Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

evet canim kücük yasta geldim 15 yasinda geldim yas 23 oldu ama dedigin gibi zaman nasil geciyo anlamiyoruz sabir gerekiyo ise girsem bitcek bu bunalim hali eylülde gircem insallah

evet canim kücük yasta geldim 15 yasinda geldim yas 23 oldu ama dedigin gibi zaman nasil geciyo anlamiyoruz sabir gerekiyo ise girsem bitcek bu bunalim hali eylülde gircem insallah

inş.canım ya bende kaynımın düğününü vekliyom temmuzda ondan sonra bende arıcam iş bu arada yaşın vaya küçükmüş en büyüğünüz benmiyim acaba 30 yaşındayım ben:roflol:

inş.canım ya bende kaynımın düğününü vekliyom temmuzda ondan sonra bende arıcam iş bu arada yaşın vaya küçükmüş en büyüğünüz benmiyim acaba 30 yaşındayım ben:roflol:

30 muuu hay maşallah yaa inan hiç göstermiyorsun canım. ben o resmini görünce seni 22-23 gibi düşünmüştüm

Kizlar saçlardan ne haber? Bugün aldim bende toz maya basliyorum.. olumlu gelismeleri yazin ki hemen pes edip birakmayalim yeni baslayanlar :)

bana 30 lu yaslar cok süper geliyo hayattan baya notlar almis ve tecrübeyle yasam daha güzeldir

ayrica resminde cok cok kücük gösteriyo masallah

kizlar sacimi daha gecen haftalarda kesmistim azcik hemencecik uzamis ama sok oldum ya uzuyo saka maka bende dr oetker minik mayalardan kullaniyrum kuru maya ama izinde alirim yada türk marketlerine ugrarsam bulurum

bana 30 lu yaslar cok süper geliyo hayattan baya notlar almis ve tecrübeyle yasam daha güzeldir

ayrica resminde cok cok kücük gösteriyo masallah

evet yaşadığım tecrüvelerde en çok kazığı atmaya çalışanlar her zaman en yyakınların oluyormuş canım acı tecrübeler ama genede şükr bu dünyanın öteki tarafıda var bu arada tşk canım burdada alışverişe gittiğim yerlerde soruyolr kızlar evlimisin yaşın kaç diye 30 diyorum inanman diyolar ama yakında çökertir bunlar beni insanlığımdan çıkmak üzereyim

benim hayalim asahcakircim miyon olmak esim miyonsun diyo ama ben yasimi tam hatta 2 yas üstü gösteriyorum ama ilerisi icin yatirim yapmam lazim spor yada beslenme

hakan pekere sasiyorum adam hala ayni olamaz ya haksizlik bu ben 30 yasina gelince nasil olcam acaba herkes sen gibi sansli degil

cok sanslisin canim

kizlar konuyla ilgili degil ama eger ev yaptirma sansiniz olsa kac metrekare yaptirirdiniz
arsaniz 480 metrekare olsa

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…