Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

şanssızız bizzzz ben bunu anladımm yaaaa... her 5 kişiden 4 ünde etki gösteriyoo bi bizde göstermiyooo:2:

galiba yhaa senağlama
bide ben hergün 2 dis sarimsak yutuyorum, biotin aliyorum, B-kompleks aliyorum ve normal multi vitamin haplari aliyorum.. bunlara ragmen tik yok yaaa. bu kadar vitamini evin önündeki cimenlere verseydim sanirim apartmanin boyuna cikardiiii :kızgın:

galiba yhaa senağlama
bide ben hergün 2 dis sarimsak yutuyorum, biotin aliyorum, B-kompleks aliyorum ve normal multi vitamin haplari aliyorum.. bunlara ragmen tik yok yaaa. bu kadar vitamini evin önündeki cimenlere verseydim sanirim apartmanin boyuna cikardiiii :kızgın:

hahahahahkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kopptummmmmm yaaaa lafınaaa:roflol: valla öyleee doğruu söylüyosunnn cnmmm yaa düşünüyorumm daa o siyahh saçlıı fotomda varyaaa saçıma bir kere bile bakımm yapmışş değilimmm... haftada 1 gün de fön çektirirdimm.. ama o zamanlarr saçlarımm acayipp hızlıı uzardııı.. şimdii saçım 1 cm fazladan uzasın die yapmadığım şey kalmadııı

hahahahahkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kopptummmmmm yaaaa lafınaaa:roflol: valla öyleee doğruu söylüyosunnn cnmmm yaa düşünüyorumm daa o siyahh saçlıı fotomda varyaaa saçıma bir kere bile bakımm yapmışş değilimmm... haftada 1 gün de fön çektirirdimm.. ama o zamanlarr saçlarımm acayipp hızlıı uzardııı.. şimdii saçım 1 cm fazladan uzasın die yapmadığım şey kalmadııı

:KK1: ay napim bazen bu sac uzatma hastaligi deli ediyo benii.
evet gercekten o uzun sacli fotondaki saclar cok güzellllllllll. canim bide pskolojik diye düsünüyorum.. bakim yapmiyorsun ama hizli uzuyor cünki o dönemlerde uzasin diye dert edip kendini kasmiyordun.. biz kendimizi slktlkca da bu böyle devam eder ve az uzar..
ay benimde o senin uzattigin kadar uzun olsa saclarim daha ne isterim ki Allah'tan (gerci bizim isteklerimiz hic bitmez, saclari uzatsak baska birseyi takariz kafaya) :roflol:

şeytan diyoo yarın git saçlarını kazııtt önlerdenn sadece 3 cm bırakk onları da dikkk :kızgın:

ayyy deliii :roflol::roflol::roflol:
sakin öyle birsey yapmaaa sempatiksalakcinni
suanki hali kisa degilki saclariyinnnn :bbo:
kazitsan o boya getirmen 2 yilini alacak..

ayyy deliii :roflol::roflol::roflol:
sakin öyle birsey yapmaaa sempatiksalakcinni
suanki hali kisa degilki saclariyinnnn :bbo:
kazitsan o boya getirmen 2 yilini alacak..

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 şu dünyaya bir kere daha gelsem erkek olmak isterdimmm:KK70: makyaj saççç kıyafettt hiç bi sorunlarıı yokkkk.. meselaa dolapp kıyafett doluuu 2 saat düşünürüm ne giyicem diee sonrada derimm ya benim giyecek bişeyim yokkkkaydirigubbakcemile3 her şeyde bi uyumm ayakkabıda çantadaa herşeydeee.. erkekler öylemii yaaa bi kot bi tişörtt gitt çıkkk..

Aliyecikkkk saatee bakkkkaydirigubbakcemile3 saat 10 da uyanııpp kursaa gidicemm:kızgın: en iyisi yatayımm artıkk.. zatenn hepp geç kala kala giriyorumm dersee.. yarında geç kalırsamm hoca bişey dersee bana bakk banaaaaa saçımm zatenn uzamıyooo adamıı hasta etme demeyii düşünüyorummm kaydirigubbakcemile3 yarınn görüşürüzz cnmmmmm iyi gecelerrrrrr :1hug:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 şu dünyaya bir kere daha gelsem erkek olmak isterdimmm:KK70: makyaj saççç kıyafettt hiç bi sorunlarıı yokkkk.. meselaa dolapp kıyafett doluuu 2 saat düşünürüm ne giyicem diee sonrada derimm ya benim giyecek bişeyim yokkkkaydirigubbakcemile3 her şeyde bi uyumm ayakkabıda çantadaa herşeydeee.. erkekler öylemii yaaa bi kot bi tişörtt gitt çıkkk..

aynen erkekler cok sansli bu konuda, katiliyorum cnaim sana..
ama olsun kiz, söyle ayi gibi killi hormonlu bi erkek olmaktansa bu halimiz daha iyi bosverr kaydirigubbakcemile3
canim vakit baya gec olmus ben yatiyim artik, bebis bi uyanirsa daha hayatta uyutmaz beni :)
kendine cici bak yarin görüsürüz ins.. iyi geceler canim :1hug:eek:puyorumnanaktan

