Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

arkadaşlar benim kadar kızıl tecrübesi olan var mıdır bilemiyorum :) şimdi öncelikle saç renginiz koyuysa oreal mutlaka kullanılacaktır eğer kırmızı gibi canlı renkler istiyorsanız.oreal dediğimiz kimyasal madde saça zarar veren birşey malesef yani eğer kullanmaya niyetliyseniz saçlarınızın sertleşmesini uçlarının çatallaşıp kırılmasını göze almanız gerekiyor helede saçınız boyalıysa yani doğal saç renginiz değilse açılacak olan saç çok daha fazla zarar görüyorsunuz.saçlarım defalarca koptu bu yüzden kullanmadığım saç ürünüde kalmadı size tavsiyem saçınıza oreal sürdürmeden önce iyi düşünün ama çok bol vaktiniz saçlarınızla uğraşacak azim ve sabrınız varsa kızıl hakikaten dünya güzeli de bir renk saç renginiz açıksa kırmızı düşünüyorsanız çok şanslısınız ama koyu ise şayet 2 kez düşünün sevgiler...

arkadaşlar benim kadar kızıl tecrübesi olan var mıdır bilemiyorum :) şimdi öncelikle saç renginiz koyuysa oreal mutlaka kullanılacaktır eğer kırmızı gibi canlı renkler istiyorsanız.oreal dediğimiz kimyasal madde saça zarar veren birşey malesef yani eğer kullanmaya niyetliyseniz saçlarınızın sertleşmesini uçlarının çatallaşıp kırılmasını göze almanız gerekiyor helede saçınız boyalıysa yani doğal saç renginiz değilse açılacak olan saç çok daha fazla zarar görüyorsunuz.saçlarım defalarca koptu bu yüzden kullanmadığım saç ürünüde kalmadı size tavsiyem saçınıza oreal sürdürmeden önce iyi düşünün ama çok bol vaktiniz saçlarınızla uğraşacak azim ve sabrınız varsa kızıl hakikaten dünya güzeli de bir renk saç renginiz açıksa kırmızı düşünüyorsanız çok şanslısınız ama koyu ise şayet 2 kez düşünün sevgiler...

ya bana arkadaslarım orealle actırmamı sölüyo ya:KK43: ama güwenemiorum kimseye..kafam karısık..sac rengim de koyu deil.. acık renk.. pff

ben dün bikaç yere baktım kırmızı yoğunlaştırıcı bulamadım bi yere sordum kuaförlerde bulabilirsin ancak dedi ama istersen ben sana getirtirim fiyatı da 50 ytl dedi çok pahalı değil mi ya :KK43:

ben dün bikaç yere baktım kırmızı yoğunlaştırıcı bulamadım bi yere sordum kuaförlerde bulabilirsin ancak dedi ama istersen ben sana getirtirim fiyatı da 50 ytl dedi çok pahalı değil mi ya :KK43:

igora 7.5 ytl amaa
50 lira çok canım ama markasını bilemiyorum tabi onun.
ben viyole yoğunlaştrcı aldım 7.5 lira

igora'ya bakayım bide onun da kırmızı yoğunlaştırıcısı var sanırım umarım bulabilirim :S
teşekkürler cnm. bu arada bu kırmızı yoğunlaştırıcıların hepsini kullanmıoruz di mi? birazını daha önce kullandığımız boyayla karıştırıp uyguluoruz öyle mi?

güzelim:S inan bana sana yalan sölemişler:S 50 lira nedemek ya yuhh:S büyük kozmetiklere falan bak bakalım.. migros'ta olması lazım böle büyük kozmetiklerin.. oralara sor istersen bi:S şaştım kaldım walla:S

igora'ya bakayım bide onun da kırmızı yoğunlaştırıcısı var sanırım umarım bulabilirim :S
teşekkürler cnm. bu arada bu kırmızı yoğunlaştırıcıların hepsini kullanmıoruz di mi? birazını daha önce kullandığımız boyayla karıştırıp uyguluoruz öyle mi?

