Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Bayanlar saçlarım sarıydı yani röfleli kendi saçımda açık kumral gibi. Nerse ben kalktım koyu bir kızla boyadım, sonra aynı tonlarda bir daha.. aktı tabi haliyle biraz ve ben şimdi sarı röfle yaptırmak istiyorum yine ancak hala kızıllık var.. koyu kahveye falan boyayıp röfle attırsam diplerim uzadıkça açık renk çıkar ve sırıtır.. Kuaförüm diyorki denize gidince akar eski sarıların açığa bile çıkar sonra yaparız...

Ya evde kendim bu kızılı çabucak dökebilecek bişey yapamazmıyım? Çok kızıllık kalmadı zaten ama röfle yaptırmak istiiyorum... Lütfen fikir? Beyaz sabunla yıkanınca da akarmış, Hani böyle yöntemler istiyorum, bu arada beyaz sabun işe yarıyormu acaba gerçekten.

palettenin açıcısını kullanabilirsin bence.saçın uzunsa 2 kutu al her tarafını iyice yedirerek boya.benim saçım da kızıldı ama ben ilk başta 1 kutu ile yapmaya çalıştım pek iyi olmadı.o yüzden 2 kutu diyorum.çok da yıpratmıyor zaten.yarım saat felan beklet ortaya çıkan renk sarıya yakın oluyor.bu yüzden üstüne hangi renk boyarsan tutar gibi geliyor bana

Merhaba arkadaşlar.Ben kolestonun kızıl büyüsünü öneriyorum.Yıllardır kullanıyorum memnunum.Çok fazla da akmıyor.
Bende kolestonun kor ateşi kızılına boyattım hemde 20 gün aralıklarla iki sefer.ama her yıkamamda akıyo.:1no2: .çok güzel oldu oysaki. özel bişey yapmam gerekiyomu acaba, bilgisi olanlar cevaplarınızı bekliyorum a.s.

palettenin açıcısını kullanabilirsin bence.saçın uzunsa 2 kutu al her tarafını iyice yedirerek boya.benim saçım da kızıldı ama ben ilk başta 1 kutu ile yapmaya çalıştım pek iyi olmadı.o yüzden 2 kutu diyorum.çok da yıpratmıyor zaten.yarım saat felan beklet ortaya çıkan renk sarıya yakın oluyor.bu yüzden üstüne hangi renk boyarsan tutar gibi geliyor bana

Korkuyorum ya kötü olursa. Siz şimdi şöylemi söylüyorsunuz palettenin açıcısını kullanayım sonrasında kumral falan bir renge boyayayım sonrasında röfle yaptırayım?
çok yıpratmaz mı bunları arka arkaya mı yapıcam, kumrala boyamadan o saçı kullanabilirmiyim üzerine röfle atabilirmiyim yani.

Korkuyorum ya kötü olursa. Siz şimdi şöylemi söylüyorsunuz palettenin açıcısını kullanayım sonrasında kumral falan bir renge boyayayım sonrasında röfle yaptırayım?
çok yıpratmaz mı bunları arka arkaya mı yapıcam, kumrala boyamadan o saçı kullanabilirmiyim üzerine röfle atabilirmiyim yani.

röfle yaptırıp yaptıramayacağını bilmiyorum ama şöyle diyim sana açıcıyla açınca sarıya yakın bi renk oluşuyor.ama kızıldan açtığımız için hafif turunculuklar kalıyo.o halde röfle olmayacağı için mesela röflenin zeminini hangi renk istiyorsan ona boyayabilirsin bence.yani zemin kumral olacaksa kendin kumrala boya.hemen açtıktan sonra da yapabilrsin bunu.ama bence röfleyi şöle bi 1 hafta sonra felan yaptır.

wallahi ben ne 3 ne 10 ne 15 :) önceden sarıya boyattığım için çok fazla kıyor sarılar çıkıyor :KK43: ama dipleri akmıyor çünkü ham saç .. saçlarınız hiç boya görmediyse ve direkt kızıla boyatırsanız süper olur .. ben saçım uzadıkça kestiriyorum sarılar gitsin diye .. heralde 5 6 ay sonra iyice uzar yine kestirrim .. ham saç olduğu için hiç akmaz diye düşünüyorum :):):):

ReadMessageLight.aspx

ReadMessageLight.aspx

Benim doğal saç rengim resimdeki gibiydi.Herkes boya zannediyordu ama papatya suyu ve oksijenli su ile güneşte açmıştım saçlarımı.Sonra üzerine ilk olarak Koleston Kor Ateş Kızılı nı sürdüm.Çok açık geldi bana renk,birkaç hafta sonrada Koleston Kızıl Büyü yü sürmüştüm.Ondan sonra bu rengi kullandım ve bu resimdeki hale geldi.

