Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Biraz önce içtim daha doğrusu içmeye çalıstım yarım bardak felan anca içebildim. Berbat bir tadı var kokusuna tahammül edebiliyorum yoksa. Tatlandırmak için nelerle karıstırıyorsunuz yada tatlandırıyor musunuz ?

Tam yagli sütle icin, yagsiz sütle tadi berbat oluyor. Tam yagli sütle iciyorum ben, yagsiz sütle icemiyorum. mayanin tadini bastirmiyor yagsiz süt nedense ama tam yagli olunca mayanin tadini almiyorum bile.. tam yagli sütün o krema gibi tadi mayanin tadini bastiriyor hatta hosuma giderek iciyorum.

kızlar moralim çok bozuk dün gece evimde mutfağımda fare gördüm ne yapıcam ben ya hep benimi bulur böle şeyler şidi mutfağa giremiyorum kapısını kapadım balkonuda açtım çıkar belki diye kızlar öfffffffföfffffffffffffff

kızlar maya tarifini yazarmısınız?:1rolleyes:

selam kizlar ben düzensiz iciyorum mayayi ramazan ve biz ev icin fayans parke lamba vs bakiyoruz hic zamanim kalmiyo ama dün birbucuk tatli kasigi maya ictim saclarim bu sabah dipten nokta gibi (uzun degil) dipten cikmis yani etkili uzamada ama yarin fallan düzenli icmeye baslarim arada giriyorum dedigim gibi tadilat basliycak zamanim olmuyo öpttüm asahcakircim yarasin canim tatil iyi olmus degisiklik olur

sağol canım sende arada girmeye çalış gene sohbetlerimizi özledim valla inşallah evin gönlüne göre olur canım öptüm

canım bilirim nasıl bişey olduğunu nasıl başardıysa kaç kat çıkıp bizim eve de girmişti kapan al 1 2 saate yakalanır o saf hayvanlar biz öle yapmıştık. Allah kolaylık versin

canım bilirim nasıl bişey olduğunu nasıl başardıysa kaç kat çıkıp bizim eve de girmişti kapan al 1 2 saate yakalanır o saf hayvanlar biz öle yapmıştık. Allah kolaylık versin

sorma canım benim ya dün geca bağırışımı görecektin mahalle ayağa kalktı şimdi hiç ses sedası çıkmıyo gece yatmadan böle iğrenç kokan bi ilaç attık acaba öldümü diyorum ama oda böcek ilacı öldürmyebilir aman allah kimsye vermesin canım olmadı kedi sokacam eve bi tane

yakın olsan kedimi yollıyım dicem canım evde sinek bile bırakmıyo havada yakalayıp yiyo

Canim sen gecen hafta sali günü boyamistin saclarini (o gün bana yazmistin bugün saclarimi boyadim, dipten gelenleri ölcer anlarim artik diye) yani bir haftayi gecmis, e 1 haftada da cok degil ki nokta gibi kendi saclariyin cikmasi bilmiyorumkismile
bugun carsamba yani 8 gün olmus, 8 günde dipten gelen saclar daha yeni nokta gibi görünüyorsa cok degil :uhm:

ben saclarimi sariya boyatmistim 2 yil önce ve dibim nokta nokta 2 gün sonra görünmeye baslamisti, o zamanlar hic uzatmak icin birsey yapmazdimda..

sağol canım sende arada girmeye çalış gene sohbetlerimizi özledim valla inşallah evin gönlüne göre olur canım öptüm

tamam canim girmye calisirim insallah canim ama o kadardaa önemli degil kira oldugu icin gerci bi 10 yil daha burdayiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…