Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

canım benim ya sağol canım neden gece dersen hani gece cildimiz dinlenir hani kremleri bile genelde gece süreriz biz uyurken onlarda dinlensin diye ben hep gece yatmadan içtim çünkü ne oluyorsa gece oluyor bence günün stresini yoğunlupu bizimle birlikte saçımız cildimizde çekiyor ve gece onlarda bizmle beraber dinleniyor o yüzden ben gece içtim sen de öle yap canım bide kilo almak istiiyoran gene hergece yatmadan bir dilim ekmek ye üzerine yoğurt sür peynir koy ama mutlaka bir dilim ekmek ye bende hiç kilo alamazdım ama bu şekilde ideal kiloma ulaştım üzülme canım alırsın emin ol
tamam canım gece uygulayım bundan sonra. ahhh bende iştah olsa daha nelerr yapacamdaa ahhhh

kızlar sütli mayayı yaparken bir poset mini mayanın tamamını mı dökücez süte?

evet bende bir kaşık nescafe katıyorum bazen. kesinlikle daha güzel oluyor. normal kahve içer gibi. belli bile olmuyor tadı

ne kadar uzamıştır tahminen?? kaç aydır yapıyorsun canım sen. ilk tavsiyeni yazdığın zamandan beri düzenli içiyormusun

Canım ben sağlık dersi almıştım da, nescafe vitamin ve minerallerin emilimini engelliyo diye biliorum. Sütteki sonucu alamayabilirsin canım, bence süte koy..

Canım ben sağlık dersi almıştım da, nescafe vitamin ve minerallerin emilimini engelliyo diye biliorum. Sütteki sonucu alamayabilirsin canım, bence süte koy..
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa evet canım dediğin doğru eniyisi gene süte devam edelim biz bu bilgi içn tşk canım ben bayadır içiyorum ilk omuzlarımın altındaydı sonra belime ulaştı aradada kendi kendime saçlarım kıvırcık olduğu için uçlarından kesiyorum şu an tabiri caizse kıçıma kadar geldi sayılır :roflol:mutluyujm yani

evet yaa haklısın biz bunu göz ardı ettik.. teşekkürler mavikuş sadece süte devammm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa evet canım dediğin doğru eniyisi gene süte devam edelim biz bu bilgi içn tşk canım ben bayadır içiyorum ilk omuzlarımın altındaydı sonra belime ulaştı aradada kendi kendime saçlarım kıvırcık olduğu için uçlarından kesiyorum şu an tabiri caizse kıçıma kadar geldi sayılır :roflol:mutluyujm yani

wwaaayyyyyyyyy omuz altından kalçaya kadarr süpersin yaa.. bende o boyda istiyorumm. darısı başımaa o zaman hihoyyyt

selam canim sacin mayali sütle ne kadar zamanda ne kadar uzadi

ya canım ben öle santim santim ölçmedim ama 5 6 aydır kullanıyorum ve saçlarım omuzlarımın altındayken şu an yukarda sölediğim yerde:)ama çok faydaı var saç uzamasına hiç düşünmeden deneyebilirsiniz canım

ben baya bi ictim nedense biraktim iki haftadan fazla denemistim hapta aliyorum baslarim belki yeniden

ya bn bu maya süt karışımını uygulamak istiyorum ama acaba maya kilo aldırır mı? bilgilendirirseniz sevinirim.. şimdiden tşk edrm

ya bn bu maya süt karışımını uygulamak istiyorum ama acaba maya kilo aldırır mı? bilgilendirirseniz sevinirim.. şimdiden tşk edrm

yok aldırmaz canım merak etme daha kilo aldırmak yerine bağırsak faaliyetlerinde bir artış oluyor için rahat ede ede kullan canım

X