Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

süperrr kıpkırmızı ama çok iddalı
sana yakışmış o ayrı
bekarken ben de cesurdum bu aykırı kırmızılarda
ama şimdi nedense yakıştıramazmışım gibi geliyo kendime
kocadım ben kesin

iddalı olması yönüyle tam anlamıyla beni yansıtıyo bu yüzden çok seviorm rengimi aslında biraz daha koyu daha yumuşak bu akmış hali 2 ayda bir boyuyorm bakımı çok zor yahu

iddalı olması yönüyle tam anlamıyla beni yansıtıyo bu yüzden çok seviorm rengimi aslında biraz daha koyu daha yumuşak bu akmış hali 2 ayda bir boyuyorm bakımı çok zor yahu

para katili kızıl başka açıklaması yok
15 günde 1 boya aynı tonu korumak için
banyoda kan gölü sanki az önce adam kesmişsin
havlular gömlek yakaları kırmızı
aslında uğraşılcak iş değil de
hastalık illet işte
kana bi kez girdi mi kurtuluş yok kızıldan

neyseki ben kendi saçlarımı kendim boyuyorm birde boyalı saçlar için çok fazla bakım yapıorm akmasın diye 1 aydan sonra ton degişmeye başlıyo iice

her renge girdi sacım kızılın her ton vişne çürügü ateş kızılı patlıcan moru pilatin sarısı pembe en sonunda da siyah :82:en cokta kızılda kendimi mutlu hissediordum....

kızlar benım saçlarım sımsıyahdır boyatmışsın gıbı sıyah.. uclarını kızıla boyamak ıstıyorum kendım.. sizce tutarmı???

Nox boyayı Eminönü'nde bulamadım, Isparta'da buldum, iyi mi Henüz boyamadım ama çok memnun kalacağımdan eminim. İstediğim kızılı bilen bi kuaförün tavsiyesi. İsteyenlere yerini tarif edebilirim.

kızlar en son loreal'in yoğun kızılına boyadım, şu an açık kahve/kızıl şeklindeyim daha açık bir kızıla boyamak istiyorum bakırımsı
palette denemiştim koyu kızıl ancak kaşınmış ve acımıştı dipler, loreal'de ise bir kere bile elim başıma gitmedi ancak pek kızıl çeşidi de yok loreal'de :/ diğer boyalara da pek güvenemiyorum ne yapayım dersiniz?

arkadaslar merhaba. foto yuklemeye calıstım ama becerebildim mi bilmiyorum. 7-8 senedir saclarımı fotodaki renge boyuyorum. aşırı yıprandığı için 1 senedir daha koyu renklere boyamaya basladım. renk tutturma konusunda hiç problem yasamadım, değiştirirken palette radiance kışkırtıcı viyole gayet güzel kapatıyor kırmızıyı :) şimdi tekrar kızıla dönücem ve renk tutturma konusunda problem yasamamak icin her zaman kullandıgım kırmızı balyaj boyasını kullanıcam ama sonrasında farklı bir boya kullanmak istiyorum cunku kullandıgım boya cok pahalı. 28-30 tl civarı şu an. fotodaki renk için önerebileceğiniz bir marka var mı?

akos yada exitenn gibi markalar haricinde bi marka arıyorum bu arada. dipten gelen boyasız saçlara o boyaları sürdüğümde sarı-turuncu arası acaip bi renk oluyor sadece o kısımlar. uçlar yine istediğim gibi tutuyo ama 2 renk oluyorum işte=)

Son düzenleme:
saçımı uzuun zamandır loreal casting in nar çiçeği kızılına boyuyorum.. fakat az önce tvde gökten 3 elma düştü filminde bennu yıldırımları görünce bayıldım saçlarına :))

orjinal renk benziyo aslında ama benim saç rengim temelde daha koyu olduğu için koyu renk oldu..

ilk resimdeki rengi kuaförede boyatsam çok yıpranırmı saçlarım?

birde üstüne nar çiçeğine devam etsem benzer renk kalırmı yoksa koyulaşırmı? ne dersiniz :) nisan gibi düğünüm var o zamana kadar kuaförde boyatabilirimde gerçi ama sonrasında gene evde kendim boyamak istiyorum..

birde kızıl saçlarımızın canlı ve parlak görünümünü korumak için ne yapıyorsunuz? ben hiçbirşey yapmadan kullanıyorum hep, ama bu renk olursa sanki daha çok özen isticek gibi düşündüm.. özel şampuan krem vs birşey kullanıyormusunuz?

inanmıyorum ya. sanki bu yazıyı ben yazmışım gibi. ben de aynen koleston kor ateş kızılı+ aşk alevi= 6 yıldır devam...

ben de kor ateş kızılı kullanıyorum. ya kızlar bir sorum olcak ben bir ara saçlarımı koyu renge boyamıştım. yazın deniz falan çok kötü oldu kızıl akmıştı falan. sonra tekrar kızıla boyattım ama şok!! saçlarım yaklaşık 1 buçuk yıldır tondan tona değişiyor.

bir yeri açık bir yeri koyu. bir türlü o saçın tamamı aynı renk olmuyor :S

ne önerirsiniz?

nox hakkında :

arkadaşım benim saçımı bununla boyuyordu kuaförüm. ama gittiğim yer mahalle arası bir yerdi, ucuz, adı sanı duyulmamış bir yer... ben memnundum boyadan. renk güzel her şey hoş, canlı vs.

sonra gel zaman git zaman. benim saçımda bir haller başladı. uzamama, tiftik tiftik bir görünüm, bildiğimiz yanmış saç halini almaya başladı. oryal kullanılmıyordu, sadece nox la boyanıyordu.

ben saçımı kırıklarını aldırmak için başka bir kuaföre gidiyordum. bilirsiniz kırık aldırma da olsa, saçlar usta ellere emanet edilmeli. meğer boya için de öyleymiş. neyse saçımı kesen kuaför, saçıma neden bu kadar oryal kullandığımı sordu. hayır kullanılmıyor falan derken dedi eee yanmış bunlar?

ben orda bir işkillendim arkadaşım. sonra başka kuaförlere bahaneyle saçımı boyatmak istediğimi ama nox la olmasını istediğimi ne kadara boyadıklarını sordum veeeeee ortak cevap şuydu ''neden nox istiyorsun? o ucuz ve kötü bir boya. market boyasıyla boya daha iyi''

buna yakın şeyler söylediler. bence kesinlikleee uzak dur bu boyadan. benim saçlarımda lüleler vardı, kayboldular. canlıydı parlaktı, şimdi enkaz yeri.

parası neyse vermeye çalış ama kaliteli boya kullan derim. ben artık öyle yapmaya çalışıyorum.

her ucuz olan şey kötü diyemeyiz ama bu gerçekten kötü. canlı kanlı örneğiyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…