Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

2 olmaz da 4 olur cnm nasılsa uzar zaman hızla geçio ama gelde arada bunu anlat kendine:1hug:

aynen öyle canımda ben 4 ay sonra uzayan saçı ne yapıyım. 2 ay sonra düğünümde uzun güzel olsunda. sonrasında o kadar takmıyorum zaten. yavaş uzasada olur kaydirigubbakcemile5

hııı doğru cnm düğünün vardı hayırlısıyla.

çıtçıt taksan sevmiosan bile sadece o gün için mesela

kizlar naber ben dün icmedim ama bugüün ictim arada ara vermek iyi olur bi gün

Canım ben tiroid hastasıyım haşimoto ve saçımda acayip beyaz var. Bu konuyu ilk defa senden duydum ama haklı olabilirsin,
Bu arada aşırı süren regl kanaması da tiroid hastalarında olurmş netten okudum. Hastane için de haziran a gün verdiler, ben sonuçları yazarım şekerler

Evet canım, asahcakir gece kullanın daha faydalı olur demişti, o faydasını gece kullanarak görmüş öyle hatırlıyorum . Ama bana gece rastgelmedi hiç

Bu arada mesajlara biras geç yanıt verebiliyorum kusuruma bakmayın

bende bugn başladım mayalı süte 38 gün snra nişanım war nekdr uzasa kardır. sarımsaklı şampuana gelince bnmde ewde war aktardan almıştım onu her yıkama kullanıorum zati bakalım inşallah gzl saçlara sahip olabiliriz..alkisalkisalkis

Simdiden tebrik ederim opuyorumnanaktan cümleten faydasini görürüz insallah :Saruboceq:

Selin Sekercinin saç modelini bende çook begeniyorum.. fakat onunkiler iri bukleli saç sanirim daha kolay bir saç tipi var, kökten kendi saçim çikinca zaten bu modeli denemeyi düsünüyorum ama benim saçta da bu kizda ki gibi güzel durur mu bilmem.. ama önce bu kadar saçi bir çikartalim bakalim kimbilir kaç ay sürecek of off tek umudum maya :)

herkese merhaba olumunekankayizsmile
belime gelen saçlarımı ne yazık ki haftasonu sadece kırıklarını aldırmak bahanesiyle gittiğim kuaförde 4-5 Parmak kadar kestirmiş bulunmaktayımboshayallersmile
saçlarım çok geç uzar hatta uzamamak için diretirbilmiyorumkismile
bende mayalı süt içmeyi düşünüyorum ama mideye herhangi bi zararı olur mu acaba ?

canım mayalı süt ilk baslarda biraz şişkinlik yapıyor ama sonra oda olmuyor ben zararını görmedim acıkcası..biraz tadı tuafıma gidiyor sadece:sinifsinif:

inş. hemencecik uzar sacların,topicde uzun süreli bu kürü uygulayan arkadaslar ciddi bir ilerleme katetmiş..düzenli içmeyi unutmaa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…