Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

kızlar ben 3 ay önce falan kuaförde kızıla boyattım saçlarımı ..daha öncesindede kendim boyamıştım ama artık sıkıldım kızıldan ve akması için bekledim ..soluk bi kızıl- bakır o tarz bi renk aldı ...acaba hangi renkle en iyi şekilde kapatabilirim küllü kumral falan gerçekten işe yarıyormu kuaför direk koyu kahveyi önerdi ancak okadar koyu olmasını istemiyorum saçlarımın orjinalim kumral :çok üzgünüm:

ben hep bugüne kadar röfle kullandım ten rengim buğday ama çok soluk sarı çok güzel oluyor ama artık çok sıkıldım şimdi gittim çikolata kahve aldım garnier ama hala uçlarında röflem var napsam karar veremedim ama kızıl denemek istiyorum

merhaba arkadaşlar bir araştırma yapayım derken kendimi burda buldum.sözü uzatmadan sorunuma lütfen çare olun.kesin kararımı vermiştim artık kızıl olacağım dedim (saçlarım şuan sarı doğal saçıma çok yakın bir renk boyadığım)taki yorumlarınızı okuyana dek!şaşırdım çok merak ediyodum kızıl nasıl durur diye tereddütte kaldım şimdi kızıl olayımmı olmayayımmı.kuaförüm istediğinde sarı olabilirsin hallederiz diyor.sarışın yeşil ğözlüyüm.lütfen arkadaşlar acil cevaplarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler..

kızıldan dönüş çok zor ve yıpratıcıdır para kazanmak için demiş olabilir güvenme derim yakışabilir tabi iyi düşün bence

merhaba ben de sarisin yesil gozluyum sari rofle varken uzerine kirmizi yaptirmistim, cok cidddi kirmizi idi kizildan daha da kirmizi, ama tenime cok yakismisti. sonra yoruldum kizildan ve acik kahverengiye boyattim ki alttan kendisi gelsin diye, o sekilde uzattim hamilelik gecirdim o arada boya olmadi iyi de oldu. daha sonra tekrar sari rofle yaptirdim ve simdi tekrar kizil kullaniyorum. sorun yasamadim.

Arkadaşlar kabul ediyorum kıızıl çok güzel, çekici bir renk fakat benim gibi sürekli saç renginizi değiştirmek isteyen tiplerdenseniz tavsiye etmiyorum çünkü dönüşü yok:)) Benim saçlarım belimde ve çok gürdü yaklaşık bi 9 ay kadar kızıl renk kullandım ve açmak istedim gittiğim hiç bir kuaför rengini açmam yanar elinde kalır saçların dedi. Kestirmem gerekirmiş. Çünkü kızıl saçı sertleştiren ve matlaştıranda bir renk. Şuan saçlarım omzumun üstünde bu boyda bile açtırabilceğim zar zor bir yer buldum. İyi de bir yer olmasına rağmen saçlarım aşırı derecede yandı. Ve yıkadıkça bakırlık halen var tam anlamıyla dz bir renk olamıyor. Bu arada kızıl renk için illa saçınızı açtırmanıza gerek yok tabii çok kırmızı istemiyorsanız. Yoksa diğerleri tutuyor. Özellikle Palette Sonbahar Kızılı. Çokta güzel bi renk:))

karemel rengi saçımı kızıla boyamak istiyorm çok kırmızı olmasını da istemiyorum palette serisinden ne boyayabilirim...

Iyi gunler kizlar uzun zamandir yazmiyordum, gecen gun kocaminda gaziyla gittim boyattim saclarimi, gozlerim mavi yesil karisik ama daha cok yesil saclarim koyu kestanedi, yabanci bir ulkede yasadigim icin bunlarin pek kuafor kulturunu bilmiyordum velhasili gittim ve kizila boyattim, KOYU KAYUT boyanin adi, schwarzkopf da markasi sanirim kodu da 5.89 olmasi lazim. TR de var mi bilmiyorum. Ama bu Schwarzkopf
Palette miydi yoksa baska bir kodu mu var mi bilmiyorum, bu marka nasil kaliteli mi ? Bu arada sacimi acmadan yaptilar 2 gun beklettim ve sonra yikadim, havlu falan batti tabi, bir miktar da akti. Daha ne kadar akar bilmiyorum, ama 1 ay doldurmadan ayni renge bir daha boyamayi dusunuyorum. COK GUZEL OLDU....

ben bildiğimiz yeşil kına ile saçımı kızıla boyadım 4 seferdir. herkes rengini soruyordu, gerçekten çok güzel ve parlak oluyor. ama şimdi çok sıkıldım ve değiştiremiyorum, keşke kına değil de boya kullansaydım

merhaba kuaför oldugunuzu yazmışsınız ya benim size bi sorum olacak saçımı önce açıcı ile açtım sonra üzerine sonbahar kızılı uyguladım
şimdi tekrar bi sonbahar tonu yapıyorum bir daha ki boyamamda nasıl bi kızıl tonu önerirsiniz bunun üzerine çünkü bu biraz pembemsi bi ton verdi saçlarıma ben baya bi kızıl olsun istiyorum cevabınız bekliyorum teşekkürler.....

