Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Ben de bir ara bu turuncu tonlarını kullanmıştım... Üstelik kendim açmıştım rengini, boyaları karıştıra karıştıra enfes bir ton elde etmiştim. sengözlerimebaksanab Ancak bu tonlar bence tende biraz solaryum, bronzluk istiyıor. Bir de saçları mahvediyor kızıl boya. Sürekli boyamak gerek çünkü..
Yolda görüyorum bazı kızl saçlı kadınlar, nasıl yıpranmış,mahvolmuş saçları.. Akmış oluyor zaten genellikle..
İyi bakım yapılarak kullanılmadığı sürece görüntü kirliliği resmen..yerimseniben

Çok tatlısınız ikinizde maşallah :nazar:

Evet anladım karamelse demekki şu saçım açılırsa son boyanın etkisinden ki açılmaya başladı sanırım bunu gözlemliyebiliyorum, o zaman benim saçımda tutar o renk diye düşünüyorum. Bi aksında yaa offff yaa ben kızıllığı ve bakırlığı ve turunculuğu şak diye belli olan bir renk istiyorum. Benim ilk boyamda güzeldi ama sadece spotlarda ve güneşde belli oluyordu bakırlığı. Normal ışıkda evde ise kumrala kaçıyordu rengi.
Şu saçımla başım derttee... İnat ettim kuaföre boyatmıycam, 3 kere boyadığında tuttursaydı rengi :1no2:

tşk ederm cnma.s.
hadi bakalım boyada burayada resmini koy.:smiley-cool:

hint kınası sacı beslemez aksine yıpratır.sacı bsleyen normal yani yeşil kınadır.hint kınasınn içinde bi cok kimyasal madde var bu yuzden uzun süreli kullananlarda genllikle kuru mat ve dökülen bi sac olması olası bi durum

sen kullanıp memnun kaldıysan en âlâ ama bence tavsiye edlicek bi ürün değil hint kınası... :1no2:

Üst üste defalarca kez hint kınasıyla boyadım önce bir süre kızıl kullandım sonra yine hint kınasıyla kahveye uzun bir süre sonrada hint kınasıyla siyaha boyadım.Bırakın dökülmeyi üç tel olan saçlarım çoğaldıkça çoğaldı.Hiç bir zararını görmedim.Aksine çokta memnun kaldım.Boyadan çok daha iyi olacağına emin olabilirsiniz.

Kızlar bundan 3 sene önce ben palettenin sonbahar kızılını kullanmıştım çok hoştu.Ayrıca yine palettenin kızıllarından sonbahar kızılına çok yakın bir renk daha var adını unuttum denemenizi tavsiye ederim

Ya ben geldim yine fisfisfis
Acaba diyorumki ben bu bakır kızıl işinden vazgeçsem vede açık kumrala dönsem ama açık olmak şartıyla nasıl olur. Şuan saçımda bakır kızılın üzerine 1 kez boyadığım bir boya var oda kahverengine dönük bi renkdi ama akıyo az bi az kaldı. Yani orta kumral bakır ın fevkalade çirkin bir halindeyim. Açık kumrala dönmem zor olurmu? Dönsemmi dönmesemmi :uhm: Evet güzel bir bakır olmadı saçım üstelikde olsun diye açıcıyla açtırmıştım ama ilk boyadan sonrakileri ne kuaför ne ben tutturamadık. Vazmıgeçsem. Yok emin olsam şöyle turuncu bakır kızıl ın güzel bir tonunu bulucağıma :bbo:
Ay varya saçımla başım dertte... Yaz geldi hala şu saça bir şekil renk vs... veremedim hep at kuyruğu hep at kuyruğuuuuuuu mafoldumben

Kızlar buda benim vazgeçemediğim tek boya markası ve boyamın rengi "Sonbahar Kızılı"Kızıl severlere şiddetle tavsiye ederim..

palette6888sonbaharkizi.jpg

Kızlar bugün annemin solmuş bakır rengi gibi olan saçını boyadım. Kolleston 77/44 kor ateşi kızılı... Kutunun üzerindeki resme çok yakın bir renk oldu canlı ve koyu olmayan kırmızılığı kendini çok belli eden bir renk oldu. boyadan önce ve sonra fotoladım bi ara buraya eklerim. Aslında kor bakır kızıl alıcaktım loreal in ama satan kız baya koyu olur dedi ve bunu tavsiye etti. Benim içinde tecrübe oldu hani güzel bir bakır arıyordumya. Ama bu boyadığım renkde bakır yok. Yinede güzel bir renk oldu. Loreal kor bakır kızılı kullanan varmı eğer varsa bi foto koyabilirmi acaba renk nasıl duruyor saçda...

kızlar ben bugün garnier color naturals 6.66 alev kızılı aldım. annem gernier kullanıodu saçı hiç yıpratmadığını ve beslediğini söyledi bnde bu kızlı aldım aslında sonbahar kızlı istiodm ama zarar vermesin die garnier. aldm. hiç garniern kızlını kullanan var mı aramızda?? bir de bir kutu aldım saçlarım omuzlarımda yeter mi sizce 2 kutu mu alsam??

