Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

selam saçından memnun kaldığına sevindim.hangi boya hangi renkle yaptın?orial kullandın mı?

zemini sarı olan saça çok koyu olmayan yaşlı göstermicek bi kızıl hangi kızıldan elde edilebilir? yani mor-kızıl görüntüsünü sevmiyorum daha çok kırmızıya yakın canlı bi kızıl arıyorum bana önerileriniz nelerdir vaktim daraldı sonunda kızılda karar kıldım sırada en önemli noktaya geldi. hangi kızılı sarı saça boyasam kırmızıya daha yakın bir kızıl olur. bu arada tenim peynir gibi beyaz olmasa da beyaz buğday gibi birz. gözlerimde kahverengi.

ilk resimde saçımı palette sonbahar kızılına boyamıştım
ikincisi de akos çilek kırmızısı ( kuaförlerde bulabilirsiniz)

[ı]
yalnız kızıl cok zor renk oldugu için hem sürekli boyatmak saçı yıpratıyo hemde ilk boyatmadaki görselliğini çabuk yitiriyo.o yüzden boyatacaklar bidaha düşünsün derim :))[/ı]

http://www.itusozluk.com/image/debor...woll_93978.jpg
Kizlar ben de bu renk istiyorum ama palette tarcin bakir ile boyadim cok koyu oldu. Aslinda bu kiz loreal excellence kutu boya ile boyuyormus Strawberry Blonde/Cilek Sarisi adli renge. Burada satilmiyor ama bu boya Simdi birazcik sari katmayi planladim tarcin bakira ama kendi sac rengim bal rengi oldugu icin acici kullanmak istemiyorum bosuna. Sari boyayi ekleyince direk acici koymus mu olacagim?

c
canım akmış hali hangi renk oluyor ve bakıra dönebilirsin kolay kızıldan.benim zemin platin.

selam kızlar bu acme doğal saç boyasını kullananlar var mı ? nasıl bi boya :/ diğer kızıllardan farkı ne acaba.

kızLar bende yarın saçlarımı kızıla boyucam saç rengim karamel diyorlar bilmiyorum ama inşallah tutar çünkü baya yıprattım saclarımı.. yarın boya siparişlerim gelicek sonucu burda paylaşırım beğenicekmisin bakıyım

Kirmizi, pembe, mor, kizili bi cok tonu, bakir tonlari o kadar cok kizilla alakali sac rengim oldu ki, 2 ayda bi bambaska bi renk olsun istiyodum saclarim sonucta azicik kaldilar ama hic pisman degili su an bitkisel bakmlarla falan saclarimi guclendiriyorum guclensinler kirmizi kafam beni bekliyooo :) bu arada kirmizi rengine jean's color red ile ulasiyodum. Tavsiye ediyorum ben mor ve pembeyide o boyayla yapmisti kuaforum. Ben kizil konusunda loreal koleston falan hic sevmiyorum.

arkadaslar saclarım acık renktı karamel ve kumral bakırı karıstırarak boyadım ama saclarım kızılımsı olduu
şimdi sacımı palette nın tarcın bakırına boyamak ıstıorumm acılması ıcınn olurmu tutarmı ne olur bana yardım edın

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...an-elde-edin-loreal-majicontrast-resimli.html

kızlar bakın boyadım harika oldu ya inanamadım sonrada jeans color deep red siparişi verdim onunla boyuyorum 4. yıkamam oldu rengim hala akmadı saçımdan ve bildiğiniz gül kokuyor :)
bu ilk boyadığım boya sayesinde o kızıllığı saçıma tam verebildim yakmadan allaha şükürler olsunki karşıma çktı yoksa yine heveslenip kuaföre paraları yedirip olmayınca hevesim kaçıp saçlarımı boyatıcaktım . hiç gitmeme değmezmiş okadar parayada yazıkmış

Kızlar saçlarım koyu kahve , aralarda karamel balyajlar var hafif hafif, ışıltılı. Ama kızılı çok seviyorum, üstüne kızıl atsam balyajlar ne renge döner? istediğim kolestan aşk alevi.. deneyen var mı?teşekkrler yorumlar için

kızıllar arasında işte benim rengim diyebileceğim tek renk aşk alevi... tavsiye ederim ama balyajlı saçlarına bişey diyemem :) ille farklılık olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…