Saç Bakım Ürünleri saçlarım çok kuru :'(

nilarslan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
3
0
kızlar saçlarım kalın telli ve çok kuru.saçlarımı açtığım zaman uçları süperge ucu gibi duruyor.hep toplamak zorunda kalıyorum.önerebileceğiniz bir bakım ürünü ya da maske var mı? lütfen yardım edin..:çok üzgünüm:

zeytinyagını dene derım..

ısıtılıpta da suruluyormus ben oyle denemedım..

bırgun zeytınyagı sısesını degıstırıcektım..dıbınde kalanı sacıma surdum nereye denk gelırse..

beklettım bı yarım saat yıkadım

acayıp farkettı :)

cnm benim profilden konularımı açarsan saç bakım kürümü uygulayabilirsin

ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.zeytin yağını ve saç bakım kürünü uygulamayı düşünüyorum :1rolleyes:

benimde saçlarım kuru ve çk dökülüyodu çeşitli yağları almak için aktara gittiğimde bana nurs lokman saç bakım yağını tavsiye etti,sprey şeklinde kullanımı rahat ve saçımı baya yumuşattı,memnunum yani,bide kk da tresan şampuanı çk tavsiye ettiler daha bi defa kullanmada çk memnun kaldım(kuru saçlar için olanı),elime hiç saç gelmiyo:)ama tabi sürekli kullanım sonucu önemli,herkese şiddetle tavsiye ederim,bide bakım kremi var tresanın onuda sürdüm

Cnm birde Bepanthene(2 adet ampul) ve Mecitefendi Naturel Sac Bakim Yagini'ni karistirip,bir havluyu isit ve yaklasik 2 saat kadar bekledikten sonra sevdigin sampuan ve sac kremini kullan derim, bence cok memnun kalacaksinhihoyyyt

Aceleden eksik yazmisim, isittigin havluyu basina sarip bekle diyecektim, pardon...Hatta arada sac kurutma makinasini da kullanabilirsin.benneyaptımki

Ilık zeytinyağı kürü (haftada en fazla 2 kez 15-20 dk) ya da Organicum yoğun bakım mor şişe saç kremiyle 2 dk bekletip durulama deneyebilirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…