Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Olsun canim önemli degil Bak sana söyle diyim benim de saclarim seninki gibi acik kumral. Tarcin bakir var bilirsin belki turuncumsu bir renk o bile tuttu bende, seninkinde de tutar eminim. Koyu yakutu kullandim bi kere ama sacimda Koleston kizil büyü vardi o yüzden biraz koyu tuttu.

evet araştırırken tarçın bakır da gözüme çarptı fakat turuncudan ziyade şöyle koyu kızıl olsun istiyorum.yarın bu bahsettigim ikisinden biriini almayı düşünüyorum inşallah pişman olmam

6 yıldır kızıl kullanann biri olarak koleston derım ben kuaförler bıle sac rengımı sorar çünku 6 yıldır hıc kuaförde boyatmadım evde boyanan boya akmıyor cunku iice oturdu.benım ana sac rengım sıyah koyu kestane gıbı ben kolestonun kor ates kızılını kullanıyorum.

sağolun arkadaşlarr evde uygulamayı düşünüyorum umarım pişman olmam :S

Son düzenleme:
bende sonunda saçlarıma kırmızı balyajlar attırdım çok güzel oldu ömrü kısa biliyorum ama napim bu kızıl aşkı başka bişey... balyajlarım akıncada gidip komple boyatıcam kızıla

bende sonunda saçlarıma kırmızı balyajlar attırdım çok güzel oldu ömrü kısa biliyorum ama napim bu kızıl aşkı başka bişey... balyajlarım akıncada gidip komple boyatıcam kızıla

Hadi ya Güle güle kullan saclarini canim Merak ettim saclarinin resmini koyar misin? Ömrünün uzun olmasini istiyorsan saclarini sIk yikama, sicak suyla yikama, boya koruyucu sampuan kullan, sekillendirici aletleri fazla kullanma.

Bugüne kadar kozmetikçilerde satılan hemen her markayı denedim ve akma konusunda hiçbir fark gözetemedim. Bir de igora/indola denemek istiyorum ancak kozmetikçilerde bulmak imkansız, kuaför malzemeleri satan yerlere bakmak gerekiyor. Ancak İstanbul -tercihen- Anadolu yakasında kuaför malzemeleri satan yerler nerelerdedir hiç bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler şimdiden...

Son düzenleme:
Hadi ya Güle güle kullan saclarini canim Merak ettim saclarinin resmini koyar misin? Ömrünün uzun olmasini istiyorsan saclarini sIk yikama, sicak suyla yikama, boya koruyucu sampuan kullan, sekillendirici aletleri fazla kullanma.

saol hayatım :) ilk fırsatta resimde koymaya çalışcam dediklerinide uygulayacağım kızıllarım için

canım saçımın rengi süper oldu çok teşekkürler
tam istediğim renk
ama ben 8.43 ellemedim sende karıştırma bence

Igora saç boyasını İstanbul'da nerelerden bulabiliriz, yardımcı olabilecek olan var mı? Kozmetikçilerde yok

Kızlar yardım edin lütfen! Ben de saçlarımı kızıla boyamak istiyorum. Saçlarımda zaten boya var. Natural Colors 5D Açık kestaneye boyamıştım. Şimdi de 5R Kızıl Kahveye boyamak istiyorum. Aranızda bu rengi kullanan var mı?

Kizlar bu renk cok hos kullanan var mi aranizda?

Ben kullandım loreal majirel'de çok güzel bir renk ve çok iyi tutuyo benim o rengi elde etmem diyerek boyadım ama tam renk tuttu alt rengim bu rengin daha koyusuydu yinede süper olmuştu.ve saçlarım parıl parıl dı kendi saç rengim gibi ve akınca daha da güzelleşiyor kumralımsı bir bakır oluyor...

Koleston kızıl büyü benim saçlarım
aşığım bu renge ben
yaşasın kızıl kardeşliği

arkadaşlar saçlarını kuaförde kızıla boyatan ankaralılar banada fikir verebilirmi? kuaför arıyorum güzel bir kızıla boyatıcam saçlarımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…