Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

cnm sen hangi tonu ve markayı kullanıyorsun ben kullandığım boyadan hiç memnun kalmadım tmm akarda bu kadar değil YARIN BOYA ALMAYA GİDECEM sırnaşık şeyban bir akıl verin lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:teselli::teselli:

slm kızlar...benimmmmde çok büyük bi sorumum var saçlarım oldukca kısa..yani toplanmıyor bile..ilk önce sarı röfle yaptrdm sonra nerden estiyse kızıla boyadım 1,5hafta oldu...ve şu an sarıya dönmek istiyorum kızllar biraz aktı bakırımsı oldular..ya napıcam ben yarın hemen oriel alıp acmak istiyorum zaten kısacık ne kadar yanabilirki..yardım edin........Çok üzgünüm çoookkaydirigubbakcemile2

bugun boyadım...terrenova ....kızıl renk...
çok tutmadı sankı...pek farketmedı...zamanla belırgınlesır dıye dusunuyorum...açılır belkı yıkadıkca..

sakın orıel deneme...
sakın be yaptım...saçlar yandı...ığrenç oldu...kokten kesmek gerek...
grasma bıraz kendı halıne bırak bence ..yazık saçlarına..

kızlar bişi önermediniz bende giitim kollestonun özel kızıl serisinden aşkı alevi 66/46 yı aldım inş güzel bişi olurum

Arkadaşlar ben sarıda istemiyorum koyuda ama çikolata kahvede istemiyorum :KK43: :KK43: önerileriniz hngi renkler olabilir benim yüzüm biraz soluk ona göre seçmem gerek b:KK43:

herkese merhaba.bır de size sorayım saclarimkoyu kumral uclarda sari rofle var.simdi saclarimi tarcin bakir tonlarinda boyatmak istiyorum.kumral tenli ela gozluyum acaba yakisir mi ? bir ay sonrasina kuaforden randevu aldim gitmeden bir kez kendim boyasam renk otursun diye iyi mi olur ? yoksa kuafore mi birakmaliyim? tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar simdiden tesekkurler.

kızlar bişi önermediniz bende giitim kollestonun özel kızıl serisinden aşkı alevi 66/46 yı aldım inş güzel bişi olurum

ben boyamıştım saçlarımı bu renge tonu çokk güzel durmuştu bende saçım koyu renk olmasına rağmen aktığında da bakır gibi bişey oldu çoğu kişi soruyordu ne renk bu güzel duruyor diye sonra hiç boyatmadım ama bugun yarın
kp_picproduct_5201_0_sl.gif
bu renk almak istiyorum bunu yapacam gibi kırmızıya dönük kızılları seviyorum ben yaa inşallah buda güzel olar...kaydirigubbakcemile2

arkadaslar suanda benim sacim acik bakirr dibi cikti koyukahve yaklasik 1,5cm felan cikti....
simdi ben findik rengine dönmek istiorum sizce nasil elde edebilirim?

saçlarım koyu kestane hint kınasıyla kızıla boyamıştım gören bir daha bakıyordu.Mükemmel bir parlaklık veriyor ve hiç akmıyor.Şiddetle tavsiye ederim.Saçını kızıla boyatmak isteyenler boya kullanmasınlar hint kınası çok daha güzel sonuçlar veriyor.Üstelik boya gibi kimyasal olmadığı için saça zarar vermiyor aksine besliyor.

