Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

nursallcım evet tamda çağla şikelin saç tonu istediğim tonlarda zaten herkes yakışır diyor bu hafta boyuyacağım o zman yükleyebilirsem resmini gösteririm sağol canım

selam kizlar benim bilgisayarda resmim var belgelerim bölümünde ordan buraya atabilirmiyim sac rengi icin anlatin nolur ben anlamiyorum bilgisayar isinden

canım bana da rakadaşın yazdığımı göstereyim ben direk(ImageShack® - Online Media Hosting

Orada Browse diye bir yer var, oraya tıklayıp bilgisayardan yüklemek istediğin fotoğrafı seçiyorsun, sonra "yükle" ye tıklıyorsun. Yükleme tamamlandığında solda birtakım linkler verecek sana, forum kodu diye geçeni alıp mesajına yapıştırıyorsun. )umarım işine yarar canım ama site açılmıyor nedense

nursallcım evet tamda çağla şikelin saç tonu istediğim tonlarda zaten herkes yakışır diyor bu hafta boyuyacağım o zman yükleyebilirsem resmini gösteririm sağol canım

:roflol: kalbim temiz hissetmişim hangi rengi istediğini.. gerçekten yakışır o. boydıktan sonra resmini koyabilirsen sevinirim. saçlarınıda merak ediyorum görmüş olurum zemuszemus

benim bilgisayar almanca faazla anlamiyorum sitelerde yazanlari

ayrica mayali sütede devam ediyorum saclarimda uzama var üc tane ypöntem uyguluyorum hap maya ve anneanne formülü süper gidiyo simdilik

canım i,sterseniz türkçe ayrlayamıyormusunuz. benim ablamda aynı dertten müzdarip. çoğu zaman anlayamıyor tam almanca bilemediği için

valla yalan söylemiyim bilmiyorum canim arastirmak lazim cok problem oluyo sadece biraz anliyosun almanca olunca metin falan gelince bi yerde tikaniyo insan

:roflol: kalbim temiz hissetmişim hangi rengi istediğini.. gerçekten yakışır o. boydıktan sonra resmini koyabilirsen sevinirim. saçlarınıda merak ediyorum görmüş olurum zemuszemus

evet canım kalbin temizmiş boyadığımda ilk işim yüklemeye çalışmak olacak inş.becerebilirsem:dance:

valla yalan söylemiyim bilmiyorum canim arastirmak lazim cok problem oluyo sadece biraz anliyosun almanca olunca metin falan gelince bi yerde tikaniyo insan

evet ablamda aynısını söylüyor. aslında ablam 11 senedir avusturyada ama hala tam öğrenemedi almancayı sırnaşık şey

evet ablamda aynısını söylüyor. aslında ablam 11 senedir avusturyada ama hala tam öğrenemedi almancayı sırnaşık şey

canim ablanin eger imkani varsa internetten almancax yazip bi baksin süper bi site var almanca ögrenmek icin üye oldum ben faydali tavsiye ederim

canim ablanin eger imkani varsa internetten almancax yazip bi baksin süper bi site var almanca ögrenmek icin üye oldum ben faydali tavsiye ederim

tamam canım söyleyim bi baksın çocuklardan fırsat bulabilirse teşekkürler. ablamda toplam 1 ay kadar kurs aldı bir alman bayan evine geliyordu ama o iki yaramaz çocukları yüzünden devam edemedi kaydirigubbakcemile3 o 1 ayda öğrendikleriyle idare ediyor yazık garibim

ablanin kac cocugu var canim yaslari kac benimde yedibucuk ve altibucuk yaslarinda iki tane yaramaz oglusum var

ablanin kac cocugu var canim yaslari kac benimde yedibucuk ve altibucuk yaslarinda iki tane yaramaz oglusum var

Allah bağışlasın ne güzel umarım Allah bana da nasip eder canım yaaaaaaaaa kızlar arada sözleşip buda sohbet edelim barialkisalkisalkis

ALLAH bağışlasın canım ablamında iki oğluşu var biri 9 biri 8 yaşında ama ablam 30 u geçkin sen erkencisin maşş.. erken evlenmiş çoluk çocuğa karışmışsın :ecrin_bebek: ALLAH mutlu etsin

Allah bağışlasın ne güzel umarım Allah bana da nasip eder canım yaaaaaaaaa kızlar arada sözleşip buda sohbet edelim barialkisalkisalkis

Amin canım ALLAH isteyen herkese bağışlasın, kimseye ocuk hasreti vermesin.. walla çok içten dua ettim canım inş 3 vakte kadar olur kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey

benim 3 aya yakın oluyo kullanmaya baslayalı yaklasık ben cok memnun kaldım boyalı saclarım bir karıs asagıya indi

Amin canım ALLAH isteyen herkese bağışlasın, kimseye ocuk hasreti vermesin.. walla çok içten dua ettim canım inş 3 vakte kadar olur kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey

sağol canım benim ya çok sağolasın inan öyle hora geçtiki çünkü çok istiyoruz canım ya hamile kalırsam ilk haberi burda paylaşıcam sağolasın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…