Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

Seni büyük bir heyecanla takip ediyorum canım. Az önce anneme de söyledim tek başıma yakamayacağım için. Tamam yakalım dedi çok mutlu oldum ben de kızıllık istiyorum açıkçası. Resmini bekliyorum inş istediğin gibi olur :KK16:

cumartesi foto koyucam canım bakalım nasıl olcak annemle ben merakla bekliyoruz :KK6: herşeyini annem yapıyor benimde tek başıma yapmam çok zor çünkü:26: biz bunu kızıl olarak bekliyorz inşallah sana yardımcı olur canım:KK16: sürmeden önce karışımın içine lavanta yağıda koyucam kokusunu hafifletsin diye

bu kına saçtan ne kadar sürede çıkar.sürekli boya gibi kına yapmam şart mı? ben bir daha yapmayı düşünmüyorum da çok güzel oldu ama ben saçımın kendi yani doğal haliyle kalmasından yanayım yıprandığı için kına yaktım.

bu kına saçtan ne kadar sürede çıkar.sürekli boya gibi kına yapmam şart mı? ben bir daha yapmayı düşünmüyorum da çok güzel oldu ama ben saçımın kendi yani doğal haliyle kalmasından yanayım yıprandığı için kına yaktım.

saçtan boya gibi akmaz orası kesinde ama ne derece akar onu bilmiyorum çünkü ilk kez yaptım bende. ama soluk kötü bir renk olacağını sanmıyorum. kat attırarak saçlarınızı kestirip uzatrsanız doğal saçlarınızın altına güzel bir balyaj gibi durabilir şuanki kınalı renk

Kızlar saçlarıma yeni karışımımı sürdüm yarın yıkıcam bakalım nasıl olucak:KK31:

Merhaba kızlar. 2 gün önce saçlarıma kına yaptım. Saçlarımda siyah boya vardı bu yüzden tam renk almadı. saçlarım boyadan çok sertleşmişti ama şuan yumuşacık. Bugün saçlarımı kestirmeye gittim kuaförüm rengine hayran kaldı. fotolardan tam renk belli olmuyor ama şuan saç rengim çok değişik bir çikolata kahve

kınasız boyalı hali
Eki Görüntüle 328844

kınalı hali
Eki Görüntüle 328847 Eki Görüntüle 328845 Eki Görüntüle 328846

buda 1 buçuk hafta sonraki hali renk dahada koyulaştı
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

kızlar saçlarıma bu hafta yeniden kına yapıyorum.şimdi kınamı kardım yarına kadar beklicek yarın saçlarıma sürücem. 14. sayfada kınanın tarifini yazıyorum.kıvamınıda görmeniz için foto çektim umarım yardımcı olur

tek kelimeyle BAYILDIM :KK16:

merak ettim rengi..bende diplerim tutmadı sandım ama bugun anladımki renk degişmis boya gibi degil tabi hemen kızıl yapmıyor dogal oldugu icin renk zamanla oturuyor:26:

Kızlar yüz kere foto çektim olan renk çıkmıyor fotoda. düzgün bi ışık yakalasam gösterecem tam rengini ama güneş çıkmıyor. birde biliyorsunuz aradan biraz zaman geçince renk değişeçecek

$16012012015.jpg $27012012111.jpg

Son düzenleme:
ya bence acılmıs sanki boyle cikolata kahve gibi olmus cok hos renk begendim

canım bişi soracam acaba kestane kabuğunu da kaynatıp koysak nasıl olur saçına sürenler varmış

kızlar meraknızı gidermek amaçlı koydum fotoları ama saçlarım o renk cidden değil yani benim aynada gördüğüm renkle alakası yok fotoyla yakalayamıyorum:26:

X