ben boyamıştım saçlarımı bu renge tonu çokk güzel durmuştu bende saçım koyu renk olmasına rağmen aktığında da bakır gibi bişey oldu çoğu kişi soruyordu ne renk bu güzel duruyor diye sonra hiç boyatmadım ama bugun yarın
kp_picproduct_5201_0_sl.gif
bu renk almak istiyorum bunu yapacam gibi kırmızıya dönük kızılları seviyorum ben yaa inşallah buda güzel olar...kaydirigubbakcemile2

koleston dimi bu bende seviom kırmzıya yakın kızılları daha canlı duruolar:asigim:

saçlarım koyu kestane hint kınasıyla kızıla boyamıştım gören bir daha bakıyordu.Mükemmel bir parlaklık veriyor ve hiç akmıyor.Şiddetle tavsiye ederim.Saçını kızıla boyatmak isteyenler boya kullanmasınlar hint kınası çok daha güzel sonuçlar veriyor.Üstelik boya gibi kimyasal olmadığı için saça zarar vermiyor aksine besliyor.

hint kınası sacı beslemez aksine yıpratır.sacı bsleyen normal yani yeşil kınadır.hint kınasınn içinde bi cok kimyasal madde var bu yuzden uzun süreli kullananlarda genllikle kuru mat ve dökülen bi sac olması olası bi durum

sen kullanıp memnun kaldıysan en âlâ ama bence tavsiye edlicek bi ürün değil hint kınası... :1no2:

kızıl tam bir bela ya.kurtulmak mesele .kurtuluncada tekrar kızıl yapmak istiyor insan hastalık gibi bişey.loreal recital kızılıda çok güzel

meraba kızlar saçım şuanda baktıınızda bakır diyceeniz bi renk ama ışıkta sarımsı renkler var kaamel gibi de gözüküo ama daha çok bakır gibi.saçlarımın boyu küt ve katlı.eskiden siyahtı ben kuaförde açtırtıp turuncu istedim ama beceremedi 3 gün üstüste boyayarak güzel bi kzııl bakır yaptı ama akınca da böle oldu i,şte.şimdi ben kendim bişeler yapmak istiyorum kuaförlerden baya bi çektim yani.lorealin 7.64 yoğun bakır kızılına benzeyen bi boya çıkarmış garnier henüz internette ile yok parfumerilerde var.onunla boyasam nası olur sizce.aynı lorealin yoğun bakır kızılı sadece daha parlağo.yardımınızı bekliyorum lütfeeeenn 1 haftaya kadar boyamalıyım :KK43:(Çok üzgünüm çoook

kıslar ben saçımı 3 seferdir palatte sonbahar kızılını kullanıyorum. muhteşem oldu saçlarım. tenim buğdayın birazcık koyusu çok değil. ve işte rengim budur dedittirdi.
palette markasını ok seviyorum gerçktn kaliteli.
pişamn değilim yoğun kızıl isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

şu kızıl saçı yeni boyattığın zaman yıkanınca akan renk iğrenç ay.
kan akıyormuş gibi :kızgın: valla banyoyu temizleyecem diye canım çıkıyor. birde sa.ç rengimi 3-4 gün önce yenilettim. havalarda ısındı ya terleyince fln saçın boynunu kırmızı etmiyormu sinir oluyorm.
valla hergün yıkıyorum saçlarımı hergün akıyor o renk.
onun akması azaldığı zaman tekrar dibi geliyor yine boyat yine o kırmızı renk banyoda:) sanki cinayet işlemişsin gibi-tatlicadiarzu-

şu kızıl saçı yeni boyattığın zaman yıkanınca akan renk iğrenç ay.
kan akıyormuş gibi :kızgın: valla banyoyu temizleyecem diye canım çıkıyor. birde sa.ç rengimi 3-4 gün önce yenilettim. havalarda ısındı ya terleyince fln saçın boynunu kırmızı etmiyormu sinir oluyorm.
valla hergün yıkıyorum saçlarımı hergün akıyor o renk.
onun akması azaldığı zaman tekrar dibi geliyor yine boyat yine o kırmızı renk banyoda:) sanki cinayet işlemişsin gibi-tatlicadiarzu-

Canım aynenn söylediklerineee katılıyorumm:lepi:Küvett iğrenç oluyorr.sonra havlular batıyorrr :)sinir oluyorumm..laelaelaelaelae

X