Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

kızlar mayayı kullanalı baya oldu sizde.
ne kadar uzama oldu ben hala başlayamadım((

tam olarak bilemiycem canim ama en azindan iki kati belkidedaha fazla uzuyo

asahcakircim senin cocuk varmi biraz bahset kendinden

evet yaşımı göstermiyorum ama zaman nasıl geçti anlayamadım sanırım benimki ırsi annem 54 yaşında cildinde hiç pürüz yok yüz olarak minyonum ama bide vücut olatak görsen canım beni atkadaşlarım çok irisin diyolar zayıflasammı acaba diyoruma ama bu halimde fena gelmiyor bana ne yapacağımı şaşırdım çocuk yok enim canım deneme yapıyoruz ama tutturamadık bi türlükaydirigubbakcemile3

dedigim gibi sanslisin canim
vücut konusuna gelince kilo asiriya kacmadikca herkesin kilo orani kendine göre farklidir kimisi hafif toplu olur ideal kilosu odur zaten yaz gelince kilo kaybi oluyo bol sivi tüketimi sicaktan istahsizlik falan düsünme canim
baslamak yolun yarisidir tutar canim insallah yolu yarilamissiniz insallah en yakin zamanda müjdeli haber gelir

esmacım bence dubleks yaptır canım çok güzel olur

cannim dublex sansim yok ogluslarim evlenince onlarada birer kat vermemiz lazim ancak cati kati olur en fazla benim kaynanam evindenn cikarmisti bizi kovdu yani benim icime oturdu bende ogluslarima öyle yapmak istemiyorum 3 katli biri bizim diger ikisi ogluslarin

evet canım ben biliyordum bebek beklediğini. unutma o hayırlı haberi aldığında burdan paylaş olur mu.. hayırlısıyla inş tutturursunuz merak etme. çok kolay değil tabi kaydirigubbakcemile3

selam kızlar
aranıza yeni katılmakla beraber uzun süredir hatta çalıştıgım dönemlerden beri sizleri takip ediyorum .. evdeyken takip etmek daha kolay oluyor tabii .. mayalı kür ilgimi çekti ve araştırdım söyledikleriniz gayet mantıklı denemeye karar verdim . Şu anda saçlarım 10 cm çalışmaya başlarda sık sık giremezsem bilemem (zira çalışmam gerekiyor , iş arıyorum ) ama sonuçta elimden geldigince gelişmeleri mutlaka paylaşacagım.Yakaladıgım en iyi sonucu fotograflada belgelerim olmazsa .. herkeze öpücüklerrr kaydirigubbakcemile3

bu mayalı kür ile ayda kaç cm uzadı saçlar net bir rakam göremedim sanki..ya da belki atladım bilemiyorum

aramıza hoşgeldin canım... evet mayada saç için gerekli vitaminlerin çoğu mevcut, arıca süttede saç için faydalı şeyler varmış onuda yeni öğrendim. bir taşla iki kuş vuruyoruz yani.. şöyle söyleyim canım kesinlikle normalden 2 kat daha uzuyor. hatta benim saçım nedense neredeyse hiçç uzamazdı çok azcık uzar oda kırıkları aldırırken giderdi yani hep aynı boy sinir olurdum ama artık çokkk mutluyum hihoyyyt haa bu arada inşş gönlüne göre işini bulursun canım

teşk nursall .. aynı benimde ince ve cansız saçlarım işe yararsa muttlaka paylaşırım .senin sevdiceginle aynı şehirdeymişiz eski yazılanları okudugumda gördüm .. kısa zamanda vuslat diliyorum sana selamlar izmirden kaydirigubbakcemile3

teşk iş için temennilerine bir yer var bakalım haber bekliyorum . evde oturmak cook sıkıcı geliyordu sabah kuşagındaki abuk subuk programlar filan sitede gördügüm kadarıyla cook kafa dengi arkadaş var iyi geldiniz bana teşk

şöyle bir şey düşündüm bu gün 7 mayıs saçım 10 cm 7 haziranda tekrar ölçerim normelde 1 cm uzaması gerekn saç bakalım kaç cm uzamış bildiririm .. inşallah sevinçten hepberaber havaya uçarızz

anladım canım hayırlısını versin rabbim size ah bu kaynanalar neden böleler anlamıyorum gelinler batıyo anam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…