Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Canım ten rengin nasıl gözlerin ne renk? Böyle olursa daha çok yardımcı olabiliriz yakışabilecek renkler konusunda

buğday tenliyim kahverengi de göz rengim :26:
ben kesinlikle şarap kızılından yanayım amaa yeşil lensle çok güzel oluyor makyaj yapmaya bile gerek kalmıyor ikisi birbirini o kadar güzel tamamlıyorki bana göre bende kızıl istiyorum ama malesef eşimden yeşil lens için vize çıkmadı

bende kızıl tonu olsun istiyorum ama artık açık renkli olsun diyorum gidermi acaba bana sçık kızıl hangi tonu önerirsin lens konusuna gelince benim eşim den de vize çıkmaz

bende kızıl tonu olsun istiyorum ama artık açık renkli olsun diyorum gidermi acaba bana sçık kızıl hangi tonu önerirsin lens konusuna gelince benim eşim den de vize çıkmaz
ben saç konusunda pek bilgili değilim ama gözlerin kahve rengiyse karamel tonlarını tavsiye ederim kahve rengi gözleri en güzel ortaya çıkaran renkler bide sarı tonları için vize alabilirsen sarı tonlarını deneyeblirsin bana sarı içinde vize çıkmıyor malesef
aynı sorunu bende yaşıyorum şuan ne renk yapsam diyee tam altı aydır karar veremediğimden boyasız dolaşıyorum

sarı saç için de vize çıkmaz canım ama karamel olabilir önerebileceğin varmı numarası fln zaten gözlerim iri benim gerektiği kadar ortada ben burdayım diyo irilikten

sarı saç için de vize çıkmaz canım ama karamel olabilir önerebileceğin varmı numarası fln zaten gözlerim iri benim gerektiği kadar ortada ben burdayım diyo irilikten
ben genelde hep kuaförde boyattığımdan renkleri pek bilmiyorum ama evlendikten sonra semt değişince tanımadığım kuaföre saçlarımı teslim edemiyorum bende hafta sonu yeni çıka köpük boyadan almayı düşünüyorum sanırım bende karamel tonlarına boyayacağım ten ve göz yapımızla rengimiz birbirine benzediği için güzel olursa sanada tavsiye edebilirm ama hafta sonunu geçirmem lazım eğer sen benden önce boyarsan sen bana haber verirsen sevinirim... şimdilik ben kaçar bnm ufaklık mızmızlanıyor

tamam canım çok sağol bende zaten haftaya boyarım büyük ihtimalle teşekkür ederim iyi geceler

Kızlar benim saçım koyu kahve, siyaha yakın. oğal rengi, boya yok şu an. Tarçın bakıra boyamak istiyorum. Ne yapmam gerekir? Direkt boyasam koyu mu olur istediğimden, önce açmam mı gerekiyor rengini??

tam olarak hangi renge boyadım canım merak ediyorum
boyadığın rengi ve senin saçında nasıl durduğunu
resim olarak eklersen sevinirim
bögürtlen kızılı yazıodu katalogda malesef canım kapalı olduum ıcın resım ekleyemem

cok tesekkur ederım hemen denıceem ıns.bendede ıse yarar

ben saçımı kızıl yapmak istiyorum fakat kına ilemi yapsam yoksa boyasam mı bilemedim bana yardım edebilir misiniz

daha once kina yaptinmi sacina? hangi ton da kizil istiyorsun, bakir/turuncu gibimi yoksa kirmizi gibimi? kina yapacaksan dokulen saclarinda once bir deneme yap, ondan sonra kendi sacina yap. bende sacimda hafif kizil/koyu kirmizi yansima istemistim gecen sene, kina yaptim, bildigin hurremin sac rengi gibi bir renk cikti ortaya:S ( ondan biraz daha koyudu ama dusundugumden cok daha acikti)

önceden hiç boyatmadım ve kına yapmadım ondan hiçbir bilgim yok

ozaman sen bence dokulen saclarini biriktir oyle kina yap yapiyorsan, ne renk olacagini gorursun yoksa kina sans isine donuyor. benim gibi kizil oluyum derken turuncu olma:)

ozaman sen bence dokulen saclarini biriktir oyle kina yap yapiyorsan, ne renk olacagini gorursun yoksa kina sans isine donuyor. benim gibi kizil oluyum derken turuncu olma:)

ben simdi sacımın bir tutamına kına yaktım bakıcam 2 saat sonra begenmezsem kesicem begenirsem tamamına uygılucam

ama tavsiyelerin için çok tşk ederim

saçında kızıl boya varken palette radiance kullanarak daha açık kızıla ulaşabilen var mı arkadaşlar?saçım kızıl boyalı ama koyu şuan.bikaç ton açılsın istiyorum.orialsiz tabi.ne önerirsiniz?

slmlar sacımı kızıla boyayalı nerdeyse 1ay olucak ama hıc deısmedı rengı desem yerıdır
ve hergun banyo yapmama ragmen + banyodada akıo yastıgımada akıo bonelerım de kırmızı oldu
ama sacım hala gayet guzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…