Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

kopabilri saçalrın kzııldan kurtuldm ama çok uğraştım kızıla boyadım elimd ekaldı şaçlarım kıpkırmızı oldu kurtulmak için siyaha boyadım bi süre sonra onlar gitti kızıllar çıktı boyamadım uzun süre kestire kestire kurtuldum ve sürekli bakım yaptım canım diikt et saçlar insanın en değerli varlığı kesinlikle kaybedince anlyıo insan bişi olmaz baanne diyenler flan var ama zarar gelmeden anlamıyolar çoğu arkdaşımı uyardım dikt et saçların dökülcek bişi olmaz bnm saçıma seninki döküldü diye bnmkidemi dökülcek falan diye gördüler şimdi noluyomuş o yüzdne boyama derim ben

slm .saçım kızıl üstüne patlıcanmoru ama kızıl görünüyor sıkıldım değiştirmek istiyorum göz rengim mavi beyaz tenliyim sizce hangi renge boyamalıyım?

Slm ben geçen hafta kuaföre gidip ömrümde ilk defa simsiyah saçlarımı boyattım kahve kızıl arası bir renk istedim bakır rengi gibi.Boyadı kuaför ama saçımı berbat etti renk tutmadı ve parlak saçlarım matlaştı.Saçımın renginde değişiklik olmadı ama matlaşıp solgun bir renk oldu saçlarım.2 gün önce bir kızla karşılaştım tanımadığım biri saçları kırmızıydı ama çok tatlıydı sordum kendi boyamış boyanın markasını aldım boyadım gelincik kırmızısı çok parlak ve güzel oldu.Bo ya tuttu yani değişiklik oldu ama daha alışamadım yeni saçlarıma.Çok akıyolar ama.

Merhabalar ; uzn süredir üyeydin foruma ancak şimdi vakit bulabildim malum dersler falan.
Ben de saclarımda renk olarak kızıl we kızıl tonlarını tercih edenlerdenim.Ancak saçınız benim ki gibi ince telliyse kızıl renk cok cabuk yıpratıyor bi de fön maşa derken iyice solgunlaşıyor ki güneş te cabası..O yüzden ana kızıllardan ziyade kızıl bakır kızıl kahve tonlarını kullanmanızı tavsiye ederim.denemedğim kızıl tonu kalmadı zaten öyle ki ; sanki dipten gelen saçlarım bile kızılımsı çıkıyormuş gibime gelior gecen ay kahweye boyattıgım halde hala kızıl kahwe gorunumunde ve şu aralar yakışan yakışmayan herkeste aynı tonları görmek gerçekten bayıyor insanı.

Merhabalar ; uzn süredir üyeydim foruma ancak şimdi vakit bulabildim malum dersler falan.
Ben de saclarımda renk olarak kızıl we kızıl tonlarını tercih edenlerdenim.Ancak saçınız benim ki gibi ince telliyse kızıl renk cok cabuk yıpratıyor bi de fön maşa derken iyice solgunlaşıyor ki güneş te cabası..O yüzden ana kızıllardan ziyade kızıl bakır kızıl kahve tonlarını kullanmanızı tavsiye ederim.Denemedğim kızıl tonu kalmadı zaten öyle ki ; sanki dipten gelen saçlarım bile kızılımsı çıkıyormuş gibime gelior gecen ay kahweye boyattıgım halde hala kızıl kahwe gorunumunde ve şu aralar yakışan yakışmayan herkeste aynı tonları görmek gerçekten bayıyor insanı.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaaba kızlar.ben de saclarım golgelıyken artık sarı cıvcıv olmak uzereydımkı sıyaha boyadım bır sene sıyah kullandım sonra,karamel ıstedım oriyel ıle acıldı ılk boyandıgında harıkaydı ama ıkı hafta gecınce turuncu oldu :1shok: gorumcem kızıla boyadı,cok guzeldı ama sureklı akıyordu ben de bır aydır boyamıyorum boyası aksın dıye beklıyorum boyamıcam dıyorum ınsallah dayanırım boyatmamaya :)

kızılı akıt o arada bildiğin hacı şakir sabunuyla kızılı akıtabilirsin ne kadar sık yıkayabilirsen saçını o kadar çabuk akar birde arapsabunu da akıtıyor diyorlar arkadaşlar denemişler valla ben onların yalancısıyım

1 sene kadarıyla saçlarım şarap kızılı kendime çok yakıştırdım pişman olmadım ama artık sıkıldım kızıldanda başka renge dönmek zormuş.esmerim bal rengi istiyorum nasıl başlayabilirm ? koyudan açığamı gitmeliyim ?

