Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

slm canlar 48 sayfanin 48ini de okudum valla yoruldum:)))

ben de mayali sute basladim bugun 8inci gunum sanirim en buyuk korkum kilo aldirmasi ya da gobek yapmasiydi ama hepiniz kilo yapmiyor demissiniz pek gobek falan yapti mi hehhe:))

10 gun kullanip 1 gun ara sonra yine 10 gun kullanip 1 gun ara seklinde yapmayi dusunuyorum umarim uzar

bu arada sinamekili bemikli karisimda da 5inci uygulamami bitirdim ona da ara verecegim simdi sonra tekrar baslayacagim insallah

temmuza kadar bayaa uzar mi sizce su an gogsumun uzerinde saclarim malesef(

cok tesekkurler tekrardan :)

bende kaplama alcam mobilyalara ve kapiya ama nerde bulurum bilmiyorum evdeki hersey atilip yenilencek mutfagim yenilencek fayans falan lazim bende kapilari mobilya kaplamsi ile rengini degistiriyim diyorum hangi magazalarda bulurum acaba

canım yok kendi annem tam şom ağızlı bigün saçlarımı gölge yaptıracaktım bi ton laf söledi saçlarım kuaförün elinde kaldı:)aslında onun amacı şimdi sırası değil işte bu zamana mı kıstı hayat pahalı bekle falan diyo e zamanı gelecek diye beklersem ben kaç sene beklerim bilmiyorum derininde fiyatı uygunken kaçırmak istemiyorum.canım ayrıca sen şu aradığın malzemeleri yapı marketlerde bulursun rahatça hemde sanırım daha uygun fiyatlı oluyor biz istanbulda blur hause gezmiştik çok büyüktü ve gerçekten herşey var ama işte sen yurtdışındasın olmazsa koltukları yaptırdıktan sona fotolarını koyayım bakalım beyenecekmisinizakannehir

canım merak etme göbek falan yapmaz sen bıkmadan usanmadan iç yeterki temmuza kadard auzar üzülme kafana takma yeterki olacak de iyi haberlerini bekliyoruz canım:lepi:

kızlar acaba bizde şu topiğin adını haftada yarım santim uzayan saçlara ne dersiniz diyemi değiştirsek he he:jeyyar:

anladim canim sen haber vermeden yaptir sürpriz de hehehe uygun fiyata buldunmu almak en güzeli bencede yapi market nasil oluyo ben fayans parke satan yerler biliyorum bekliyorum footolari canim

anladim canim sen haber vermeden yaptir sürpriz de hehehe uygun fiyata buldunmu almak en güzeli bencede yapi market nasil oluyo ben fayans parke satan yerler biliyorum bekliyorum footolari canim

canım yapı markette aradığın ne varsa bulunuyor ev tekstili banyo malzemelerim tavalet bilemdelikafaduldenyani aklına ne gelirse perdesinden tut avizezine kadar elektirik prizine kadar yani bulamayacağımız yok ama işte sen yurtdışındasın aslında oralarda da vardır belki böyle büyük merkezler bi araştır bakalım canım yaaaaa koltuğu öle yapıcam galiba yoksa annemin çenesi bitmezklava:

canım benimde reflüm var aslında sen herşeye rağmen ilk önce bir bardak ilık süte bir çay kaşığı koyarak başla sonra bir rahatsızlık vermezse bir tatlı kaşığına çıkarırsın benim midemde herhengi bir soruna yol açmadı mehtap 51 arkadaşım özel mesaj yollanmıyor san umarım buradan okursun

teşekürler arkadaşım.bende turplu yumurtalı maskeyi yaptım.mayalı sütümüde içtim.bu maskeyi ve mayalı sütü deneyeceğim.kaybedeceğim birşey yok.röfleden saçım kötü oldu.

gercekten maya cok faydali bi seymis dün icmedim bir gün ara verdim bu gün yine baslarim

buda 3li koltuk ne yapıyim ben kafam karıştı kırmızı deriyede aklım kayıyor ama nasıl kurtarırım odayı kahver krem herşey öf şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…