slm bende kızıla boyatmak istiyorum ama saçımın rengi açık kumrak kendi rengim kızıll yapmadan önce kahve rengi boyat sonra kıızıl yap dediler nasıl yapayım bana bi fikir veriir mısınız

hyr cnm sakın boyama direk kendi saçının üstüne yap
daha güzel tutuyor
sana önerimde palette sonbahar kızılı

Bugün Igora Royal 8-77 açık kumral-yoğun bakır numaralı saç boyasını aldım. Eğeeeer buda istediğim gibi olmazsaa ben bakırdan makırdan vazgeçiyorum demektir. :enbuyukkk:

-

Son düzenleme:
Kızlar buda benim vazgeçemediğim tek boya markası ve boyamın rengi "Sonbahar Kızılı"Kızıl severlere şiddetle tavsiye ederim..

palette6888sonbaharkizi.jpg

aynen canım benimde tercihim kesinlikle palette sonbahar kızılı.daha yeni boyadım harika oldu yine

Bugün Igora Royal 8-77 açık kumral-yoğun bakır numaralı saç boyasını aldım. Eğeeeer buda istediğim gibi olmazsaa ben bakırdan makırdan vazgeçiyorum demektir. :enbuyukkk:

Dün akşam dayanamadım ve saçımı boyadım. 1 Ay dolsun istiyordum 2 boya arası ama sabırsızım işte :bbo: Üstte yazdığım boyayı kullandım. Sonuç bakırı bariz belli olan bir saçım var artık. gayet hoşuma gitti. Fönsüz şuan ama yinede güzel. Diğer boyadığım renkler mesela normal ev ışığında kumral gibi gözüküyordu bu renk aynı ışıkda bile bakırlığını belli eden bir renk. Fönlü dahada hoş durur.

bende kızıla boyattım. Ama çok akıyor yaa 2 ay oldu hala akıyooor

benim saçlarım koyu kestaneydi yaklaşık iki sene önce kendi saçımdı.kızıl merakı sardı ve ilk olarak saçlarımı 2 ay kolestonun kızıl kahvesine boyadım,daha sonra yine kolestonun aşk alevi ve kışkırtıcı kahvesini karıştırarak devam ettim..3-4 ay böyle gitti biraz daha bakırlara merak saldım ve garnierin çikolata kızılına boyadım 3 ay..sonra kızıldan sıkılarak garnierin çikolata kahvesine döndüm hoş bir renk oluyordu üstüne..ama o ilk boyadığım kırmızı kızıllık hep aralarda kat olarak bi süre sonra belirginleşiyordu akıtmak istemedim ve igora 6.77 bakıra boyattım ve bu aya kadar sabredebildim eski kızıllıklara en sonunda gittim akıttım saçlarımı hiç de pişman değilim kuaför 7.35 bakır kumral boyadı ve muhteşem bir renk..

kelebecik nickli arkadaşa tavsiye ederim,bakırın en güzel tonu kesinlikle bakır kumral hem de karamel gibi..7.35 igora

C-Kara canım bende ayın 21'inde ıgora 8-77 ile boyadım çok hoşuma gitti aslında hem bakır hemde yoğundu belirgindi. Ama mesela daha 10 gün olmadan o canlılık kalmadı. Yani kırmızılık yok oluyoo hemen bende yok olmasın belirgin kalsın istiyorum. Direk kızıl kırmızıda istemiyorum bu boyadığım ilk günler çok çok güzeldi ama şimdi soldu. Çok sıkıldım ben bu işden, 2 aydır saydam abartısız 8-9 kez boyandı saçım ama olmuyor işte. Her banyoda sürekli akıyor zaten. Saçımı yıkamaya korkar oldum solucak diye böylede bir anlamı yok. Pişman oldum valla keşke açık kumral yaptırtsaydım bari hiç değilse kumral kumraldır.

benim de gittikçe bakırlaşıyordu ama ben de memnundum o halinden zaten,o bakır diye geçiyor sanırım o zaman direk kızıl olan bi renge boyasan belki istediğini elde edebilirsin çünkü ben bakır diye boyatıyordum çabuk aktığından ona boyuyordu kuaförüm özelliği sanırım orda..başka bi numara dene bence :)

ben şu ana kadar saçlarımı hep lorealin açık kestane kızıl bakır rengine boyadım ama aktığında çok matlaşıyor zaten saçlarım cansız bu yüzden daha açık ve canlı bi renk aradım kolestonun vahşi kızılını aldım ama boyamaya korkuyorum acaba deneyen var mı bana yardım eder misiniz ?

slm bende 2 senedir kızılım kolestonun kor ateş kızılına boyuyorum bu sefer lorealinkine boyadım ama matlaştı kolestonunki daha iyi kızılı çok seviyorum ama artık kendi saçlarımı özledim bi türlü dönemiyorum diplerden çıkınca çok kötü görünüyo sürekli üstüne boyuyorum bende:))

X