o pembemsi renkten çok kolay kurtulabilirsin selective nin rosso diye bir boyası var gerçekten çok güzel birrenk öyle çok cart bir kızıl da olmuyor zaten amma velakin boyadığına değiyor.:92:

2001den beri saçlarım kızıl. Bazen sık boyamaktan ve saçlarımın yıpranmasından bunalıp kendi rengime dönmeye niyetleniyorum fakat kızıldan vazgeçemiyorum İlk boyamada kuaföre boyatmıştım. Kızıla boyatıp üzerine kırmızı gölgeler attırmıştım. Çok canlı bir kızıl olmuştu. Tabi ki doğal olarak boyamadan önce saçıma renk açma işlemi uygulanmıştı. Saçı yıpratan bir şey mi? Evet. Ama normal kendi saçınızın üzerine direkt kızıl boya sürerseniz asla istediğiniz kızılı elde edemezsiniz diye düşünüyorum. Sonraları malesef kuaföre gitmekten nefret eden bir insan olduğum için saçımı kendim boyamaya başladım. Yıllardır birçok boya denedim fakat istediğim kızıla en yakın Kolestonun kor ateş kızılı. Bazen de saçım uzun olduğu için bir tüp kor ateş kızılı bir tüp de aşk alevi alıp karıştırıyordum. O da fena olmuyor. Bu arada kozmetikçi genellikle kor ateş kızılıyla birlikte size %6 lık solüsyon verir, ama daha canlı bir kızıl istiyorsanız %9 luk solüsyon kullanmanız gerekir. Hatta kutunun içindeki klavuzda kor ateş kızılı için koleston %9luk solüsyonu öneriyor fakat kozmetikçilerde çalışanlar bunu bilmiyor. Her defasında söylemek zorunda kalıyorum. Başka boyalar da denedim. Voila ve Loreal'den hiç memnun kalmadım. İgora'nın bir kızılı var 7'li birşeydi sanırım numarası. O da oldukça canlı bir kızıl fakat kolestona göre biraz pahalı, bir tüp 10 lira civarıydı sanırım. Kor ateş kızılına çok yakın olduğu için o parayı vermemeye karar verip igoradan da vazgeçtim : p Koleston'un renkleri iyi güzel istediğim tona bayağı yakın ama saçlarım çok yıprandı, bir de yakın da olsa tam olarak istediğim kızılı yakalayamıyorum. Nox diye bir boya önerdi İstanbul dışındaki bir kuaför. Hatta annemle birlikte kutunun kulakçığını göndermiş sağolsun Lal kızılı tonu. Rengi tam istediğim gibi canlı kızılmış. Kuaför malzemeleri satılan yerlerde bulunuyormuş. Tahtakale'ye gittim. Sora sora kuaför malzemeleri satan bir pasaj buldum (zaza han) fakat hangi dükkana sorduysam hepsi de yok dedi. Öyle bir boya satmıyorlarmış. Hatta çoğu duymamış bile. Moral bozukluğuyla eve dönerken bir kozmetik mağazasına girdim. İlla ki koleston dışında bir marka deneyecektim ve garnier kor kızıl aldım. Bu boya amonyak içermiyormuş. Kötü bir kokusu yok ve boyayı saçınızda kolestona göre yaklaşık 20 dk daha az bekletiyorsunuz. Sonuçtan memnun musun derseniz, değilim. Renk koyu oldu. Yani istediğim gibi değil. Saçlar yumuşak iyi hoş da, renk olmadı. İstemeden de olsa koleston kor ateş kızılına geri döneceğim sanırım. Ama nox hala aklımın bir köşesinde tabi. İstanbul'da nerede satıldığını bilen varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

o pembemsi renkten çok kolay kurtulabilirsin selective nin rosso diye bir boyası var gerçekten çok güzel birrenk öyle çok cart bir kızıl da olmuyor zaten amma velakin boyadığına değiyor.:92:

ck teskkr ederm cevabınz cın.bende ıstanbuda otruyorm ama sızındedıgınz markada selectıve her yerde varmı sırınevlerde suvarı kozmetık var ck byuk kozmetık bı baakym ordan ozaman ..saoln

arkadaşlar ben saçlarımı bakıra boyatıyorum uzun zamandır ve kuaförümden de oldukça memnununm.kullandığı boyanın kalitesinden olsa gerek oldukça az akıyor.normalde bakırın kaderidir,zemini genelde orialle açıldığı için sarı olur sonunda.fakat benim saçım hiç sarıya dönmüyor,iki aylık dip boyam geldiğinde bile canlı turuncuya dönmüş oluyor.buraya kadar herşey güzel.fakat bu kadar güzel boyayan bir kuaförün ücreti de haliyle tahmn edersiniz ki biraz tuzlu :) bu yüzden evde kendim boyamak istiyorum.olabildiğince az akan,bakır bir boya önerebilcek olan var mı bana ?

saçlarım çilek kırmızısı ve rengime bayılıyorum

fotografımı nasıl yükleyebilirim buraya ? bilgilendirirmisiniz lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…