Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Merhaba; nevacolor düşük fiyatına rağmen çok renk seçenekli ve insanı memnun eden bir boya.Fakat 7.66 Aşk Alevini daha önce kullanmadım kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşırlarsa çok sevinirim

Kizlar bu renk bir kizil nasil elde edilebilir? Icinde pembelik olmayacak ama. Yani aktikca pembeye degil de turuncuya dönecek bi kirmizimsi kizil.

Canım kızıl deneyimlerime göre sana fikir sunmak isterim ama lütfen yinede bir kuaföre danış,evde boyamayı tercih etsen bile renk açısından.

1.resim için-Loreal Recital Preference Saç Boyası 6/64 Bakır Kor Kızıl
2.resim için -Palette son bahar kızılı ve içine Igora Royal Saç Boyası 0-88 Kırmızı Yoğunlaştırıcı

Ayrıca kuaförde boyatma yanlısı değilim kızlar emin olun ki biraz deneyim ve sağlam bi araştırmayla evde istediğiniz rengi elde etmek için hiçbir engel yok.:82:

Tesekkür ederim yardim icin Sacimin ufak bir kisminda denerim zaten. Bakir kor kizili olmasi mantikli cünkü istedigim kizilda bakirlik var, ates kizili gibi bir sey. Ama sunu merak ettim kirmizi yogunlastirici pembemsi bir renk vermez degil mi? Kizil sacta hic sevmedigim seydir.

Kizlar bi de bu var garnier bakir alevi. Boyandiginda kirmizi gibi oluyormus. Nasil sizce kullanan var mi?

dogru soyluosn tsk ederm oksjnlı suyu denemıycem palettenın yogun saç açıcısını kullanacm yani evde bsyler yaacm..

kızlarr benim saçlarım 4-5 yıldır kırmızı. kızıldan fazlası (ydı) 3 hafta önce değiştirdim artık zamanı geldi diye düşünerek. bu renk elde etmek isteyen warsa yardımcı olabilirm hep ewde boyadm we hiç açıcı da kullanmadım

tşkederm
akos'un çilek rengi diye bir boyası war o bu rengi weriyor hatta daha canlısını bu 3-4 hafta geçmiş haliydi =)
diplerim de koyu kahwe olmasına rağmen açıcı kullanmadan aynı boyayla boyadım we renk farkı olmuyo çok canlı bi renk buna karşın boya biraz kimyasal içerikli onu da ekliyim.

şimdi ne renk yaptın ve altından kızıllar parlamıyor mu canım ? kapandı mı tamamen ?

kızıldan kurtulmanın tek yolu açtırmak canım yada siyaha yakın koyu bi kahwe yapmak ben koyu sewmedğim için açtırdım mecburen. şimdi kumral saçlarım kızıllar tamamen silindiği için tamamen yok oldular artık. bal köpüğü ile altın sarısı karışımına boyamayı düşünyorum hafta içinde

kızlar saçlarımı 3 ay önce koyu kahve rengine boyamıştım şuanda aktı hafif kızılımsı bir koyu kahve gibi duruyor evde kendim kızıla boyayabilirmiyim tutarmı sizce? kuaföre gitmek istemiyorum...

kızlar saçlarımı 3 ay önce koyu kahve rengine boyamıştım şuanda aktı hafif kızılımsı bir koyu kahve gibi duruyor evde kendim kızıla boyayabilirmiyim tutarmı sizce? kuaföre gitmek istemiyorum...

Biraz daha bekleyip beyaz sabunla iyice akitip kolestonun ya da palettenin yogun acicisiyla acabilirsin. Ama biraz daha sabret iyice solsun boya. Ben kendim palettenin acicisiyla acmistim. Bir kutu boya yetmedigi icin yarim yamalak olmustu. Üstüne kizil büyü boyamistim acilan yerler turuncu oldugu icin boya tutmustu. Tam olarak ne renk istiyorsun ve kendi sac rengin ne?

