Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

hmm çok güzel görünüyor.. zaten kızıl siyaha boyuyorum neden kına yapmıyorum ki ben diye düşündüm okuyunca, kızıl ışıltılar versin yeter.
ama sormak istediğim 2 şey var. saçım 1-2 saatten fazla ıslak kalınca çok fena sünizit oluyorum. çok uzun süre tutmasam nasıl olur? sonuçta istediğim biraz kızıl ışıltı ve yumuşaklık, büyük bir renk değişimi değil ama alacalı bulacalı mı olur acaba?
birde kına deriyede işlemez mi? saç derisi kenarlar falan, kötü görünmez mi? resimden anlaşılmıyor ama öyle olsa kimse yapmazdı herhalde :)) diplere fazla sürmeden mi yapmak gerekiyor? bi formulü, püf noktası falan var mı?

çok beğendim saç renginin eski hali koyu olduğu için kına ben buradayım dememiş yani abartı durmamış.inanılmaz beğendim.(ben daha ilk defa yazıyorum yeni üyeyim eğer yanlışlık falan yaptıysam yazılarda kusura bakmayın çünkü nasıl ya da nereden yazılacağını tam bilmiyorum,alışmaya çalışıyorum diyebilirim)

çookk hoş olmuşşş.. parıl parıl parlıo walla... süper güle güle kullaaannn

Çok teşekkür ederim. Valla bendede sünizit var canım ama ben en az 12 saat tutuyorum ve hiç baş ağrısı yada sinizütimin azması durumu olmadı zarar olmadı yani. Az tutarsan kızıl ışıltısını tam veremez diye düşünüyorum. Kafanı üşütme yeter ben önce streçle sarıyorum üzerine havlu bonemi sarıyorum ara sıra fön makinasyla ısıtıyorum üşütme durumum falan olmadı. Diplere bende tutar zannediyordum ama inan boyadan daha temiz oluyor bende şaşırdım. Alnına falan geleni silersin leke olmaz diplerde hiç tutmuyor kınayı zaten. Ben yaparken kulaklarımı koli bandıyla kaplıyorum ensem alnımıda kaplıyorum daha rahat oluyor

çok teşekkür ederim evet değişim çok olmadı ben burdayım diye bağırmıyor o ii oldu. Yok yanlış yapmamışsınız doğru olmuş merak etmeyin. Bu arada hoşgeldiniz aramıza

çookk hoş olmuşşş.. parıl parıl parlıo walla... süper güle güle kullaaannn

Çok teşekkür ederim

ya canım ben de kına yakmak istiyorum saçlarıma ama saçlarım kahverenginin en koyu tonunda denebilir. kına koyu renk saça etki eder mi? ya da yaktığımda çok sırıtır mı? ben ne çok belli olsun istiyorum ne de rengi hiç değişmesin. yani azıcık değişsin :) off çok kararsız kaldım ya hiç cesaret edemiyorum..

bu arada söylemeyi unuttum kusura bakma, bayıldım saçlarının rengine. işte tam da öyle olmasını istiyorum.. doğal saç rengin ne acaba? :)

Son düzenleme:
bu arada söylemeyi unuttum kusura bakma, bayıldım saçlarının rengine. işte tam da öyle olmasını istiyorum.. doğal saç rengin ne acaba? :)

Çok teşekkür ederim Canım benim saçlarım küllü. Çok koyu bi kahve ama küllü işte değişik bir renk Kına açık saça çok değişiklik yapıyor ondan kokun olmasın canım. Koyu saçta çok büyük değişim olmuyor yansıması sadece kızıllaşıyor çok tatlı bir renk oluyor

bir de kınayın yaktığında saç dibin boyanmıyor mu? ya da alnına falan sürülürse alnın boyanmıyor mu? nasıl yapılıyor bu işlem?

bir de kınayın yaktığında saç dibin boyanmıyor mu? ya da alnına falan sürülürse alnın boyanmıyor mu? nasıl yapılıyor bu işlem?

Yok kesinlikle dipleri boyamıyor bende ondan çok korkmuştum ilk. Boya saç dibini daha çok boyuyor kınada sadece hafif belli belirsiz saç derisi renk alıyor oda 2 yıkamada tamamen çıkıyor. Alnına gelen kınayı silersin hemen tutmuyor sonçta. Gayet temiz oluyor yıkandığında hiç bi yerde tutan kına olmuo canım merak etme. Ben kına yakacağım zaman alnımı ensemi ve kulaklarımı koli bandıyla kaplıyorum daha rahat oluyor

bugün bi kızla tanıştım, saçları koyu kahveydi ama çok güzel bi tonda kızıl kızıl parlıyodu. dayanamayıp sordum rengini=) kına dedi. saç rengi normalde koyuymuş, kına yaktıkça kırmızılık belirginleşmiş ama hala oldukça koyu ve çok tatlı bi ton. ben bayıldım şahsen.

of valla dayanamadım yapıcam sanırım. ama hangi tarifi yapacağımı bilmiyorum. hangi tarifi önerirsin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…