Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

bugün pazar olunca bol vaktim oldu pc başındaydım hep ama sizi göremedim bilmiyorumkismile çok alışmışım buraya yaa şimdi geldim amaa

cok sükür simdi iyi asahcakircim kendisi etek bile aliyo bana mini degil ama dizden azcik yukarda ilk günlere bakarak büyük gelisme katetti askim

kendimi kötü hissediorum bu yüzden bazen ya

bendede oluyo canim bazen kendimi hic begenmiyum yada saclarima gicik gidiyorum ama tahminim bazen insan bunaliyo yasadigi ifade edemedigi seylerden yada cevresindeki hosuna gitmeyen arkadas tiplerinden yada ne biliyim yasamimizdaki bazi pürüzlerden o da kendimizi begenmemek yada saca basa gicik olmak gibi ifade ediliyo

bence anlik bi can SIKINTISI yada bunalmissindir canim gecer ama yaz geliyo bunalim a yer yok

cok sükür simdi iyi asahcakircim kendisi etek bile aliyo bana mini degil ama dizden azcik yukarda ilk günlere bakarak büyük gelisme katetti askim

aa ne kadar güzel keşke benimkide öle olsa sinir ediyo beni ben onu tam takır giydirmeyi seviyorum o hep gıcıklık yapıyo benimkide düzelirmi acaba esmacım o günleri sabırsızlıkla bekliyorum geçen normal kot pantolon giydim altına uzun strapyez giydim hani böle büzgülüler varya onun üzerinede önden bağlamalı bolero giydim inan açık hiç bi yanı yok kıyameti kopardı bu nasıl giyinmek böle diye öfffffffff bende balık etliyim bu arada demekki bizde fizik güzel ondan kuduruyolarkaydirigubbakcemile3

evet cnm çok ii özetlemişsin bendede böyle oluo galiba

düzelir belki canim üzülme biz sekiz yillik evliyiz baya yol katetti ddedigin gibi fizik olunca insanda batiyo ne giysede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…