Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

maya süper mis ama tesekkürler canim iyiki baslamisim diyorum ben saclarim piril piril ve yumusacik oldu

esmacım 1 paket ne kadr ederki ama bi tatlı kaşığını biraz geçirebilirsin ciddi anane formulün ne merak ettim

sac uzatma yöntemlreri diye baslik varrya canim iste orda anneannemin sac zatma formülü diye yaziyo ama yumusacik yapiyo saclari boyali sacim bile benim hep kuru kalirdi suda bile öyle saclarim capcanli olmustu hala haftada bi gün yapiyorum mayali sütü iciyorum hap aliyorum bide sampuanima bemix kirmistim bitiyo ama burdada yok yaz gelince birakirim ben izinde kesin tatil falan ugrasamam bakimla simdiden yapiyimda yaza güzel saclarla girelim

millet bende bi hastalik var sormayin ya evi ne kadar temizlersem temizliyim yinede temiz degilmis gibi geliyo mesela camlarimi dahaa 1 ay olmadi sileli perdelerimde ayni bugün yine cam lari siliyim diyorum hergün sifir toz olun istiyorum acaba depresyondanmi
malum bütün gün evdeyim ne anam var ne bacim yanimda yalnizliktan kafayi yiyorum galiba
mutfak dolaplarini falan evin büyük temizligini yaptim bir ay olmadi yine basliyim diyorum sizce normalmiii
belkide diyorum esyalarim eskidi ve kirilan seyler var o yüzdenmi böyle oluyo hani eski esyalar gözüme kirli gibimi geliyo anlamadim ki

esma bana da öle geliyo ne kadar temizlesem de pis görünüyo hatta eşime soruyorum bendemi gariplik var bana pis geliyo diye hayır diyo gayet tertemizsin diyo ama sanırım bizim bunu yapmamızın sebebi aynen dedğin gibi yanlızlık ama esma şu bi gerçekçi ben camlarla pek ilgilenmiyoorum en nefret ettiğim şey cam silmek iki gün önce sildim aman ölüyodum delikafadulden

sıkıntıdandır kızlar bi uğraş edinebilirsiniz..ebru,takı gibi...bilg anlıyorsanız tasarım gşbş..mesela asahcakır evinin resimlerini çekmişsin bu tarz bişey olabilir..çiçek düzenleme filan.sonra bi bakmışsın senin işin olmuş bu...

aslında bende istiyorum bunu bi iş haline getirmeyi ama burası küçük bi yer canım böle şeyler pek talepgörmüyor istanbuldan kocaeliden gelen arkadaşlarım sen bizim yaşadımız yerlerde olsan neler yapmazdın diyor ama şans işte 3 çiçeğimi satılığa çıkardım hala yık yoksenağlama

önemli olan satış değil ama satılıncada insana moral oluyor işte..insanların beğendiğini bilmek güzel..

guclubacismile

katiliyorum canim sana ben zaten ise gircem izinden sonra avusturyadayim ve teilzeit yani tam gün degil kisa saatlerde is bulursam caliscam ama korkuyorum almancam tam degil eksiklerim var yinede konusup anlasiyorum azda olsa ilk isim olcak girersem 8 yildir evdeyim yazik gecen zamana ama benim mecburen evde kaldim iki cocukla anca toparlaniyo insanopuyorumnanaktan

sende de var demekki canim sen camlardan kurtulmussun ben yarin silcem ama yagmur yagcak gibi yagarsa kalir baska bi güne bi ise girsem ayda birdefa perdeleri yikar koltuklari silerim camlarimi silerim en azindan bir ay normal temizligimi yaparim böyle insanin düzenide kalmiyo

ben mayayi temmuzun yarisina kadar kullanmayi düsünüyorum malum tatilde unutuluyo bir ay sonra geri dönünce burdaki eve baslarim tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…