Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

kızlar meraknızı gidermek amaçlı koydum fotoları ama saçlarım o renk cidden değil yani benim aynada gördüğüm renkle alakası yok fotoyla yakalayamıyorum:26:

doğrudur canım :) benim saçlar kahverengi hep fotolarda farklı çıkıyor :)

bişi merak ediyorum kına yaptıktan sonra saçlarn eski rengine tam olarak dönüyormu ben korkuyorum o yüzden kendi rengini seviyorum ama beslesin diyede kına istedim ama :44:

bişi merak ediyorum kına yaptıktan sonra saçlarn eski rengine tam olarak dönüyormu ben korkuyorum o yüzden kendi rengini seviyorum ama beslesin diyede kına istedim ama :44:

eski rengine dönmesi için üstünden baya bir yıl geçmesi lazım internetden okuduğum kadarıyla nötr kınalar var renk vermiyor belki onlarla yapabilirsn

annem de saçlarına kına yakardı zatn ilk günü rengi pek belli olmuyor 1 haftaya baya bir değişiyor renk zatn havada kapalı resimlerde o yüzden tam rengi çıkmamıştır ama güzel duruyor saçın 1 haftaya tamamen kızıllaşır

aynen benm ilk yaptığım kınada 1 hafta felan sonra bariz bir şekilde rengi değişmişti resmi de var zatn bir de kına yıkadıkça güzelleşiyor bu fotoğrafta saçımı yıkar yıkamaz çektiğim halleri ilk kınamda saçlarmı yıkadğmda turuncu yansımalar vardı 1. syf daki fotoğraflar yıkadıktan 3-4 gün sonrakiler

Kızlar saçımın son halini paylaşmak istedim. saçlarımı hergün yıkadığım halde renk değişimi ve parlıklık kaybolması gibi olaylar olmadı sizlede paylaşim dedim

bu resimler flaşlı çekim

buda gölgedeki flaşsız çekimdeki rengi

güzel olmuş canım parlamışş:)) yumuşacıkta olmuştur ne guzel. kına besler saçı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…