Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

kina saclara iyi gelmiyor diye duymustum ben.. sac diplerini kurutuyormus.. ?? dogru mudur bu yani benim bildigim sagliklidir kina..

kina saclara iyi gelmiyor diye duymustum ben.. sac diplerini kurutuyormus.. ?? dogru mudur bu yani benim bildigim sagliklidir kina..

Benim bildiğim saçı besler kına:26: Ben şahsen çok memnun kaldım uzaması hızlandı yumuşacık oldu Tabi ama her saçta aynı etkiyi gösterirmi onu bilemicem:26:

Kızlar kınayla ilgili birde şunu gözlemledim.. Tamam saçı çok yumuşatıyor ama 1 ay sonra hafif eski hale dönüyor saç.. 15 te bir bal ve zeytinyağı bakımı yapınca ama saçların mükemmelliğine diyecek söz kalmıyor. Dün bal bakımı yaptım saçlaırm şuan toka tutmuyor okadar yumuşakki toka saçımdan akıp gidiyor.. Özlemişim sağlıklı saçı valla

bu sefer zerdecalda ekledim ama valla goz kararı umarım cok acmaz rengi yaklasık 2.5 tatlı kasıgı koydum

yıkadım..cekicem resmini birazdan dipler sanki daha cok acıldı gibi geldi

bu sacımın 1. kınadan sonra yaklasık 10-15 gun sonraki hali(zerdecalsiz)

bu sacımın 3. kınadan sonraki hali daha yeni gunesde cekildim kınanın icine zerdecalde ekledim birazda ondan acıldı boyle sanırım ama icerde bu kdr acık gozukmuyor

buda sac diplerim gunesde cekmedim bunuda

sanırım renk 1 haftada daha farklı olucak cunku 1. kınamı yaptıgımda da cok acık bir renk olmustu

inanmıyorum mükemmel olmuş ya bayıldım Benimki bu kadar tutmuyor maalesef:26: Sen tam olarak nasıl yaptın canım

Bende eklim güneşte çektim rengi daha belli olsun diye. Şuan çektim bende Ev hali kızlar saçlarım çok dağınık kusura bakmayın 2 kez kına yaktım ben 1 ay oldu 2. kınamı yakalı. Boya olsaydı saçlarımın rengi çoktan bozarıp akmıştı ama kına mükemmel yaaaaaa

benim alta kızıl rengi vardı ondan bu kadar acılıyordur benim bellibirkına tarifim yok aslında herdefasında kafama gore birseyler ekliyorum ama bi karısım vardı bizde havuc zeytinyagı ondan hep eklerim yumurta sarısı koyuyorum sogan kabugunu kaynatıp suyunu(turuncumsu kabuklardan ) bu seferde zerdeçal kattım..sen siyah sacın uzerine yaktın ama ona ragmen cok guzel acılmıs rengi cok hos gozukuyor

Teşekkür ederim ama seninki muhteşem olmuş Akmaz etmez oh mis gibi hem bakım yapıyoruz hemde güzelleşiyoruz. İyiki annemin sözünü dinlemişim :)

aynen akmıyor hic normalde kızıl yapsaydım simdiye sacma sapan bir renk olurdu saclarım akmaktan aynen bende annemi dinlemisim iyiki ne zamandır soyluyodu anneler biliyo bu isi

kızlar bende düşünüyorum kınayı ama hiç kızıllık istemiyorum,
koyu kahve tonlarında bi renk istiyorum..

benim saçımda şuan koyu kestane boya var siyaha yakın bi görünümü var ama
yaklaşık 6 ay fln oldu çok yıprandığı için boyamadım...

sorun şu ki kendi saç rengim çok açık, uzun zamandır boyamadığım için
nerdeyse bi karış kendi rengim kalanı boya saçlarımda baya uzun offff

mecburen boyamam gerekiyo artık ama kına aklımı çeldi,

kınayla boyasam dipler açık uçlar koyu kötü bi sonuç alırım gibi geliyo,
dipler kızıl kızıl parlar uçlar koyu olursa kabus gibi olur benim için,

var mı hepsini aynı renk tutturmanın bi formülü boya gibi?:26:

kına tası eklerdim ben koyuda olurdu yani.. ceviz yapragı ekleyenlerde var..

kınayı çok severim ama kızıllıgı sevmediğim için cesaret edio saçlarımı boyayamam sanırım

Kınada kızıllığı yok edemezsin sanırım tam olarak bende pek emin değilim:26: Uçlarda benimde mavi siyah boya vardı dipler 4 parmak falan olan kısım boyasızdı yansımalar aynı tuttu sadece yarım ton uçlar koyu oda belli olmuyor fazla. Yani boyanın üzerine kına kesinlikle tutuyor. Bende boyadan yıprandığı için kınaya döndüm. Kına boya gibi hemen zaten renk veren birşey değil boya gibi çok renk vermiyor

hani boyarken diplere önce sürüp bekletir sonra uçlara yayar yıkarız ya aynı renk olması için,

kına da böyle bi şansım yok sanırım di mi? dipleri hatta daha koyu bile istiyorum yeter ki açık olmasın

Valla canım öyle kınada yapamazsın sanırm çok zorlar:26: Zaten gerekte yok çünkü kına saçta en az 12 saat kaldığından önce uçlarını yapmanız birşeyi değiştirmez. Kına saç rengini açmıyor zaten o konuda korkmana gerek yok. Ama kızıllık kesinlikle olur ondan kurtuluş yok. ama kızıllık bas bas bağırmadı benim saçımda her saçta farklı tonlar elde ediliyor bunuda hesaba katıp iyice düşünüp yapmak lazım. Ben yaptığım için çok memnunun iyiki yapmışm

Valla canım öyle kınada yapamazsın sanırm çok zorlar:26: Zaten gerekte yok çünkü kına saçta en az 12 saat kaldığından önce uçlarını yapmanız birşeyi değiştirmez. Kına saç rengini açmıyor zaten o konuda korkmana gerek yok. Ama kızıllık kesinlikle olur ondan kurtuluş yok. ama kızıllık bas bas bağırmadı benim saçımda her saçta farklı tonlar elde ediliyor bunuda hesaba katıp iyice düşünüp yapmak lazım. Ben yaptığım için çok memnunun iyiki yapmışm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…