Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

hehehhe kaydirigubbakcemile3
ben daha yarim saat önce kalktim canim. benim bide 3 aylik bebek var defalarca uyandiriyor beni gece..
güzel kaynattik ama senle dün gece

bakk senn bebişeee annesine huzur vermiyo demekkk:))) Allah bağışlasın cnmm bebişiiniii evett dünn iyi kaynattıkk kaydirigubbakcemile3 bazenn uyku tutmuyoo beniii bendee burda oluyorumm böylee kaydirigubbakcemile3

şuu eskii fotomuu koyabilseydimm dee görseydiniz cnmm yaaa ahhh ahhh o boydakii saçıma tekrar kavuşmak istiyorummmmkaydirigubbakcemile2

kızlarr fotoğraftaa dahada uzunn birazınıı almamışşş fotooo:)

vayyyyyy çok güzelmiş canım saçların ya ama boşber kestirmişsin artık ne demişler olmuşla ölmüşe çare yok sen mayana devam et ve herşeyden önce ben bununla saçlarımı uzatıcam de buna inan anladığım kadarıyla senin moralin bozuyor benim boyadan mahfolmuş saçlatımı maya toparladıysa sende de yarar sadeve bıkma sıkılma iç canım

ayy nazzz maşş canım ne kadar güzelmiş. tühh yaaa şimdi dahada üzüldüm inankii. inş en kısa zamanda kavuşursun o güzelll saçlarına yaa

hayhay hayır canım mayadan sonra değil. nazın eski saçlarıymış şimdi o saçlarına kavuşmak istiyor tekrar

maşallah ne güzel nasıl kıydın bu saçaohaoldumsmile

bu saçımdan öncee aynen bu boydaa saç rengimm sarıydıı... çok küçükk yaştaa saçlarımı boyattımm... daha sonra siyah istemedimm tekrar sarıya dönücemm derkenn bu saçın yarısından fazlası gitti:gitme: sonrada bir tülüü böyle uzamadııı beniim bu foto da yaşım daha 16 mı 17 mi neee o günden bugüne böyle uzatamadım saçlarımıı:gitme:

aynen öylee cnmm neden böyle uzamıyoo diyorumm saçlarımmm(( gerçekten boyadan ve özellikledeee saç düzleştiricisinden saçlarım mahvolduuu.. inşallahh ben de mayalı sütünn faydasını görücemm yeni uzun saçlı fotoğraflarımı da koymak inşallah nasip olur:):) mayalı süteee devammmopuyorumnanaktan

ayy nazzz maşş canım ne kadar güzelmiş. tühh yaaa şimdi dahada üzüldüm inankii. inş en kısa zamanda kavuşursun o güzelll saçlarına yaa

inşallah cnm benimm:1hug: annemm uzun zamandır bu fotomu görmüyoduu.. görünce bu senmisin dediiikaydirigubbakcemile3

bide o ftoğraftaa 53 kiloyumm parmaklarım tombikk :)))) bende uzun zamandırr bakmıyodumm bu fotomaaa şimdi parmaklarımm kürdan gibiikaydirigubbakcemile3

oyyy masallah saclara bakkkk
ins benim saclarimda böyle uzar yhaaa mafoldumben böyle uzun saclari görünce morelim cok bozuluyor kendimi igrencccccc hissediyorummmmm senağlama

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…