Ben kizilin bütün tonlarini begendigim icin siyah boyadan kurtulunca acigindan koyusuna kadar bütün kizillari deneyecegim O yüzden begendigim kizillarinin nasil yapildigini sorabilirim, bu kiz niye her seferinde farkli renk soruyor diye sasirmayin tam bir kizil manyagiyim ben!
Simdi bunu merak ettim deneyecegim renkler arasina girdi bu da. Bu renk nasil elde edilir. Saclarimi tarcin bakira boyadiktan sonra bu rengi deneyebilirim.

canım cevap verdiğin için teşekkür ederim öncelikle... nasıl bir kızıl istediğime gelince çok iddalı kırmızımsı bir kızıl değil ama daha önce kolleston kızıl büyü kullanmıştım mesela yine öyle bir ton düşünüyorum. kendi saç rengim koyu kumral. evde açmaya cesaret edemem canım çünkü saçlarımı güç bela uzatmaya çalışıyorum. ama birkaç ay daha bekleyebilirim...

Rica ederim canim Eger iyi acarsan kizil büyü tutar. Sana tavsiyem kuaföre gitme cünkü büyük ihtimalle oryal kullanacaktir o da saci mahveder. Bak ben kendim actim üstüne iki kere kizil iki kere koyu kahve bir kere siyah boyadim su an ne yanigim var ne kirigim ve sinameki kürüyle gayet saglikli uzatiyorum saclarimi. Sen bi süre bekle bu süre icinde KKdan iyice ögren evde sac nasil acilir bak o zaman istedigin sac rengine nasil kavusuyorsun.

peki canım ben bir süre daha bekletip hem rengini iyice akıtıp ondan sonra dediklerini uygulamaya çalışacağım.. tekrar teşekkürler

kızlar saçım kumral gibi koyu sarı . bi değişiklik yapmak istiorum kendime.internetten araştırdım kışkırtıcı kızıl çok hoşuma gitti.fakat bi tereddütüm var saçım koyu sarı ve ben bu kışkırtıcı kızılı uyguladıgım zaman tutarmı ? yardımcı olursanıız sevinirim arkadaşlar

kızlar benimde saçlarım koyu kumraldı. 21 yaşıma kadar hiç boyatmamıştım ve sonra karar verdim ve cesaretimi toplayıp soluğu kuaförde aldım. Saçımı bakır kızılına boyattım... İlk etapta renk tutmadı, bakır kızılından çok karamel oldu ama zamanla saçımı (1,5ayda bir filan boyatıyorum) boyata boyata renk iyice oturdu veeeee şuanda ( bu konuda tevazu gösteremicem) harika bi renge sahibim! Kızıl saç gerçekten iddialı ve kadına ayrı bi hava katan renk, ama diğer renklere göre bakımı zor. Yani aslında zorluktan çok biraz lüks bi renk. Saçın aynı parlaklıkta ve aynı renkte kalmasını istiyorsanız 20 günde bi yani renk aktıkça boyatacaksınız... Normal kızıl hiç denemdim 2 yıldır bakır kızılı kullanıyorum akıncada kötü durmuyo aslında acayip bi fark olmuyo ama matlaşıyo.. Bende şimdi bakım kremi almak istiyorum ama ne alacağımı bilemiyorum. Bana önerebileceğiniz bi ürün var mı?

Canim hangi markanin bu kiskirtici kizil googledan baktim bulamadim.

Canim hangi markanin bu kiskirtici kizil googledan baktim bulamadim.

yanlış yazmısım kusura bakma biçok şeye bakınca kafam karıştı :) şu renk ve marka : PALETTE-4.88 KOYU KIZIL-SAÇ BOYASI veya PALETTE-5.89 KOYU YAKUT-SAÇ BOYASI ikisinden birini düşünüyorum.ama saçım kumral oldugu için bu tarz kızıl tutarmıki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…