slm arkadaşlar kızıldan patlıcan moruna boyamış olduğum saçlarımı dün kestirdim ve çikolata kahveye boyadım 15 gün sonra tekrar boyayacağım böylelikle kızıldan yavaş yavaş kurtulmuş olacağım sizede önere bilirim by

mrb kızlar benim acil yardıma ihtiyacım var mafoldumben. Durumumu açıklıyorum şimdi. benim kendi saç rengim kestane, geçen sene ilk defa fındık kabuğuna boyadım meraktan eh güzelde oldu ama akmaya başlayınca saçlarımın dipleri görününce baya kötü oldu. boyalı kısım iice açıldı sarıya döndü desem yeridir. artık boyatmak istemiyorum ama bu şekilde de okula dönemem. evde boyamaya karar verdim ama yarısı fındık kabuğu yarısı kestane. kısaca sorum şu evde kendim tekrar kestaneye boyasam biyarısı farklı diğer yarısı farklı görünüm alır mı. mu Çok üzgünüm çoook çok konuştum farkındayımm neolur cvb.

biliyo musun aynısını ben de yaptım, hem de aynı sıra patlıcan moru - çikolata kahve :)
ama sonra tekrar kızıla boyadım, dayanamadım kaydirigubbakcemile3

koyu kestane yaparsan saçında çok farklı tonlar oluşacağını sanmıyorum canım. ama açık renkler denemek istiyorsan belirgin bi farklılık olur. moralini bozma halledilmeyecek bi sorun değil bişicik olmas, eski haline kavuşur saçın daha okulların açılmasına zaman varyerimseniben

bence açmaya gerek yok koyu kestanenin üzerine kızıl olur ama bi kaç boyadan sonra istediğin kızıl tonunu elde edebilirsin

arkadaşım ben şimdilik çikolata kahvede ısrarlıyım çünkü kızıldan dönüş zor ama bellimi olurbir bakmışım saçım kızıl diğer arkadaşıma önerim koyu kestanayi bir süre kullansın sonra istediği rengi elde eder herkese sağlıklı günler ve saçlar

slm arkadaşlar ben bundan 4sene önce kollestonun kızıl büyü adlı rengine boyattım çok canlı ve güzel durdu ve 2 yıkamadan sonra akması azaldı göz rengim mavi tenim beyaz olduğu için çevrem çok beğendi .burenkte aklınızda kalsın güzel günler hepinize.a.s.

kizlar saclarimi hep kuaförde dibboya yapmaktan bktim bende kendim yapiyorum artik evde. albümüme koydum kendi yaptigim dib boyamin resimlerini. ya yoksa kuaföre mi yaptrsam bilmyiorum basarili olmusmu sizce

kızlar aranıza yeni üye oldum,cok okudum cok mesjlarınızı,saçım herkesin beğendiği bir renk,ama 1 ay içerisinde değiştirmem gerek,avatarımda resmimi görceksiniz,oriel kullanmak istemiyorum,küllü renkleri öneriyorlar önce küllü kumrala boyayıp kendi öz rengim olan üstüne açık kumral mı boyamalıyım,1 ay içerisinde nasıl değiştirebilcem enazından kızıllıklar ağırlıklı olmayan bir renk elde edebilcem bilmiyorum sağlıklı birşekilde değiştireyim de nolursa olsun diyorum,kuaförüm oriel de orieel diyor:çok üzgünüm::çok üzgünüm: ağlamak istiyorum bu mevzu yüzünden,saç hakkında yeterli bilgim olmadığndan size danışayım dedim gene:/
cevaplarınızi bekliyorm..

saçlarım orta kumraldı.tabii röflenin üzerine iki kez koyu renk boyanmış 3 -4 ayda akmış böyle olmuştu.kuaförde koyu bir kızıla boyandı .akos'muş markası boyanın .onun en koyu renkli kızılıydı.iki haftada aktı baya ama çokça yıkadım sayılır.yine de güzeldi.az önce palettenin natural colors serisinden kızıl bahar ile boyadım.20 dakka sonra açıp sonucu yazıcam.

bu mudur yani?kutunun üzerindeki o canım kızıl ola ola böyle neredeyse siyah mı olacaktı?az önce yıkadım ama ı ıh olmadı.bir kaç kişiden daha duymuştum böyle .kutu üzerindeki renkten daha koyu olduğunu ama onlar palettenin başka serisi diye önemsememiştim.bi de palettenin kızılları çok methediliyo.özellikle sonbahar kızılı ...sonbahar kızılı kutudaki renkle uyuşuyor mu arkadaşlar?benim zemin rengim de uygundu hani....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…