Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

valla aartık bilemicem:)
yap bakalm yapınca yaz buraya
belki bnde kızıldan viyoleye dönerim snra,fikir olur.

bn aslında bu kızıldan istedim hep ama tutturamam evde kendim dimi?

valla aartık bilemicem:)
yap bakalm yapınca yaz buraya
belki bnde kızıldan viyoleye dönerim snra,fikir olur.

bn aslında bu kızıldan istedim hep ama tutturamam evde kendim dimi?

tamam koyarım canım yapınca...daha yapmama var ama benim...

bu kızılı tutturamassın evet...kendi saçın ne renk şuan?

Son düzenleme:
İşte saçımı açma işlemi yaptırdıkdan sonra ilk yapılan boyalı halinin fotosunu gönderiyorum. Sonraki boyamalar aynı tonu vermedi fakat koyulaştırmsmıştı zaten renk hemen akıyordu. Ama şimdi çok koyu oldu vede kızıllık yok adeta çikolata kahve oldu

Son düzenleme:
beyaz kelebek sanki sonbahar kızılı daha açık renk gibi geldi bana ama bi bakarım markete gidip yarın falan

kelebecik şu renk nasıl
ablamda evde boyuyor istersen sorabilirim beğenirsen

Life-city ekde asıl istediğim saç rengini buldum, başka bir arkadaş başka bir konu içinde bu rengi istediğini yazmış , işte bende aynen böyle istiyorum aslında, canlı canlı bir bakır... Aksa şu saçımdakide bunu yapsam, tabi rengi bulmak ve tutturmakda çok zorrr :dilcikar:

Son düzenleme:
ayh cnm bunda turunculukta var bayağı.
kuaför yapabilir bunu ancak
snn evde yapman mümkün diil gibi
hele koyu rengin üstüne

Kuaför ilk boyadığı rengi tutturamadı hatta 3 kez boyadı olmadı. Şimdi ben ona tekrar gitmek istemiyorum çünkü güvenimi kaybettim. Zaten kuaförden yana hiç şansım yoktur. Saçım defalarca yandı koptu, en özel günlerde (düğünüm başta olmak üzere ) rezil model kurbanı oldum . Hepside aynı kuaför değil, şansım yok. Kendim yapınca hiç değilse ben yaptım diyorum. Ama mesela ben Loreal alıp boyadım evde renk birebir olmasada başarılı oldu sayılır sadece çabuk aktıki ben akmasını göze almıştım zaten. Şimdi şu saçımın rengi bir aksında Igora Royal'in kataloğuna baktım onda güzel bir renk vardı bide onu deniycem. Aaaa bu arada bugün bide kahve bakır gibi bir renk gördüm bi bayanda çok hoş duruyordu, gerçi şuanki saçımda öyle bir renk ama hiç olmazsa yani Igora'nın o rengide tutmazsa bu sefer kahve-bakırda karar kılcam. Bu arada saçımın boyasını akıtcam diye mahfettim yıkaya yıkaya. Bakım ürünleri aldım bugün bakalım düzelir umarım mafoldumben

Ablanın rengide güzel bak. Boya kutusundan biraz farklı gibi gözüksede gayet başarılı bence. Peki ablanın doğal saç rengi ne acaba? yani baya koyumu normalde yoksa açıkmı, ona göre farkeder çünkü. Bendede aynı olurmu acaba şu renk akdıkdan sonra. Bide aslında bu renge turunculuk olan başka bir renk katsam ne olur acaba?
Bu arada ablanın yanındaki senmisin ?

evet ablamın yanındaki benim
ablamın altında renk karamel gibi bişeydi ilk boyadığında
yani çok koyu bi renk diyemem

evet ablamın yanındaki benim
ablamın altında renk karamel gibi bişeydi ilk boyadığında
yani çok koyu bi renk diyemem

Çok tatlısınız ikinizde maşallah

Evet anladım karamelse demekki şu saçım açılırsa son boyanın etkisinden ki açılmaya başladı sanırım bunu gözlemliyebiliyorum, o zaman benim saçımda tutar o renk diye düşünüyorum. Bi aksında yaa offff yaa ben kızıllığı ve bakırlığı ve turunculuğu şak diye belli olan bir renk istiyorum. Benim ilk boyamda güzeldi ama sadece spotlarda ve güneşde belli oluyordu bakırlığı. Normal ışıkda evde ise kumrala kaçıyordu rengi.
Şu saçımla başım derttee... İnat ettim kuaföre boyatmıycam, 3 kere boyadığında tuttursaydı rengi :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…