Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

canım eğer açıcıyla açacaksan kutudaki gibi olur sanırım. ayrıca dediğin gibi dipteki kendine saçlarına sürersen açıcıyı o zaman üstüne sonbahar kızılı çok açık tutar yani dipler açık uçlar koyu olur.. bence önce uçları açıcıyla boya biraz açıcıdan sakla , o sakladığını da yıkamaya yakın diplere sür bi 5 dakka felan diplerde dursun sonra yıka..

cok saol cnm yaaa öyle yapıcam
ay yarın olsa da bi an önce de boyasam delikafadulden
kimyasalım geldi sırnaşık şey:sm_cool:

kzıl yazın pek kullanışlı değil aslında.yazın daha cok yıkandıgından sac rengi cabuk soluyo 15 20 günde bi boyamak zorunda kalıyosun ama oturmuş akmayan bi kızılsa artık daha kullanışlı tabi..
ama kızıl sacında havası ayrı oluyo ya o yuzden yaptırmaya deger

kızıl kullanıslımı Çok üzgünüm çoook

1 buçuk ayda bir boyamayı göze alıyorsan , her yıkamada küvetin kırmızıya boyanmasını kafana takmıyorsan evet
yalnız hakkını yiyemem havalı renk :) ( kendim kızılım diye demiyorum , gerçi ben de değiştireceğim karar veremiyorum renge)
*eğer kızıla boyayacaksan palette öneriyorum şarap kızılı veya sonbahar kızılı..koleston renkleri çok koyu çıkıyor.

kızıl saçlara bakım çok zor oluyo ama napalım :sm_confused: kızıl saçlar çok enerjik di mi kızlarr kaydirigubbakcemile2

Eskiden siyahin arasına kırmızı attırmıstim ama saçım siyah boyalıyken kadın siyah boyanın üstüne sürdü sadece boya paketledi sonra bi açtı kıpkırmızı saçlarim ve rengini okadar uzun süre koruduki anlatamam...Yani saça açıcı sürmeden yapıldı bu işlem ama ne yazıkkki boyayın ismini hatırlıyamadim şuan o boyayi bulmam lazımdelikafadulden

"bana bir yıkamada turuncuya dönmeyen bir kızıl tonu ve boya markası söyleyenin 40 yıl duacısı olurum:Saruboceq:" saçlarım siyahtı mahfetmeyi göze aldım rengini oryalle açtım ve kızıla boyadım ilk yıkamamdan sonra turuncu oldu tmm kızıl çabuk akar ama bu kadarda çabuk olması norma diil dimi:1no2:

Bir ay sonra bu kırmızılıktan bu turunculuğa ulaşıyor rengim..
3 hafta sonra turuncu oluyor saçlarım..

peki en son resimdeki boya markasi ne?bide benim dediğim boyayi bilen yokmu acaba?

Canım benım de sacım kızıl 15 gunde bır boyadım.Tam kızıl oldu.Yanı ılk zamanlar.Sımdı ayda bır boyuyorum.Ikı renk karıstırıyorum.koleston un ask alevını tum bır paket koyuyorum kızıl buyu ıse 5 defa kullanacak sekılde az bıse koyuyorum.Ayrıca %9 luk sudan 2 tane koyup boyuyorum.Kızlar sahane bır renk oldu.Denemenızı tavsıye ederım.Optum canım

loreal majıcontrast serisinde var dedigin boya.

bende kızıl hastasıyım ve şunu deneyin derim, evde yapıcaksanız bikaç tutamı önceden orialle açarak istediğiniz kızıl tonunu tüm saça uygulayın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…