Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

AkhyLs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
2.443
63
Merhaba kızlar. 2 gün önce saçlarıma kına yaptım. Saçlarımda siyah boya vardı bu yüzden tam renk almadı. saçlarım boyadan çok sertleşmişti ama şuan yumuşacık. Bugün saçlarımı kestirmeye gittim kuaförüm rengine hayran kaldı. fotolardan tam renk belli olmuyor ama şuan saç rengim çok değişik bir çikolata kahve 19. sayfadada yeni fotolar var kızlar

kınasız boyalı hali

kınalı hali

kızlar saçlarıma bu hafta yeniden kına yapıyorum.şimdi kınamı kardım yarına kadar beklicek yarın saçlarıma sürücem. 14. sayfada kınanın tarifini yazıyorum.kıvamınıda görmeniz için foto çektim umarım yardımcı olur

17 ve 27 28 32 sayfadada fotolar mevcut. Hepsi yeniden kına yaktığımda çektiklerim

Son düzenleme:
yumuşacık olmuştur şimdi....
annem bizede yapardı eskiden....
parlak olmuş güzel duruyo...
güle güle kullan

keşke bende boya yerine ilk kına yapsaymışım. yumuşacık oldu renginide beğendim =) tşkler canım bu arada

kınasız boyalı hali kaç numara acaba?bende doğal bir siyah istiyorum ama karar veremedim:44:

Ayyyyy çok güzel olmuşş bayıldım beeeeen Canım sen bi de güneşte gör nasıl güzel olmuştur fotoda bile çok güzel duruyor ay çok beğendim zaten düşünüyodum resmen özendim tekrar. Benim üniden bir arkadaşım daha yakıyor ona da çok yakışıyor. Şimdi benim bazı sorularım var cnm mesela kına alırken ne diyerek aldın rastık vs nasıl ayarladın kınanın rengi ne bir de bende boya yok acaba ben de daha mı kızıl olur ?

canım kınayı rengini güzel veriyormu diye sorup öyle aldım
tarifimi ben yazim sana
1 çay bardağı papatya çayı
1 çay bardağı normal çay demi
1 çay bardağı ahuududu çayı
2 yemek kaşığı zeytin yağı
200gr kına
40 gr tatlı toz kırmızı biber
20 gr zerdeçal
2 limonun suyu
yarım çay bardal lavanta çayı
bunları kar canım 1 gün beklesin öyle saçlarına sür 1 gün beklet ve yıka. saçn boyalı diilmiş ztn daha güzel olur bende siyah boya vardı uçlarda. fotoda belli oluor ztn

Tatlım çok teşekkür ederim. Peki sence kaşlar çok sırıtır mı kaşlarım koyu.

yok canım sırıtmaz benim kaşlar siyah sırıtmadı altında. koyu kaş güzel duruyor ztn. bugün kuaföre giderken gören bayanlar saçıma bayıldı herkes rengini sordu. çok parlak valla şiddetle tavsiye ediyorum.Kına sewmeyen kuaförler bile rengime bayıldı tarifimi bile aldılar =)

Rengi çok hoş olmuş,bayıldım.
Yalnız anlamadığım o yazdığınız tarifin gerçekten de hepsini mi koyuyorsunuz?Yoksa ben mi yanlış anladım kafam karıştı :26: Kırmızı pul biber bile var.

evet canım tarifteki herşeyi koyuorum. saça zarar vermiyor.tarak geçmeyen saçlarım şuan pamuk gibi. forumda biber kullanan bayanlara da aktara falanda sordum zarar vermiceğini söyledi.ben daha kızıl istiyordum o yüzden haftaya bidaha yapcam papatya suyu ve çay koymadan yapcam bu sefer o kestanelik katıyor.

ayyy bayıldım bayıldımmm cnm ya çok yakışmış renkte harika olmuş .. güle güle kullan :)))

zaten bu aralar düşünüyordum , senin resimleri gördüm iyice gaza geldim şimdi :)) hafta sonu bende kınalanıcam inşallah...

çok saol canım seninde resimlerini beklerim kınaya iyi merak saldım bu aralar iyikide salmışım okadar yumuşakki saçlarım valla hiç bekleme yap sende canım

çok güzel olmuş, eskiden kına ile boyayanlar kızıl olurdu, şimdilerde her rengi çıkarabiliyorlar galiba senin gibi cesaretli olmak lazım, siyahtan dönmek zordur, iyi yapmışsın, tarifinde de yok yok valla ne güzel, doğal şeyler.

tşk ederimsaçlar boyadan kötü olunca başka çarem kalmadı dedim artık nolursa olsun

çok tşk ederim kızlar.. benimde boyanın üzerine çok tutmadı ama tüm ışıltısını aldı. kızıl yapim diyorum bidahaki kına yakmayada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…