Aliyecikkkk saatee bakkkkaydirigubbakcemile3 saat 10 da uyanııpp kursaa gidicemm:kızgın: en iyisi yatayımm artıkk.. zatenn hepp geç kala kala giriyorumm dersee.. yarında geç kalırsamm hoca bişey dersee bana bakk banaaaaa saçımm zatenn uzamıyooo adamıı hasta etme demeyii düşünüyorummm kaydirigubbakcemile3 yarınn görüşürüzz cnmmmmm iyi gecelerrrrrr :1hug:

ay koptum yaaaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kiz hocaya öyle dersen olan saclarinida o yolar vallaaaaa :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

iyi geceler canim... opuyorumnanaktan

tamam canim, ins benimde senin gibi dökülmem durur.. ama duracak gibide degil gün gectikce daha cogaliyor dökülme. mayali sütümü zaten her gece iciyorum, pes etmekte istemiyorum cok buyuk hayallerle baslamistim :KK43:
iyi geceler canim benim, Allah rahatlik versin.
sagol ilgilendigin icin opuyorumnanaktana.s.

ne demek cancanım her zamna sen canını sıkma yeterki moralini bozma biliyon düşündükçe psilokoji bozuluyo inadına dökülüyo moarl çok önemli ben benim dökülme olduğunda her taradığımda aaaaa azalmış diyordum kendi kendime:)ve iki üç gün sürdü şimdi yok gene sendede bu olacak cancanım

merhaba kızlar napıonuz bakalımopuyorumnanaktan

nazzzzz saçların gayet gusel cnm benimkide bu boyda şimdi.

merak etme cnm kökü sende uzar bi şekilde mayalı süte devam et belki de durup durup birden uzayan bi saçın vardır cnm

ama gayet gusel saçların zatenyerimseniben

bi 15 -20 cm uzasa önceki saçların kadar olur heralde cnm dimi.saç renginde çok gusel buarada

nasılsa uzar cnm.ayda 2 cm bile uzasa 8-9 ay kadar sürer cnm.

normalde ayda 1 cm uzuo ortalama 2 seneye yakın bi zaman alırken belki normalin 2 katı uziycak ve süre yarıya incek:jeyyar:

ayyy aliye nazz bayılıyorum sohbetinize yaa. hergün sabah bu topiğe zevkle girip gece yazdıklarınızı okuyorum kaydirigubbakcemile3 çok tatlısınız... özellikle nazz senin hocaya söyleyeceğin söze koptummm ''bana bak banaaaaa zaten saçım uzamıyoo'' :roflol:

Son düzenleme:
evet aliye kesinlikle sözümün arkasındayım. saçım bi ara duruyor ve sonra bi anda hızlı bi şekilde uzuyor. başka bir sorun yoksa sendede böyle olacaktır canım. ama nazz ve loading siz sigara içiyorsunuz bu yüzden kesin bişey söyleyemem. sigaranın saça sayısız zararı var çünkü. bence o mayayla felan olcak iş değil. önce o illetten kurtulmak gerek :1no2:

Son düzenleme:
evet aliye kesinlikle sözümün arkasındayım. saçım bi ara duruyor ve sonra bi anda hızlı bi şekilde uzuyor. başka bir sorun yoksa sendede böyle olacaktır canım. ama nazz ve loading siz sigara içiyorsunuz bu yüzden kesin bişey söyleyemem. sigaranın saça sayısız zararı var çünkü. bence o mayayla felan olcak iş değil. önce o illetten kurtulmak gerek :1no2:

canım karıştırdın sanırım:bbo:
ben bugüne kadar ağzıma sigara koymamışımdır:eek:lmaz: ve yeni başladım zaten mayalı süt içmeye.boshayallersmile

canım karıştırdın sanırım:bbo:
ben bugüne kadar ağzıma sigara koymamışımdır:eek:lmaz: ve yeni başladım zaten mayalı süt içmeye.boshayallersmile

kaydirigubbakcemile3 ayy canım benim yaa karıştırmışım demekki. naz ile bi arkadaş daha içiyordu ama bilmiyorumkismile onu sen sanmışım demekki. düğün telaşıma verin artık delikafadulden neyse sevindim sıgara içmiyor olmana :içelim:

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3 ayy canım benim yaa karıştırmışım demekki. aliye ile bi arkadaş daha içiyordu ama bilmiyorumkismile onu sen sanmışım demekki. düğün telaşıma verin artık delikafadulden neyse sevindim sıgara içmiyor olmana :içelim:

ayy çok güldüm kendime yaa salakk gibi hissettimm :roflol:

:KK1:
estağfurullah canım olur mu öyle şey:1hug:
birsürü nick var karıştırmışsındıropuyorumnanaktan
ben sigara düşmanıyım diyebilirm yanımda bile içirtmem kimseye dumandan inanılmaz rahatsız oluyorum:eek:lmaz:

Son düzenleme:
X