Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Ben her zaman böyleyimm iştee.. çok sabırsız bi yapım var.. bişey isteyince hemen olsun istiyorummkaydirigubbakcemile3 meselaa dolaşırken bi ayakkabı gördüm ve çok beğendimm hemen gidip yarın almak istiyorumm sankii 1 hafta sonra alsamm o ayakkabı bitecekkkaydirigubbakcemile3 artıkk mayalı sütün etkisine tam anlamıyla inanıyorumm... düşünsene hemm düzenlii süt içmeye başladıkk hemm maya sayesindee saçlarımız için cildimiz için gereken bütün vitaminleri her günn alıyoruzzz

aynne benim gibisin sende kaydirigubbakcemile3
ben bisi görsem orada alsam mi almasam mi diye kararsiz kalirim eve gelincede niye almadim ki diye pisman olurum.. ve ertesi günü bile beklemeden gider onu mutlaka alirim, yoksa deli oluyorum anam, alinca rahatliyorum kaydirigubbakcemile3 dedigin gibi, sanki hemen almasak bitecek..
aynen cilt sac icin ne gerekiyorsa maya karsiliyor + süt icerekte yine hem sac hem cilt hemde kemiklerimizi koruyoruzzz hihoyyyt

bide kararsızlık varmıı sendee cnmm bende acayip var yaaa diyelimkii ayakkabı alıcamm. 2 modelii de çok beğendimm.. 1 saat düşünür dururm ya hangisini alıcam diyee.. artık satıcılar deli olurkaydirigubbakcemile3

mayali süttt :içelim::içelim:

ooff daha içemedim cnmm şimdi kim gidecek yapacak içecek yaaa 22 yaşındayım kendimi 90 yaşında hissediyorum bazenn yaakaydirigubbakcemile3 midemin şişliğide koladan daha inmedii.. en iyisi 10 dk daha bekleyim öyle yapim ben

kararsizlik olmaz mi oda var canim kaydirigubbakcemile3
ama senin dedigin gibi 2 modeli begendiysem ve bi turlu karar veremiyorsam ikisinide birden aliyorum.. kökten cözüm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

naz tatlim saat baya olmus yine kaydirigubbakcemile3
sohbet cok guzel ama ben yatiyim artik mirmirmirmir
yarin görüsrüz ins.. kendine cici bak Allah'a emanet ol.. iyi geceler canim benimm :1hugpuyorumnanaktan

naz tatlim saat baya olmus yine kaydirigubbakcemile3
sohbet cok guzel ama ben yatiyim artik mirmirmirmir
yarin görüsrüz ins.. kendine cici bak Allah'a emanet ol.. iyi geceler canim benimm :1hugpuyorumnanaktan

evet cnmm bende gidim içim mayalı sütümü yatim artıkk yarın görüşrüz cnmm iyi geceler tatlı rüyalarrrrrrrropuyorumnanaktan:1hug:

bişey sorucam bennn,
kuru mayayı bi tatlı kaşığı eklioduk, yaş mayayıda okadar eklesem olmazmı?
içemiiyorumki:sinifsinif:

her sabah kalktığımda 5-6 sayfa okuyorum. gece yazmış oluyorsunuz hay maşallah size yaa. ben o saatlerde kaçıncı uykumda oluyorum bilemem akannehir Allah muhabbetinizi artırsın kızlar yeni bi arkadaş daha gelmiş. oda hoşgelmiş a.s.

evet asahcakir içim kıpır kıpır anlatamam. son 5 günüm kaldı. ondan sonra bol koşturmalı günler beni bekliyor delikafadulden Allah hepimizin gönlüne göre versin inş. herkes hayalindeki yaşasın her zaman bunu dilerim. inş senide çokk mutlu günler bekliyor canım buna yürekten inanıyorum...

hehehehe evet cnmm gece uyku tutmuyo kolay kolay bizii:))) sohbet geceleri çok zevkli oluyoo:)) bu topicte mayanın faydalarını göremeyeen bi tek Aliye ve ben vardım. bizde görmeye başladık sonundahihoyyyt sitem ettiğimiz zamanlarda sabırlı olmamızı söylediniz hep.. çok teşekkür ederim cnmmm:1hug:

Şu an sendeki heyecann doruktaadır eminimm.. Allah bi ömür boyuu kalbinizden sevgiyi yüzünüzden mutluluğu eksik etmesin inşallah cnmm:))

bişey sorucam bennn,
kuru mayayı bi tatlı kaşığı eklioduk, yaş mayayıda okadar eklesem olmazmı?
içemiiyorumki:sinifsinif:

cnm ben 42 gramlık yaş mayayı yarım yarım kullanarak 2 günde tüketiyorum.. 1 tatlı kaşığı tam yarısı yapmıyoo.. Sen nesguikle falan denedinmi hiç?? denemediysen bide öyle dene cnmm ya inankii alışılıyoo.. ama şimdi sen öyle bi psikolojiye büründünkii gözünde büyüte büyüte iğrene iğrene içmeye çalışıyosun.. bu nedenle de içemiyosun.. içerken daha güzel şeyler düşünsen bu böyle olmayacak cnm.. bak mesela ben kuru maya da içtim.. saçımı uzatmıyo diye düşündüm. aliye de yaş maya içti o da uzatmadığını düşündü. meğersem 2 si de saçımıza cildimize etkisini gösteriyomuş... yaş mayanın şöyle bi farkı var cnm.. bugün 4. günüm yaş maya da.. kuru mayaya göre gerçekten çok hafif.. içerken kuru mayanın tadı çok ağır geliyodu bana.. yaş mayanın da tadı değilde kokusu daha ağır geliyo fark bu işte.. o yüzden burnunu kapatarak içine tadı daha da hafiflesin diye biraz nesguik koyarak hızlıca içebilirsinn.. bardağı koklama dik kafana.. saçlarınınn istediğin gibi olacağını düşün.. ben bunu içemiyorum diye bakma bardağa.. amaann ne varki bunda bi dikişte biter de yerimseniben

Son düzenleme:

evet fayda görmediğinizi düşündünüz ama sabrettiniz. sonrada bu güzel günleri gördünüz. bende okuduğumda çok mutlu oldum canım :))

Şu an sendeki heyecann doruktaadır eminimm.. Allah bi ömür boyuu kalbinizden sevgiyi yüzünüzden mutluluğu eksik etmesin inşallah cnmm:))

evet yaa acccayip heyecanlıyım. çokk teşekkür ederim canım. sende mutlu ol inşş bir ömür. bu güzel mutluluğu heyecanı sende sevdiğin insanla yaşarsın inş :)))

sağol cancanım çok sağol benden bir tavsiye düğün gününü sabahından akşamına kadar sindire sindire yaşa çünkü insan nasıl geçtini anlamıyor

ayy canm çok güzel motive etmişsin saol, ben diyetteyim ya o yüzden yapamıyorum nesquik falan

nursallcim asahcakircim ikinizinde msjlarini okudum cok saolun kizlar insallah bende giderim hayirlisiyla burdan

sağol cancanım çok sağol benden bir tavsiye düğün gününü sabahından akşamına kadar sindire sindire yaşa çünkü insan nasıl geçtini anlamıyor

evet canım herkes öyle söylüyor. inş heyecan yapmadan sindire simdire yaşayacam herşeyi. zaten uzun sürecek canım, salonda 18:00-20:00 arası yemek, 20:00-23:30 arası düğün organizasyonu olacak. inş herşey güzel olacak olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…