Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Bende cumartesi günü kuaförde boyattım saçımı çok memnunun rengimden. Beni ben yaptı dersem yanlış olmayacak hani:) heme akıyor ama altda açıcılı işlem olduğu için. 2. Kızılımda saç rengim dahada otoracak. Koyu kızıl viyola ve bir kaç boya daha karıştırdı. Ne öok kırmızı ne koyu tam benim rengim. Uzun bi süre bu rengi kullanacağıma eminim artık. Fotoda eklerim müsait bir zamanda:)

senelerdir kızılım. palette sonbahar kızılının ilk çıktığı zamanı hatırlar mısınız, kutusu da üzerindeki ton da farklıydı. o zaman hep o rengi kullanırdım. sonra kutu değişti, bence renk de değişti.

neyse, saatlerdir forumu okuyorum. her boya ve marka herkeste farklı sonuçlar çıkarıyor.
en son loreal açık kor kızıl 7.60'a boyadım. kutudaki gibi olmadı. daha koyu, daha kırmızı ve parlak oldu. çok beğendim. ama haftalardır hiçbir markette bulamıyorum. lorealin sitesine girdim. bu boyayı kaldırmışlar piyasadan. demek ki çok tutan birşey değil diye aramaktan vazgeçtim:)

saçı normal kızıl, hatta biraz koyu kızıl olup da garnier bakır alevi'ne boyayan var mı?
sonuçlarla ilgili beni aydınlatırsanız sevinirim. bir de ben boyayı hiçbir yerde bulamadım. nereden buluyorsunuz siz:enbuyukkk::enbuyukkk::)

Merhabalar Arkadaşlar
Benim saçımda röfle vardı bakır karamel istedım fakat olmadı saçımı bakıra boyadılar kınalı kuzu gibi oldum alakasız bişey çıktı ortaya başka bir kuafore gıttım kusturmadan bahsettiler saçımda uzun çok para istediler vazgectım:1no2: kendımız evde yapamazmıyız yapanlar varsa nasıl yaptılar ve çok yıprandımı yardımcı olurlarsa sevınırım. Dönmek istedıgım saç karamel kahve tonları.

arkadaslar siyah boyali sacimin üzerine 1 kac tutam kirmizi atmak istiyorum tutarmi tutmazmi bilen varsa bi yardimci olurmusunuz

laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaearkadaslaaaaaaaaarrrrrrrr nerelerdesiniz kimse yokmuuuuuuuuuuu

arkadaşlar ben saçımı vişne çürüğü rengınde boyatmak ıstıyorum saclarım 6 yıldır kızıl bu zamana kadar evde hep kendım boyadım koleston kor ates kızılı mukemmel bır renk bence sacları koyu olanlar ıcın bunu deneyebılır.ancak ben vişne çürüğü istıyorum...bana bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.özellıkle adana da olan varsa bana kuaför önerebılırsınız.

ben cok onceden sacımı bı renge boytmstım o rengın ısmını ogrenmk ıstıyorum lutfen yrdımcı oln.msnmı yassam ordan resmımı gorsenız olrmuu lutfennnnnnn :KK43:

varsa lütfen cvp... siyahin üzerine kirmizi tutmazmiii simdi siyah saclarim ama boya üzerine bi kac tutam kirmizi atmak istiyorumda

kızlarr çok acil yardımınıza ihtiyacım var....

saçlarım yaklasıkk 3 senedir siyah olarak kullanıyordumm... bigünn estiii ve kzıılaa gecişş yaptımmmm... sonuctan memnunumm ama cok akıooo... 3 haftada bi boyuyorumm ...

soruma gelince patlıcan morunu seviyorum fakat bu rengi sadece nevacolor da gördümm palettenin çıkmışş sanırımm en sonn onlaa boyadımm ama hiç memnun kalmadımm...

baska markalarda bu rengi bulmam mümkün mü ??

Arkadaşlar, Ben saçımı yaklaşık 4 yıldır kendim evde boyuyorum. Çok fazla saç rengi değiştirdim. Mavi siyahtan tutun, platin sarıya kadar. Hepsini de evde kendi yöntemlerimle yaptım. Büyük kozmetik firmalarına gittiğinizde, saçınız hangi renk olursa olsun, değiştirebileceğiniz alternatifler var. Mesela ben saçımı kırmızı ya da kızıl yapmak istediğimde, kırmızı oriel alıyorum. Kırmızı oriel saç rengini açmakla beraber kırmızıya çeviriyor. Tabi bu koyu renkli saçlar için geçerli bir de kızıl saçın tonunu değiştirmek isteyenler için. İyi bir kuaföre gidip, siyah olan saçımı kırmızıya çevirip çeviremeyeceklerini sorduğumda siyahtan dönemeyiz demişlerdi, fakat ben bu açıcıyla saçımı istediğim kızıl renge boyayıp yaklaşık 4 ay kullandım. Hem bu açıcı direk kırmızı olarak açtığı için, üzerine uyguladığınız kızıl renk ne olursa olsun tutuyor. Tabi saç yapısına göre de saçın yıpranıp yıpranmama meselesi ne kadar uyguladığınıza bağlı. Saçlarını Kızıl veya kırmızı renge dönüştürmek isteyen arkadaşlara benden söylemesi :KK66:

yani siyaha boyalı olan saçını kırmızı orielle açarak kırmızı mı yaptın siyah boyayı açabildin mi gerçekten CADIARZU

Son düzenleme:
bende siyah boyalı saçımın uçlarına kırmızı attırmıştım gayet kırmızı oluyo ama orielle açarak yaptıkları için kısa söre sonra kırmızılar sırasıyla bakır turuncu we sarıya dönüşüo..

kızlarrr forumlarda yeteri kadar mesajım olmadııgı içinn ekleyemiorumm resimm

su serdar ortacın kızıl dansçısı varyaa mavi lennslii hatunn onunn sac rengii tam olarak ne acaip takmıs durumdayımm

İNCİ HEBİBOVA dansçı kızın adı

su serdar ortacın kızıl dansçısı varyaa mavi lennslii hatunn onunn sac rengii tam olarak ne acaip takmıs durumdayımm

koleston kor ateş kızılı yada palette sonbahar kızılı ona en yakn renkler cnm..

cilek kizili canim.

X