Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

hmm.. yogunlastırıcı koyma mı diosn yani.. aslında sadece yogunlastırıcı we boya olcak.. fazla bişi deil her zaman yapılabilir gibi gelio bana bu karısım CADIARZU kafamçokkarıştı :bbo: tatlicadiarzu laelaelaelaelae laelaelaelaelae

koyma demıyorum. bı sonrakı boyamanda aklında kalsın yaptığın karışım dıyorum. iki boya da sanırım kalır.

cnm yoğunlaştırıcı kırmızı alırsan bana da nerden aldığını yazabilir misin ben de ordan alırım bari antalyadan alırsan tabi

tatlım kırmızı yoğunlastırıcıyı antalyada bi çok kozmetikten bulabilirsin cnku antalyada bi cok seyi bulabilmek mumkun.. ki ben burdur'da bile buldum yani laelaelaelaelae

bakır saçları korumak için hangi şampuanı kullanmalıyım sizce bilgi verirmisiniz loreal elseve nasıl sizce?

Son düzenleme:
canım sen bildiğim kadarıyla saçlarını yeni boyamıştın yıpranmasın saçların ??? fisfisfis

ewt boyattım we rezalet oldu:S boyama hatasıymış.. salı günü bidaha boyatcam mecburen senin bakır sacların nası oldu?? hangi boyayı kullandın.. foto falan koysana warsa görelim bi.. laelaelaelaelae laelaelaelaelae

söyle kendi konumada koydum resmi anca annem bu kadarına izin verdi aslında atlarda aynı renk ama koyu çıkmış =S loreal excellence creme 8 42 koyu sarı bakır irize kullandım

Son düzenleme:
şu anlık bir sorun yok yani gayet güzel diplerden ne zaman kendi rengim gelirse o zaman boyucam bakalım daha ilk günleri

kırmızı kutu olanında bahsediyosun sanırım bakalım yarın gidip onlardan alırım denemekte fayda var bu arada çok teşekkür ederim canım beğendiğine sevindim :)

walla canım pek iyi bilmiyorum ama zaten benim saç rengim akınca bu ereninkine benzer bu soğan kabuğu olsa gerek belki benim saç rengimin üzerine altın sarı falan sürersek bu rengi elde edebiliriz yada palette nin 2 3 tona kadar açan açıcısıyla

canım o kırmızı loreallerden arkadaşım kullanmıştı .bır ara boyalar yanında promosyon verıyorlardı arkadaşımda 4 5 kutu kadar vardı. uzun bı sure kullandı ama farkını göremedi. sana önerim john frieda urunlerını kullanman gerçi fiyatı bıraz pahalıdır. ama değere diye duşunuyorum. ayrıca saçında görduğumuz kadarıyla ıstedığın renk olmuş:)altları daha koyu gibi ama oyle değil heralde.
bızde bugun 8.42 aldık oldukça açık bakır sarı saçlı arkadaşıma. bıraz dınlendirmek istiyormuş saçını ve 8.42 de yuzde 6 lıkla koyu çıkıyor çünkü.

kafamdaki boya akmıyo yahu tatlicadiarzu :sm_confused: kafamçokkarıştı laelaelaelaelae

evet altları resimde öyle çıktı yoksa aynı renk ben %9 lukla yaptım yoksa tutmazdı büyük ihtimal

Ben de tekrar kızıl olmak istiyorum. 1 yıl kadar kızıldım sonra üstüne 2 yıl mavi-siyah.Yarın kuaföre gideceğim bakalım ne yapabilecek.Açıcı kullanmak istemiyorum 4 aydır da boyanmadı saçım görünüşte boyadan eser yok hatta uçlar kızıl kızıl parlıyor 2 yıl önceki inatçı kızılım olabilir mi acaba sırnaşık şey mavi-siyah akınca kızıl olmaz herhalde:roflol: Ya tek istediğim saçlarımın yazın sonuna kadar güzel bir kızıl renge kavuşması zarar vermeden olur umarıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…