Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Aliyecimm okudumm cnmm saçların 4 cmm uzamışşş ve çoooooooookkkkkkkkkk mutlu oldummmm... mayalı süt dışında ambüller uyguluyosun ya saçlarına nasıl yapıyosun peki?? şampuanamı katıyosun cnm?? bi de saçlarının dökülmesi durdumu cnm??

konuşursada boşver canını sıkma herkes yaptığından uransın sanki kanlı bıçaklı düşmanız neyse canım günaha girmeyelim biz küçüğüz ama biz büyüklük yapalım hiç sanını sıkma güzel anlarını canını sıkıp heba etme gezmene eylenmene bak :lepi:

oyyyyy nazim gelmisssssssssssssss:1hug:
hos geldin canim benimmmmmm:1hug:
cok özledim valla seniiiiŞeniz
dedim sana bitanem birakma birakinca icesin gelmez geri diye
neyse eve dönmüssün simdi artik ara vermeden icersin..
kuaforlerin bagzilari dedigin gibi kafalarina göre aliyorlar canim..
bunu bence bilincli yapiyorlar, kiskaniyorlar güzel uzun sac görünce ve dedigimizin 2-3 katini aliyorlar..
bende 50 kez diyorum 1 cm al diye ama yinede sanki tam 1 cm almiyor daha fazla aliyor..

canim bence evde kendin alma. kuafor gibi saclarinin her tarafindan alamazsin alsanda yamuk yumuk olur. saclarin dalgali ama yinede belli eder hic guzel olmaz, bu seferde gider kuafore duzelttirmeye gidersin, oda duzelticem yamuk yerleri diye 5-6 cm de o keser.. kar yapcam derken zarar yaparsin
yinede sen bilirsin canim ama bence evde yapma.

cok sevindim canim senin adinaaaa :dance:
ne kadar zamanda 4 cm uzadi peki ??
senin sacin 1 ayda 1 cm uzardi demekki baya ekstradan uzamislarr :lepi:
canim mayali süt disinda agiz yoluyla sac vitaminleri aliyorum, sampuanima vitamin kirmiyorum. ama sampuanimida degistirdim, elseve kullanirdim ben 13 yildir devamli ama 2 hafta önce kozmetikcide vitaminli sampuan gördüm hemen aldim :lepi:
onunda faydasi oldu galiba..
icinde A vutamini, B5 vitamini, E vitamini, bal ve bugday proteini var.
icine kirmak yerine hazir vitaminli sampuan almak daha ekonomik hemde hazir al kullan..
Türkiye'de de vardir mutlaka canim..
bunun disinda da B-combin kullaniyorum (Türkiye de B-Compleks mi ne öyle birseymis ismi..) Biotin, multivitamin, B5 vitamini.. bunlarin hepsi agiz yoluyla alinan sac vitaminleri tatlim.. bana iyi geldi uzama baya hizlandi, ama boyam aktigi icin artik cetvelle ölcemiyorum ama hemen fark edilir derecede uzadi..
annem yengem soruyo naptin saclarina baya uzamis diyorlar :)
hatta annem postij mi taktin diye bile sordu kaydirigubbakcemile3

ha ¨sac dökülme sorunumu da sormussun sagol canim hatirladigin icin.. durmadi ama sanki biraz azaldi gibi.. takmiyorum artik ins zamanla düzelir..
doktor dogum yapan kadinlarin 6 aydan 1 yila kadar saclarinin döküldügünü söyledi.. bekliyorum bakalim ins benimde düzelir ve dökülen saclarim geri gelir..
sakaklarim baya acilmis, eski fotograflarimla kiyasladim esime de sordum oda evet biraz acilmis dedi. biraz dedi üzülmeyim diye ama baya acilmis sakaklarim

aynen canim benim..
ben büyügüm diye seviyorum sayiyorum onu ama o öyle davranmaya devam ediyor.. sanki bilincli yapiyor. esim hep annemin konusmalari öyle der ama bana öyle gelmiyor benneyaptımki
ben yinede sayarims everim onu ama sogutuyor kendinden.. onun dediklerinin dörtde birini ben ona desem adim hemen cadi geline cikar.. susuyorum, Allahtan ben yurt disindayim o türkiye de.. yoksa baya bi aramiz acilirdi :))
aynen tatlim dedigin gibi gezip eglenip tatilimi yapip gelcem.. ugrasmiycam o kokosla ayoolll :roflol:

Aliyecikkk cnm benim saçlarım fazla devam etmediğim için normal hızında uzadı.. bunu okumuştum 4 cm yazmışsın o yüzden sordum sana :)))) yanlış okudun kuzucukk ahh keşke benimde 4 cm uzasaydı:)))

dökülen saçların mutlaka geri gelecek cnmm. eskisi gibi takmamana sevindim için rahat olsun eski saçlarına kavuşacaksın cnm benimmm

Aliyecikkk cnm benim saçlarım fazla devam etmediğim için normal hızında uzadı.. bunu okumuştum 4 cm yazmışsın o yüzden sordum sana :)))) yanlış okudun kuzucukk ahh keşke benimde 4 cm uzasaydı:)))

haaaa anladim canimm, ben de senin saclarin uzadi diye sevindim.
evet yengemle beraber gittik kuafore ayni uzunlukta kestirdik benimkisi ondan bi 4 cm uzun fazlasiyla..
yengem uzamasi icin bisi yapmaz, sampuandan baska bisi de sürmez sacina..
benimde mayali sütden mi yoksa diger kullandigim sac vitaminlerindenmidir bilmiyorum ama normalden hizli uzuyor artik..

kızlar bir süre ara verdim ben saç bakımına zerinden 2 hafta kadar dinlendirip yeni bir bakıma geçtim

koyu saçlar için terapi.
kakao yağı lanolin ve ay çiçek yağı ısıtılıp saça uygulanıyor koyu saçlar için dediğim gibi sanırım biraz koyultuyormuş lanolin ve kakao yağları... aman açık saçlı olanlar dikat etsin buna!

sormak istediğim şey bunu haftada birden çok yapsam herhangi bir zarar olur mu sizce?

bence haftada bir kez yeterli olur canim.
herseyin cogu zarar, bu seferde faydasi yerine zarari olabilir saclarina..

mayali sütle 50. günüm.. :lepi:
bir gün bile ara vermeden devam ettim, ins dahada cok uzarlar..

Saçlarınızın hiç dökülmemesini istiyosanız gaz yağıyla maske yapcakmışsınız..bekleyip yıkıycakmışsınız..

Bi teyzemiz var da saçı cildi çok güzeldir..o söyledi..yapınca dökülme hemen duruymuş.dökülme olduğu dönemlerde gazyağı maskesi bi numaraymış kızlarr....

Saçlar ne alemdee

Biz de dün gittik aldık gazyağı dökülme az benim ama saça da çok iyi geliyomuş aynı zamanda...1 litre aldık yapıcam bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…