak, bunlarin sebebi, almanlar cok SIKICI modeller ve renkler seviyor genellikle.. müsteriye yönelik bir yaklasim yani.

bu arada ben aslinda sarisin olmayi kendime pek yakistirmiyorum ama sari sac bazen bayanlari daha farkli gösteriyor. beni herkes daha kücük zannediyor 28im ama 21 falan tahmin ediyorlar. saclar da biraz etkili bu konuda, ve bircok esmer bayan taniyorum sacini sari yaptirip daha bi hos olan. acaba diye düsünüyorum. yoksa memnunum yani. yaparsam türkiyede tatilde yaptiririm ancak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…