orda işaretli kısım war.. oraya kadar sıkmamı sölemişti bana kuaför en son.. fazla sıkarsan olmazmıs.. fazla olmasın da ... yarısını sık eger igoraysa.. zaten ortasnda işareti oluo... çizik seklinde

kızlaaaarrr ben de saçlarımı kızıla boyatmak istiyorum elimde istediğim saç rengi de var ama buraya koyamadığım için sizlere gösteremiyorum ama yine de sorayım ashlee simpson'ın saç rengini çok beğendim ama hangi markanın hangi rengi olduğunu bilmiyorum biliyosanız yazabilirmisiniz çok değişik bi renk ne kırmızı ne kahverengi çoook hooşşşş bilen varsa cvplarınızı bekliyorum

orda işaretli kısım war.. oraya kadar sıkmamı sölemişti bana kuaför en son.. fazla sıkarsan olmazmıs.. fazla olmasın da ... yarısını sık eger igoraysa.. zaten ortasnda işareti oluo... çizik seklinde
ok cnm çok sağol. a.s. yarın bakarım migrosa da.. inş. orda olur ya :çok üzgünüm:

canım sen yine de bak da ben migrosta olacağını sanmıyorum.çünkü öyle alışveriş merkezlerinde genelde tanınmış markalar oluyor.loreal,palette,koleston felan vardır oralarda sanırım :1no2:

ya ben de saçlarımı kızıla boyamak istiyorum :/ tonuna fln karar veremedim ama.
aşırı beyaz tenliym, sadece utandığımda kızarıyorum:KK70: gözlerim renkli deil ama kahverengi. saçlarım şu an kumral-sarı-siyah karışımı bişey:S çünkü saçımı siyaha boyamıştım, aktı:KK70: zaten 5-6 ay oluyo. rengini açtırmam gerekir mi?
sizce açık, kırmızıya yakın bi kızıl mı; koyu bi kızıl mı daha iyi durur??
bi de ben saçlarımı her gün yıkıyorum, bana ne kadar dayanır :KK70: ?
hangi markayı kullansam daha iyi olur?
son olarak :p kendim mi boyamalıym yoksa kuaföre mi gitsem :KK70:

canım eğer saçında boya varsa o rengi açamazsın ama aktı demişsin eğer açık kumral bir tonsa istediğin renge boya ama koyu kahve gibiyse boyama derim istediğin rengi elde etmen mümkün değil çünki.
açık tenliysen kızılın istediğin tonuna boyayabilirsin ama kızılın rengi 2 yıkama sonra bile değişir.o yüzden 3 hafta arayla 3 kez boyarsan ancak o zaman otuttursun rengini.kızıl zahmetlidir yani.ama benim vazgeçemediğim renktir.ben şarap kızılı tonunu çok seviyorum mesela.senin saçın doğal olmadığı için yani boyalı olduğu için maddi durumun iyiyse kuaföre git derim.ilk boyama biraz pahalı olur ama dip boya çok tutmaz en azından.
hadi kolay gelsin...............a.s.

canım eğer saçında boya varsa o rengi açamazsın ama aktı demişsin eğer açık kumral bir tonsa istediğin renge boya ama koyu kahve gibiyse boyama derim istediğin rengi elde etmen mümkün değil çünki.
açık tenliysen kızılın istediğin tonuna boyayabilirsin ama kızılın rengi 2 yıkama sonra bile değişir.o yüzden 3 hafta arayla 3 kez boyarsan ancak o zaman otuttursun rengini.kızıl zahmetlidir yani.ama benim vazgeçemediğim renktir.ben şarap kızılı tonunu çok seviyorum mesela.senin saçın doğal olmadığı için yani boyalı olduğu için maddi durumun iyiyse kuaföre git derim.ilk boyama biraz pahalı olur ama dip boya çok tutmaz en azından.
hadi kolay gelsin...............a.s.

teşekkür ederim a.s.

ben galiba biraz açık, kırmızıya yakın bi renk istiyorum:KK70: bi kaç hafta önce bi kızda görmüştüm, çok güzel duruyodu =) ama bilmiyorum,, koyu kızıl da çok güzelkafamçokkarıştı
3 hafta arayla 3 kez boyarsam oturur mu yani renk :bbo: bunu öğrendiim iyi oldu:KK70:
tekrar teşekkür ederima.s.

gyi0051679889.widec.jpg

kızlar dediğğniz renge boyadım.. koyu durdu bence.. belki bi kaç yıkamadan sonra daha iyi oturur.. ama eger olmassa koyulastırcam artık rengini.. hewesim boğazımda kaldı walla:KK43:

:uhm: ya kızlar ben evelsi gün garnier bakır kızıl aldım saçlarım kopkoyu kızıl oldu...bakırla alakası yok senağlama senağlama

2hafta sonrada kaynak yaptırıcam zaten :KK43: bu saç rengını açmam lazım :KK43: palette ile açsammı yanarmı acaba yaaa

X