Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

amin canim hepimizinkini ben dedigim gibi 23 yasindayim lise ikide evlendim ve hemen hamioe kalmisim burdaki avusturyalilar kardesim saniyo ogluslarimi saol canim Allah seninde istedigini versin:teytey:

asahcakir canim sendemi egelisin ben usakliyim sende aydinlisin galiba

bende dört-bes gündür araliksiz iciyorum devam mayali süte

amin canim hepimizinkini ben dedigim gibi 23 yasindayim lise ikide evlendim ve hemen hamioe kalmisim burdaki avusturyalilar kardesim saniyo ogluslarimi saol canim Allah seninde istedigini versin:teytey:

teşekkür ederim canım bende 23 yaşındayım, bu yaza evleniyorum inşş bayanssulusmile :hulya:

asahcakir hayirli haberlerini bekliyoruz canim
nursallcim cok sevindim insallah hersey gönlünce olur canim

kızlar bide bugün bi site buldumm www.taaz.com kendi fotolarınuz üzerinse çeşitli uygulamalar yapabiliyorsunuz saç makyaj herşey var 3 4 saat başından kalkamadım kendimi bonus kafa bile yaptım can sıkıntısına birebir tavsiye ederim canlar

kizlar dün icmedim midemde bi sislik vardi aksam yemeginde corba ve iki tane bulgurlu köfte yedim baska bisey yemedim yinede gece 12de zor uyudum bende icmedim ekmek falan yemem ben aksa,m sofrada dün nefes alamadim ya bi günden bisey olmaz galiba bugün telafi ederim

canim site süpermis saol ama ben kendi resmimi nasil yüklüycem programi indirmem yada üye olmam gerekiyomu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…