Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

sağol tatlıminşallah opuyorumnanaktan bende gece yatmadan önce içerimzemuszemus
ben bunun yanında şampuanıma 2 diş sarımsak ve biraz badem yağıda katmayı düşünüyorum..
hatta baktım sütü içemiycem onuda kafama boşaltırım aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

iiyim kendi adıma cnm sen napıosn? :)

26 gun oldu cnm sayende 4 cm artı sayısız güsel etki.tekrar teşekkürü borç bilirim

nerdeydin kıss sen bakiyimmmm.... oklava öldük meraktann

sorma nursallcım ya herşey üstüste geldi bilgisayarım bozuldu moral öle 0 işte bugün geldi ama inanın giremedim ya kk sinirden çatladım gerçekten aile gibi oluyorsun eşime diyorumki kesin beni merak etmişlerdir arkadaşlarım siz naptınız bensiz bakimm:roflol:

iiyim kendi adıma cnm sen napıosn? :)

26 gun oldu cnm sayende 4 cm artı sayısız güsel etki.tekrar teşekkürü borç bilirim

ne demek canımcım ya bu aad bende dün kaynımın düğünü için kıyafer deniyordum bi ara saçlarımı açtım kızlar dedilerki ay ne güzel saçların var upuzun çok mutlu oldum

evet cidden eşine söyle çokkkk merak ettik senii fisfisfis evet öyle aksilikler olur geldin ya artık aramızaa :lepi: hihoyyyt olumunekankayizsmile

Bende 10 nisanda saçalarımı kestirmek zorunda kaldım daha sonra bepanthenve de evigenbi de e badem yağı ve de sinameki yaprağı aldım forumda geçen tarifi uyguladım yanlış hatırlamıyorsam bir ayda 3 veya 4 kez uyguladım yani haftada bi kez 2 cm uzadılar,5 gün önce saçlarmı boyamak zorunda kaldım tekrar badem yağı bepanthen evigen ve sinameki deniyorum artık haftada iki kere yapmayı düşünüyorum tam olarak 16 mayısta başladım tekrardan 16 haziranda sizlere neler olduğunu aktarırım kızlar

kizlar unutmadan mayal i sütümü iciyim daha cörek otu yagini sürcem gögüslerime dogumdan sonra bitek memislerim ve karnimdaki catlaklar var kilo falan yok bu sene memisleri kurtaralim izinden sonrada catlaklara bakariz artik dert bitmiyo ya offfff

yerimseniben

nerdeydin kis kaydirigubbakcemileyerimsenibensen bakiyim anlaat meraktan catladim

sorma esma işte bilgisayar bozulu moralim sıfırdı en son size anlattığım olaydan halada öle ama allah görmüyormu ben bitek ona güvenicem o herkese haddini bildirecek nasılsa

kızlar bişe soracam.

saçınızı iki yana ayırıp önünüze getirdiğinizde bi taraf diğerinden daha uzun mu gözüküo.ben hep bildim bileli eşit olmas

bi taraf ve hep aynı taraf..dierinden 1 cm kadar daha uzun durur sizdede böyle bişe oluo mu??

:teselli:
sorma esma işte bilgisayar bozulu moralim sıfırdı en son size anlattığım olaydan halada öle ama allah görmüyormu ben bitek ona güvenicem o herkese haddini bildirecek nasılsa

merak ettik canim hic moralini bozma benim annemin bile basina geldi ama cikiyo simdi acisi eninde sonunda iyiler kazanir bekle ve gör diyorum simdi erken zaman gecsin biraz herkes gönlünün hakettigini cekicek
rüzgar eken firtina bicer derler simdi tohumlari ekiliyo ilerde bicecek seninkiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…