Bu resmi boya yaptıktan yaklaşık 2 ay sonra çektim,ama hala akmamıştı yani,rengini muhafaza ediyordu.Sadece banyo yaparken ilk suda çok az bir kırmızılık geliyor,sonra geçiyor.Zaten saçım yağlı olmadığından haftada en fazla 2 kere yıkamam yeterli oluyor.

Pantene in kızıl saçlar için şampuan ve saç kremi setini öneriririm,sanırım akmamasını ve rengini korumasını ona borçluyum.

Son düzenleme:
Pardon sığmış meğerse ama göremedim.Fotoğraf koyma işinde acemiyim kusura bakmayın

Son düzenleme:
evet katılıyorum bende saçımı ilk olarak kızıl boyamıştım harika olmuştu aşk alevi saçlarım uzayana kadar kullandım. ama daha sonra yine aynı boyayı kullandım ama ilk rengi yakalayamadım. doğal saç üzerine olduğu gibi tutmuyor

benim saçlarım kızl aynen ben kendım saclarımı boyamaya basladıgımdan berı kızıl boyarım hep kor ates kızılı boyadım bu sefer koyu kızlo yapıp uclarını cerceve yaptırdım ama uclşarıa orıelle karıstırıp kızıl yaptıgı ıcın uclarım cıtılestı ama kendı saclarım koyu kestane hep kendım boyarım sacımı super tutuyo korkma canım gıdıcegın kuafore onceden sor acmadan yaparlarsa harıka olur hee bıde kızıl boya akar zaten her yıkamada 15 gun fılan sonra renk oturuyo zaten

selam arkadaşlar ben saçımı loreal koyu kestaneye boyamıştım şimdi de 6.45 akaju kahve aldım ama korkuyorum saçlarım turuncu olcak dye napmam lazım bi akıl verin yoksa çıldırıcam bu saçlarla

selam arkadaşlar ben saçımı loreal koyu kestaneye boyamıştım şimdi de 6.45 akaju kahve aldım ama korkuyorum saçlarım turuncu olcak dye napmam lazım bi akıl verin yoksa çıldırıcam bu saçlarla
canım saçların koyu kestaneyse akuju kahveye boyarsan,koyu kızıl bir renk elde edersin turunculuk olmaz için rahat olsun.:sm_cool:

kızlar saçlarım koyu kestan-siyah arası bende kızıla boyatmak istiyorum.ama hepsini değil 2 renk olsun istiyorum.bu yüzden saçlarımın diplerine değil altlarına yaptırmak istiyorum.ten rengim buğday,göz rengim koyu kahve.sizce kızıl yakışır mı?yoksa kahverengi tonlarını mı deneyim kızlar?

kızlar saçlarım koyu kestan-siyah arası bende kızıla boyatmak istiyorum.ama hepsini değil 2 renk olsun istiyorum.bu yüzden saçlarımın diplerine değil altlarına yaptırmak istiyorum.ten rengim buğday,göz rengim koyu kahve.sizce kızıl yakışır mı?yoksa kahverengi tonlarını mı deneyim kızlar?

kimse cevap vermiyecek mi bana senağlama

eğer kızılı çok istiyorsan uçlarına bi dene bence.hem begenmezsen de kestirirsin olup biter.ama hepsini boyama o zaman kurtulmak zor olur senin için

evet canım kızıl yap diyorum.uçlarına ama hani beğenmezsen kestirirsin gider.kahvenin çok büyük bi değşiiklik yapacağını düşünmüyorum ben

benim yaz kış bronz bir tenim var Allah vergisi güneşlenmeye hiç ihtiyacım yok yani öle bi renk ve gözlerim de koyu kahve ...bi cesaretle gittim saçlarımı kısacık kestirip kırmızı ya boyattım...öyle kızıl felan değil haa bildiğiniz kırmızı......çok yakıştığını söylüyor herkes...aynaya baktığında kendini mutlu hissedeceksen topla cesaretini git boyat...kimsenin söylediklerini takma arkadaşım benden tavsiye =)))))

benim 6-7 aydır kızıl ve artık cok alıstım tam rengimi buldugumu düşünüyorum :) giderek renk oturuyor ama gecici hevesi olanlar bence boyatmasın cünkü kestirmek haricinde kızılın geri dönüşümü cok zor olur

X