Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

kırmızı deri yaptırsam koltuklaro odayı bi uyumlu hale getirebilirmiyim dye düşünüyorummmmm çıkamadım işin iinden yaaaaa krem kayu kahve kırmızı uyarmı sizce

buda çiçeğin içene biraz kırmızı serpiştirdim benim güzel oldu gibime geldi ama öle mi inanmak istiyorum onada karar veremedim gerçi eşimde güzel oldu dedi amakafamçokkarıştı

resimdekiler cok süper cok güzel bi evin var galiba resimlerden belli oluyo canim zevkli bi bayansin

resimdekiler cok süper cok güzel bi evin var galiba resimlerden belli oluyo canim zevkli bi bayansin

sağol canım benim ya uydurmaya çalıştım işte az çok ama dün gidip kırmızı deriyi inceledim kalite olarak kötü o yüzden zorunlu krem yapıcam krem derinin kailtesi süper kullanırken dikkat ederim artık canım oradaki tüm dekor eşyaları bana ait kendim yaptım aynalar cdlik ve kocaman çiçek bide ortadaki sehpaalkisalkisalkis

kremde gider ferah durur evin havasi bütün kullandigin aksesuarlar uyumlu olmus insani dinlendiren bi mekan ama gösterislide süper

kremde gider ferah durur evin havasi bütün kullandigin aksesuarlar uyumlu olmus insani dinlendiren bi mekan ama gösterislide süper

evet canım artık zorunlu krem olacak ama içne gene kırmızı küçük yastıklar atmaya karar verdim hareket vermek için evimi ben çok seviyorum canım ya en huzurlyu olduğum yer benim bak sana diğer yaptıklarımın fotolarınıda koyayaım

çoştum artıkkkkkkkkk buda mayadan sonraki saçlarımın cildimin hali aslında daha beyaz tenliyim fotoda sarı çıkmış canımzemuszemus

ciceklerdden basliyim ne kadar uyumlu ve degisik olmus süper eline saglik benimde icim gidiyo ama ramazan bayramindan sonra artik ama simdiden gezip fikir ediniyorum

saclarin seninde kivircikmis benimki gibi ama benimki biraz daha dalgali yani kalin bukleli cildin pudrali gibi ne kadar pürüssüz

hele su morlu olana bittim cicekler biharika durmus
ama kirmizili olanda ayri bi hos olmus

sağol canım sana dekor konusunda fikir yardımında bulunurum işte kendimce yaptığım şeyler.evet canım saçlaım ince bukle ama mayadan sonra otiftik tiftik saçlar gitti yerine güzel bukleler geldi cildimde evet herkes pudralı gibi diyo onuda mayaya borçluyum canım yaaaaaa

süper bi calisma olmus

bende duvar kagidinda kararsizim ya iki renk yapcam gri ve mor karsilikli iki duvar mor ikisi ise gri olcak ama desenlerinde zorlaniyorum gerci daha var ama izin cabuk gelip geciyo son dakika aceleye birakmak istemiyorum

unutmadan esimde iciyo mayali sütü iyi hissediyomus kendini enerji veriyomus sabahlari aklina gelirse iciyo güne zinde baslamak icin

aaaaaaaaaaa evet süper olur gri ve mor süper yakışan iki renk benim yatak odamda öle canım yani yatak örtüm gri mor harika yakışıyorlar çok güzel fuvar kağtlarıda var mobilyaların klasikse biraz daha ağırlara göz at canım ama sporsa şenlendir çok isterdim dekorasyon adına bi yer açmayı ama burda neye yarar eşin içinde iyi olmuş canım hiç değilse içince seni dah iyi anlamıştır aaaa bu iyi bişeymiş diyealkisalkisalkis

bennim mobilyalar atilcak canim hersey sifir olcaak insallah yani bende hazir firsat gecmisken güzel olsun istiyorum koltuklari alti silinebilir koyu gri ve mor ve gül kurusu pembe yastiklarla süüsliyim diyorum halida saggy morlu ama isik olunca degisiyo rengi pembeli gibi yanar dönermi diyolar ona bilmiyorum ben duvara duvar ünitesi koycam pakelere daha tam karar vermedim ramazani gecirelim basliycaz iste parke fayanslardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…